Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Añadido 14 jul. 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Número de suscriptores: 549
Fotos: 330
Videos: 14
Enlaces: 491
Descripción:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Fuente

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | EINAR SOLBERG feat. The Norwegian Radio Orchestra – Stella Mortua (OFF...

EINAR SOLBERG feat. The Norwegian Radio Orchestra – Stella Mortua (OFFICIAL VIDEO)🍽 "...EINAR SOLBERG, вокаліст-клавішник та композитор норвезького бенду LEPROUS, вже настільки вибився в музичні люди, що може без будь-яких проблем запросити до себе на feat увесь склад оркестру KORK (скорочена назва Norwegian Radio Orchestra)..." 🗑_____Почати варто з того, що на момент написання цього допису я ще й досі повністю не ознайомився з його попередньою/дебютною роботою під назвою "16", що вийшла 02 червня 2023 року з-під крила Inside Out Music. Тому, всі мої сьогоднішні лаконічні спіч-пасажи будуть засновуватися виключно на досвіді прослуховування свіжої композиції "Stella Mortua" - не без згадок про alma mater EINAR'а, звісно ж...Власне, я переконаний у тому, що Ви погодитеся з моєю тезою про те, що сольні проєкти покликані демонстувати інші, відмінні від вже знайомих нам, творчі грані музикантів - саме ті грані, які під впливом різного роду обставин не можуть реалізуватися в рамках основних їх формацій. Чи вдалося це зробити EINAR'у в площині свого свіжого синглу? На мій погляд - так, в цілому. Не дивлячись на те, що відлуння LEPROUS все ж присутнє у просторі нової композиції, сказати про те, що "Stella Mortua" не працює як окреме від вищезгаданого гурту творіння і, водночас, не ілюструє інший творчий бік музиканта, я не можу.Можна розвернути наявну думку і в інший бік... Врахувавши той об'єктивний факт, що EINAR є головним композитором в межах своєї alma mater і водночас закцентувавши на доволі відчутній там композиторській еклектиці, не буде помилкою сказати про те, що музикант навіть в творчих рамках свого основного проєкту показав нам вже не одну грань своєї особистості, а рішення створити окремий сольний проєкт було продиктовано потребою виокремити найінтимніше... щось сакрально-найпотаємніше, подарувавши всьому цьому пласту відмінну інструментальну форму - як в плані загального звучання, так і, чи не найголовніше, в контексті його реалізації/відтворення абсолютно іншими музикантами.Загалом, свіжа композиція "Stella Mortua" досить вдало, як на мене, демонструє, що до біса відчутний акцент на симфонічності абсолютно ніяк не шкодить композиторському почерку EINAR'а - ба більше, наявний тут оркестр здатен навіть подарувати закладеній ліричній камерності відчутний подих якоїсь своєрідної кінематографічності. Так, звісно ж, Ви можете нагадати мені про те, що симфонічні елементи були присутні і в LEPROUS, але, варто зазначити, що працюють вони (в обох випадках) по-різному: якщо в рамках вищезгаданого колективу ці елементи виконували роль виключно другого плану (мінорний декораційний елемент, якщо бажаєте), то в своїх сольних рамках EINAR все ж ділиться з ними лаврами головної ролі - чого лишень вартує монументальний супровід литавр вокальної лінії у приспіві - це ж прекрасно! 🍓_____🍃 "...ну, а тепер вже Ви діліться своїми враженнями стосовно "Stella Mortua" - як і зазвичай, я буду з нетерпінням очікувати на Ваші коментарі та вподобайки, адже любий фідбек від Вас є чи не основним джерелом мого натхнення..." 🍃