Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 751
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Хіт початку 2026 року!Але це не точно, тому що памʼятаю, про нього гов...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
277 Vistas/Alcance 2026-01-18 12:20 Mensaje №1817
Хіт початку 2026 року!Але це не точно, тому що памʼятаю, про нього говорили ще минулого року, а хайп почався тільки заразІ то. Хайпом не назвеш)У конкретного продавця не продалося навіть і 500 штукXTEInk X4Маленький рідер. Розміром зі старий Iphone 4. На борту, окрім прошивки майже нічо не має, тому варто одразу докупити картку памʼяті. Магнітиться до задньої кришки Iphone, проте виробник не гарантує, що до кожного підійде😅По факту створили для тих, хто хоче випрацювати в собі звичку читати. Тошо читати довго на такому маленькому екрані — постріл в голову. Якщо зір не дуже добрий, то доведеться збільшувати кегль шрифту, що може призвести до швидкості скроллінгу сторінок — 3кліки на секунду.Перед кожним розділом йде завантаження його. Тобто треба почекати, а почекати доведеться не 2-3 секундиВай-фай є, але він для оновлення прошивки і синхронізації з ВіЧат, якого окрім як в Китаї ніде більше немаПідтримує epub та txt. Коли ви останній раз читали txt?😅 Ще непогано було б fb2, проте такої інформації я не бачу. Синхронізації з будь-якими акаунтами нема🤷Автономність 40 годин. Це плюс. Аде й Кіндли так само живуть)Ціна, звісно, приємна. Всьго лише 50 баксів. Але при цьому на вторічці можна взяти Кіндл або Покет, які житимуть ще років 5-7 точно 😅Кому потрібен мобільного формату рідер, той вже взяв або планує Онікс Палма. Так, він дорожчий в 5 разів, так і функціоналу буде в 5 разів більше, ю ноу))Не розумію для кого цей продукт. Чисто погратися — мейбі. Людина, яка любить читати, все одно читає з будь-чого (я знаю шо таке літературна ломка); людина, яка не любить читати, не полюбить читати з такого девайсу чисто через розмір і маленький набір функцій. Це прям девайс зі бородатих часів, коли треба було шось качати собі на комп, а потім через кардрідер собі це шось кудись закидувати. Я би взяв на затест. Чисто заради нього. На 30 днів. І показати, шо він ніхуя не вартий, але краще я на 50 баксів наберу собі книжок в гугл букс.