Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Añadido 14 jul. 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Número de suscriptores: 549
Fotos: 330
Videos: 14
Enlaces: 491
Descripción:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Fuente

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | якщо почати висловлюватися фігурально і уявити на мить, що обидва гурт...

"...якщо почати висловлюватися фігурально і уявити на мить, що обидва гурти-герої сьогоднішнього допису є письменниками, то продовження цієї метафоричної подорожі буде мати ось таке наповнення: якщо зі всіма книгами полтавських парубків GLASSFEATHERS я знайомий вже давно, то ось про будь-які творіння їх колег SIXxFIGURES мені абсолютно нічого невідомо - принаймні поки що..." 🌧_____Що собою являє композиція "Не згасаючи", як підсумок спільної творчої праці GLASSFEATHERS і SIXxFIGURES?Ну, по-перше, всім залученим до роботи над цим треком музикантам все ж вдалося створити доволі непоганий, в міру симпатичний примірник сучасного металкору, не без звичних домішок суміжних піджанрів, звісно ж. Отриманий результат, на мій особистий погляд, хлопаки можуть сміло записувати собі у беззаперечний актив, адже свідомо обране чаклування зі всіма давно знайомими нам формами та аранжувальними детальками, з паралельним крокуванням при цьому по творчому лезу власної ідентичності (з одного боку) і площини референсів (з іншого), є до біса складним процесом, особливо коли митці ставлять собі за мету досягти гідного рівня консистентності індивідуального почерку.Що саме стало основою для формування в мене помірно-відчутного, але достатнього загалом, післясмаку від треку "Не згасаючи"?Ті з Вас, Хлопці та Дівчата, хто пам'ятає про моє відношення до творчості GLASSFEATHERS, вже могли здогадатися, що відповідь буде - електронний спектр аранжування. І навіть не зважаючи на об'єктивну близькість деяких семплів-елементів до почерку талановитого ex-музиканта одного поважного британського гурту, вже згаданому декораційному пласту все ж вдалося подарувати мені певний об'єм задоволення. Ну і, насамкінець в даному абзаці - якщо би я промовчав і нічого не мовив про вибір музикантами досить чіпкої мелодійної лінії приспіву, то цей мій маневр можна було б прирівняти до відвертої брехні - згадана композиційна секція дійсно запам'ятовується, як би мій норовливий музичний мозок не пручався.Що можу сказати у загальному підсумку про свіжий сингл GLASSFEATHERS і SIXxFIGURES?Загалом, вище я виклав майже всі свої наявні думки... Але, якщо і формувати якесь заключне слово, то воно буде направлене в бік виключно полтавських хлопаків - з причин, наведених у першому абзаці. Так, "Не згасаючи" є гідним, в цілому, треком, який здатен подарувати доволі приємні емоції, проте, за мірками мого власного емоційного сприйняття, свіже полотно розташується десь всередині списку найцікавіших для мене треків колективу._____🌧 "...Народе, а як Вам вищезгаданий сингл? Що скажете про творчість обох гуртів і, власне, з якої композиції, Ви вважаєте, слід почати своє знайомство з SIXxFIGURES? Чекатиму на Ваші рекомендації, фідбек та вподобайки..."