Fuente
ЛЕСИК | Бал Кабра «Зіткнення»Чув, що авторка стирила «І Зійде Крига» і написал...
217 Vistas/Alcance
2026-05-25 14:56
Mensaje №2029
Бал Кабра «Зіткнення»Чув, що авторка стирила «І Зійде Крига» і написала свій твір. Так, різниця між публікаціями всього лише рік, але я вже прочитав цю книжку. І мені є шо сказати.Почнемо з того, що це спортивний ромком про хокей, а кліше тут буде вагон і маленький візок.Якщо сильно дойобуватися, то дійсно можна побачити схожі моменти: капітан хокейної команди треба стати горою за своїх, тому покарання повністю бере на себе, а ще йому треба співпрацювати з красивою студенткою, з якою ця співпраця призведе до взаємного вилизування статевих органів😁Чи це плагіат? Я би не сказав. Це клішеХарактери персонажів різні. Умови різні. Тільки до початку можна приколупатися. Ніби в інших ромкомах якось кардинально інакше все відбувається.Не приховуватиму. «І зійде Крига» мені сподобалася більше. Саме завдяки Анастейші. Ну люблю я трошки божевільних жінок. Шож тут поробиш. Хімія між персонажами була для мене більш явною. Або можливо це був мій перший хокейний ромком, а перші — не забуваються🤭Проте і не можу сказати, що «Зіткнення» цьому конкретному читачу було зовсім ніяким. Мені сподобалося. Було весело, іноді гаряче, сприймався твір легеньким серіалом на нетфліксі. Класно. Смачно. Пристрасті трошки не вистачило. Не знаю в якому саме прояві. Під час читання іншого їбліту в мене інколи аж серденько тьохкало від хтивих сцен. У випадку твору Бал Кабра — просто приємно.І да!!! Дуже важливо, що це один з тих творів, де персонажі сподобалися, що навіть не було бажання скіпать сексі-сцени. Зі мною таке відбувається рідко, але іноді буває, тому доводиться читати по діагоналі, шоб просто хоч бути в курсі, якщо там використана якась дікуха, про яку хтось шось каже.Якщо мені персонажі не цікаві і взагалі по боку шо в них там буде в житті, то ні сюжет не подобається, ні тим паче їхні піські. У світі Кабри мені було комфортно і цікаво. Немає відчуття порожнечі після прощання з героями, не залишилося і голоду. Зустрів, пройшовся, попрощався. Саме те, що нада, коли хочеш зробити легеньку перерву.