Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 750
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Хочу бути собоюНапевно, саме так варто охарактеризувати побажання на н...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
220 Vistas/Alcance 2025-12-20 14:06 Mensaje №1744
Хочу бути собоюНапевно, саме так варто охарактеризувати побажання на наступний рік. І для цього блогу також. Заради переглядів, уваги, коментів і всього іншого я намагався і дарувати книжки, і обирати, що саме буде подобатися аудиторії, і купувати якісь нові і гучні новинки задля написання чергового нового огляду. А от шоби шо? Коментарі, вподобання, реакції? Не знаю. Це можна вимкнуть в будь-який момент😁Важлива ціль під назвою «нашо ти це робиш?»Майже весь рік читав і писав десь посерединці. І ні собі, ні вам. І від цього ніякого комфорту чи вайбіка. Ну, камон. Це і так видно по тих, хто приходить і майже одразу виходить))А чому?А то шо є правила ринку. Треба обовʼязково писати і читати багато, жити своїм блогом, обовʼязково не забувати про корисність (промокоди, акції і т.п.), а мені особисто, як користувачу, абсолютно похєр на це все😁 Я не читаю огляди, не дивлюсь огляди, не вишукую акції чи якісь мега актуальні новинки, які можуть примножити аудиторію, не дивлюсь за новинами видавництв. Так нахіба мені самому це робити?І от пріколЯ намагався. Реально намагався. Але ж дрісня вийшла) І це не через те, що я якийсь не такий чи чогось не вмію, а просто тому, що мені це не близьке. Але все одно продовжував піляти ці огляди на кожну наступну книжку. Нашо? Коли ти пишеш огляд за всіма правилами, які можуть потенціально зацікавити видавництва чи авторів, чи ще когось, то сидиш над ним, як над кожним новим проєктом, який має мати мету і особливі налаштування. А це пиздець яка титанічна робота. Кожен раз сидиш і вигадуєш тайтл смішний, який відповідає твоїй сутності, потім придумати треба нетривіальний, але короткий діскріпшн для книжки, а потім ще структурувати враження та написати коротенький висновок, тошо не кожнен хоче читати многабукав. І я повністю розумію)Я за останні декілька днів проаналізував десятки каналів з буктубу, буксрецю, буквіту, буктоку, букстаму і все інше. І після цього зрозумів, що взагалі цим не хочу займатися от прям так. Воно таке однотипне. І таке нецікаве. Там немає особистостей. Там немає нічого. Більшість каналів побудована на хайпі і утримуванні аудиторії в конкретних трендових жанрах. Скукатіщщщща.Я не хочу такЯ хочу бути справжнім і нарешті бути собою. Далі буде пост-відкритість. Почнемо все спочатку;) В ній якраз розпишу чого очікувати діла від каналу. Якщо вам це буде неблизько, то я все розумію))Іще раз: книжки залишаться основною темактикою каналу;)