Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | декілька днів тому, гортаючи стрічки офіційних ресурсів багатьох наших...
237 Vistas/Alcance
2025-12-21 16:15
Mensaje №1022
🚀🎄 "...декілька днів тому, гортаючи стрічки офіційних ресурсів багатьох наших гуртів, я здибав досить цікавий кіномузичний артефакт, а саме - ось цей документальний короткий метр. Не знаю як у Вас, Хлопці та Дівчата, але в рамках моєї власної слухацької бульбашки поява вищезгаданого формату в просторі нашої рідної сцени є доволі рідкісним явищем..." 🎄🚀ПРО ЩО ДОКУМЕНТАЛКА?Ну, почати варто з того, що "Хроніки Похованих Спогадів" - це, загалом, перша документалка для хлопців GRAYSHAPES в їх музично-творчій історії. Її фільмування відбувалося в процесі створення другого альбому колективу під назвою "Де Поховані Спогади", що побачив світ навесні поточного року. Проте, окрім безпосередньої оповіді про саму платівку та її деталі, тут можна надибати ще й чимало кадрів-залаштунків та відповідних коментарів щодо крієйторства кліпу "Лезо", а також до альбомної live-презентації - загальний підхід музикантів заслуговує на повагу та щиру подяку.ЩО ВІДГУКНУЛОСЯ НАЙБІЛЬШЕ ПІД ЧАС ПЕРЕГЛЯДУ?По-перше, хотів би відмітити розповідь вокаліста Дениса про ліричну суть заголовної композиції платівки, яка, власне, і подарувала назву всьому LP - "Де Поховані Спогади". Якщо музиканти-творці GRAYSHAPES рефлексують щодо спогадів про свої рідні окуповані міста, то ось вже моє власне усвідомлення природи цих психологічних патернів вибудовується навколо, хоч і менш масштабного, але такого ж болючого спогаду про знищену вщент рідну домівку - в обох випадках концептуальне ядро тотожне, хоч і, звісно ж, з наявними індивідуальними паростками.По-друге, дуже сподобався момент, коли гітарист Роман демонструє проєкт композиції "Повінь" і розповідає про використані семпли, вокальні loops та інші аранжувальні смаколики, які під час прослуховування можуть не підпадати під наш слухацький радар, але наявність яких дуже щедро збагачує загальний мікс, ущільнює та углиблює його, а також відіграє одну із провідних ролей у побудові атмосфери. Обожнюю такі штуки, адже під час прослуховування музики дуже люблю копирсатися в сетингах другого та третього планів.ЯКИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ПІСЛЯСМАК?Після перегляду подібного формату (де розповідається про створення музичної платівки або кінострічки) для мене найважливішим дзвіночком є наявність/відсутність бажання переглянути/переслухати відповідний реліз. Власне, після дебютного ознайомлення з цією документалкою я майже одразу пішов заварювати собі чай, заздалегідь взявши до рук свій улюблений плеєр і одягнувши навушники. Навіть не дивлячись на те, що, як і на релізі, так і в даний момент в мене все ще присутні смакові (і не лише) питання до платівки - доволі приємні та насичені вайб і атмосферу в неї не відбереш, як і гідну роботу з аранжуваннями.🚀🌧 "...а що скажете Ви, Пані та Панове? Як Вам цей документальний stuff? Чи поверталися Ви до прослуховування крайньої повноформатної платівки GRAYSHAPES і чи наявні особисто у Вас місця, Де Поховані Спогади?..." 🌧🚀