Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 751
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Книжку я не читав, але кіношка мені зайшла))Дізнався про те, що це екр...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
312 Vistas/Alcance 2026-01-23 19:59 Mensaje №1826
Книжку я не читав, але кіношка мені зайшла))Дізнався про те, що це екранізація аж тільки на перегляді третьої серії😁Еліс Фіні...Шож ти робиш?) Це ж та, яка написала "Камінь. Ножиці. Папір.". До речі, ця книжка дуже сподобалася. Якщо б читав і "Хіз енд Хєрз", думаю, також сподобалася би😁Ото як "Камені", так і тут до кінця взагалі не було зрозуміло хто вбивця. Правда в цьому випадку трішки брешу, тому що нібито "головну" загадку вирішив десь на екваторі сезону. Проте остання серія така: Холд май бір, біг бой😁Хочітє прікол? Рілі розгадку можна було прорахувати ще на початку, але оповідання маячить перед очима зовсім іншим і сильно відволікає від потокового сканування сюжету.Може і дуркуватий фінал загалом, але мені сподобалося))І акторський склад хороший. Вболівав за Прію, шоб вона там всім роздала по горіхах😁Акторка, яка грає Анну: наче і нічо такого в ній, але взяли такі плани, шо прям не відірвати очей іноді було😍Якщо любите детективи на один вечір. І якщо вас так само легко здивувати, як і мене, то адназначна раджу👍