Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | киянам BARTKY, як і, на правду, багатьом іншим нашим вітчизняним форма...
224 Vistas/Alcance
2025-12-16 18:30
Mensaje №1021
🔥 🎄 "...киянам BARTKY, як і, на правду, багатьом іншим нашим вітчизняним формаціям, випав сумнозвісний жереб - місяцями очікувати того самого моменту, коли ресурсна батарейка адміна цієї спільноти все ж наповниться необхідним зарядом і, як наслідок, зовсім нелаконічний огляд всієї творчості даного гурту, нарешті, побачить слухацько-лонгрідний світ..." 🎄 🔥__________Ну, а допоки вищесказане ще не трансформувалося в реальність, хочу мовити ось що: знаєте... за увесь мій час свідомого прослуховування музики (вже десь в діапазоні років 20-ти) до мого плеєру навідувалося просто безліч різноманітних гуртів - були серед них ті, хто миттю звідти вилітав (як той п'янчуга, котрого за руки та ноги вишпурюють із місцевої корчми); звісно ж, мали місце і ті колективи, "музичне обличчя" яких я ніц не впізнаю при зустрічі, але окреме місце в слухацькому серці (і це очевидно) займають ті формації, котрим все ж вдалося побудувати міцні та величні емоційні мости з моїм смаковим центром. Ба, навіть більше - серед останніх є досить помітний осередок тих, хто зі мною провів, по факту, невеличкий проміжок часу, а відчуття таке, що я з їх творчістю пройшов всі злети та падіння - від бурхливої безкомпромісної юності і до помірно-зваженого сьогодення.Власне, як Ви всі вже здогадалися, фолково-метальний колективчик BARTKY відноситься саме до останньої описаної категорії - ну дуже відгукнувся мені ось цей файний (і доволі самобутній) симбіоз декорацій народної музики з класично-модерновими метальними аспектами і різнобарвними електронними формами. І знаєте, що найцікавіше і найдивніше водночас в даній царині? Не дивлячись на те, що я ще під час дебютного ознайомлення зі всіма наявними на той момент композиціями гурту зміг без особливих проблем передбачити подальші маневри та загальні прогресії більшості треків, отриманому в кінці емоційному осаду все ж вдалося мене задовольнити і навіть сформувати щиру посмішку на моєму здебільшого покерфейсному обличчі, сталий вираз якого вже протягом багатьох років так і кричить про "всесвітню любов до всіх та кожного". 😁__________🔥 🎄 "...Ви могли звернути увагу на те, що я не сказав жодного слова про свіжий сингл колективу під назвою "Hory" - таким і був мій "неймовірно-божевільний" задум - хочу, все ж таки, всі свої наявні думки подарувати безпосередньо згаданому вище огляду. Проте, все ж залишу один-єдиний спойлер: не дивлячись на загальну симпатичність синглу-свіжачка, маю повідомити, що у творчому доробку BARTKY є композиції із дещо відміннішим та, скажімо так, інтригуючим композиторським мисленням - так-так, це я про своїх фаворитів веду мову..." 🎄 🔥