Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лесик live 📣
Añadido 06 dic. 2025

Лесик live 📣

@lesyk_live
Número de suscriptores: 4 117
Fotos: 119
Videos: 45
Enlaces: 24
Descripción:
https://t.me/+mzl5_5xIsDI0MzIy - посилання для приєднання Власна думка, аналітика, політика без прикрас. Канал для тих, хто шукає суть у подіях і явищах, а не лише заголовки. Не Ванга, не таро, не марафон. Чисто особисті думки та обговоренн
Fuente

Лесик live 📣 | А і ще одна дуже цікава штука, як показує вектор і бачення ситуації Єв...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лесик live 📣 Лесик live 📣 @lesyk_live
8 560 Vistas/Alcance 2026-03-19 08:53 Mensaje №1610
А і ще одна дуже цікава штука, як показує вектор і бачення ситуації Європою. Є така мадам Ен Епплбаум, це дуже відома журналістка, публіцистка, вона була нагороджена пуліцирівською премією («Оскар»в журналістиці), зараз вона працює на the Atlantic, як на мене, найкрутіше політичне видання. І найголовніше вона дружина міністра закордонних справ Польщі. Так от Атлантік і вона вийшли із статею в якій пишуть, що Європа намагалась співпрацювати з Трампом 14 місяців, але більше не може співпрацювати з людиною в якої порушене психічне здоровʼя і когнітивні функції. Вона пише, що він взагалі не володіє вмінням будувати причинно-наслідкові звʼязки, не задумується взагалі про наслідки своїх рішень він імпульсивно міняє свої рішення і просто бреше про те що робив і те що не робив. І весь час вони намагались робити якісь логічні пояснення дій Трампа, себто це якийсь план секретний і тд, Але як пише Еплбаум останнім тижнем, щось зламалось і європейські лідери зрозуміли, що ніякого логічного пояснення і плану в Трампа немає, а він просо діє хаотично і це звʼязано з його ментальним здоровʼям. От і через це Європа відмовляється в допомозі США і Ізраїлю на близькому сході, і це знову таки підтверджує мою теорії дуже жорсткої скритої боротьби за вплив між Європою і США. Нагадую, що сама Еплбаум є дружиною Польського міністра закордонних справ і я думаю дуже добре в темі настроїв Європи ну і ця стаття в зе Атлантік на такому рівні це таке собі неофіційний меседж Америці.