Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лесик live 📣
Añadido 06 dic. 2025

Лесик live 📣

@lesyk_live
Número de suscriptores: 4 117
Fotos: 119
Videos: 45
Enlaces: 24
Descripción:
https://t.me/+mzl5_5xIsDI0MzIy - посилання для приєднання Власна думка, аналітика, політика без прикрас. Канал для тих, хто шукає суть у подіях і явищах, а не лише заголовки. Не Ванга, не таро, не марафон. Чисто особисті думки та обговоренн

👥 Número de suscriptores

4 117
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 8,560 26-03-19 08:53
А і ще одна дуже цікава штука, як показує вектор і бачення ситуації Європою. Є така мадам Ен Епплбаум, це дуже відома журналістка, публіцистка, вона була нагороджена пуліцирівською премією («Оскар»в журналістиці), зараз вона працює на the Atlantic, як на мене, найкрутіше політичне видання. І найголовніше вона дружина міністра закордонних справ Польщі. Так от Атлантік і вона вийшли із статею в якій пишуть, що Європа намагалась співпрацювати з Трампом 14 місяців, але більше не може співпрацювати з людиною в якої порушене психічне здоровʼя і когнітивні функції. Вона пише, що він взагалі не володіє вмінням будувати причинно-наслідкові звʼязки, не задумується взагалі про наслідки своїх рішень він імпульсивно міняє свої рішення і просто бреше про те що робив і те що не робив. І весь час вони намагались робити якісь логічні пояснення дій Трампа, себто це якийсь план секретний і тд, Але як пише Еплбаум останнім тижнем, щось зламалось і європейські лідери зрозуміли, що ніякого логічного пояснення і плану в Трампа немає, а він просо діє хаотично і це звʼязано з його ментальним здоровʼям. От і через це Європа відмовляється в допомозі США і Ізраїлю на близькому сході, і це знову таки підтверджує мою теорії дуже жорсткої скритої боротьби за вплив між Європою і США. Нагадую, що сама Еплбаум є дружиною Польського міністра закордонних справ і я думаю дуже добре в темі настроїв Європи ну і ця стаття в зе Атлантік на такому рівні це таке собі неофіційний меседж Америці.
👁 3,950 26-03-09 10:46
Всі зараз кричать про Ормузьку протоку і страшний Іран, який її нібито перекрив. Але давайте дивитися в суть, а не читати лише гучні заголовки.Хто ж насправді заблокував протоку?Сюрприз: фізично вода там зараз чиста, іранські катери зачистили. Але комерційний трафік все одно обвалився на 80-90%. Близько 200 танкерів тупо стоять на якоряхХто ж насправді заблокував протоку? Відповідь неочікувана - Англіки Що відбувається на ринку:- Найбільші морські страховики (зокрема лондонські клуби та синдикати Lloyd's) масово поскасовували покриття військових ризиків у Перській затоці. Ризик ракетних ударів зараз занадто високий.- Жоден судновласник не пожене танкер вартістю сотні мільйонів доларів без страховки. Навіть якщо море зараз вільне — фінансово та юридично судна зв'язані по руках і ногах. Це так звана «актуарна блокада».- Через зупинку 20% світового нафтового трафіку, нафта Brent вже наближається до $130 за барель.Що це означає для простих людей в Україні?Світова криза здається далеко, але ми відчуємо її досить швидко: Ціни на АЗС. Нафта дорожчає на світових біржах — відповідно, цифри на стелах наших заправок (бензин та дизель) неминуче поповзуть вверх. Хоча коли вона впаде - хер хто буде опускати цінник Продукти в супермаркетах. Усе, що лежить на полицях магазинів, приїжджає туди фурами. Дорожче пальне = дорожча логістика. Компанії просто закладуть ці витрати у вартість доставки, тому ціни на базові товари та харчі теж зростуть. + нова ціна за світло для підприємців - це буде дуже помітний ріст. Загальна інфляція. Дорогі енергоносії завжди тягнуть за собою подорожчання виробництва всього: від пластику до добрив для аграріїв.Тобто, поки танкери стоять у Перській затоці без страховки через погрози Ірану, ми маємо бути готові до нових цінників у наших магазинах і це може бути до 40-50% зростання цін!
👁 4,110 26-03-03 08:50
Обіцяв написати про Китай. Якщо хтось читав чи дивився на ютубі книгу, яку я рекомендував Рея Даліо «принципи зміни світового порядку», то зараз дуже просто проводити аналогію і розуміти процеси, які зараз відбуваються. І я маю дуже цікаві роздуми, як Китай може поставити на коліна весь світ і це взагалі не зброєю.Звичайно в Китаю також є великі проблеми і в секторі нерухомості та будівництва, раніше він давав 25-30% ВВП, зараз він в глибокій депресії, що може за собою потягнути більші проблеми з економікою в загальному + велика проблема з демографією, люди не народжують дітей і дуже великі забовязання на соц виплати, тобто значно менше людей робочого віку, за рахунок яких повинні оплачуватись пенсії і соцвиплати. Але але…Китай за останні декілька років скуповує рекордну кількість цінних металів, золота та срібла. Таким чином створюючи ажіотаж серед інших гравців, тим самим штовхаючи ціну нагору. Зазвичай це роблять для забезпечення стабільності власної валюти, страховки боргових забовязань, тощо. І тут я співставив це ще з однією інформацією. В пресі раз по раз зʼявлялась інформація про штучний синтез і вирощування золота і є статті в яких ідеться, що Китай досяг значного прогресу в цих технологіях. Розповідається, що навіть на молекулярному рівні синтезоване золото ідентичне до того, що видобувають з надр землі. Так от, це звичайно лише припущення, але теоретично, Китай в якийсь певний період може натиснути на «друкарський станок» золота, вкинути величезну емісію золота в ринок, тим самим просто змінити світову фінансову модель і спричинити глобальний перерозподіл активів. Ну або просто шантажувати цим старий світ.Це звичайно всього лиш роздуми і теорія. Але в чому я впевнений то технологічно ми просто не впізнаємо світ через 10 років. Енергетичний сектор буде зовсім інший ніж ми привикли це бачити Зміни дуже торкнуться медичної сфери (ER-100 дуже цікава штука)фін сфери - думаю ми побачимо, як обнулять всіх користувачів криптовалютного ринку з супер гіпер компʼютерами будуть зовсім інші технології блокчейну і людей обнулять. В цікавий ми час живемо)
👁 6,230 26-02-12 17:41
Трамп, США - Венесуела, МадуроЯ вже давно пишу, що ми вже знаходимось в процесі перебудови усього світу на новий лад і ми в технологічному, медичному, фінансового і воєнному гіперстрибку. Ті зміни, які ми зараз бачимо це всього лиш маленька часточка того, що вже готово, але світ цього ще не бачить.Так от, повернусь до Венесуели. Крім тих усіх причин і мотивів про які писали ЗМІ, і я писав вище декількома постами, є ще одна дуже знакова і важлива причина повалення режиму Мадуро і його увʼязнення. Це була показова операція і показова вона була в плані зброї і технологій, які були застосовані під час неї. Американці спец призначенці застосовули супер нову «психологічну» і «світлошумову» зброю. Якщо коротко - підлетіли певним «РЕБом» вивели з ладу усі існуючі ППО і звʼязок. Коли наблизились до резиденції Мадуро було застосовано нову супер секретну «психологічну» зброю її називають «The Discombobulator». Це спрямована енергетична зброя (можливо, на основі потужного мікрохвильового випромінювання або інфразвуку). Свідки з-поміж охорони Мадуро розповідали, що в момент атаки вони раптово відчули сильний біль у вухах, нудоту та запаморочення. Багато з них були просто обездвижені, падали на коліна і були, як у паралізовані фрастраціі. Також на шоломах спец призначенців були певні «Sonic” стробоскопи, які теж чинили певний вплив на противників. І в результаті Американці просто зайшли без жодного опору, просто забрали Мадуро і полетіли собі у США. Тому це був такий собі показовий акт для москалів і Китаю «А подивіться, що у нас є.». І потім Трамп ще сказав, що це всього лиш маленька частинка того, що ми можемо показати, а застосувати ми можемо набагато цікавіші нові технології в воєнному секторі. Також зараз дуже розвинулися лазерні технології і лазерні засоби ураження, доречі Українці навіть вели перемовини з Австралійською компанією, яка виробляє свого роду лазерне ППО яке може повністю збивати навіть рій дронів до однієї хвилини. Як не крути Китай також не сидить на місці в воєнних технологіях, проте маю одну цікаву інформацію і роздуми про те, як Китай зможе завдати дуже серйозного удару по Західному світу і це не воєнна зброя. Про це колись напишу в пості.
👁 6,110 26-01-03 16:34
Впав режима Модуро у Венесуелі, як це може вплинути на нас.В першу чергу зазначу, що там у них це ще режим, який продовжував політику Уго Чавеса. Найголовніші аспекти це майже повна націоналізація великого та середнього бізнесу, авторитаризм, знищення свободи слова, дефіцит товарів і що найголовніше несанкціонованийвидуботок нафти, що йшла всупереч світових правил. Так от, штати захопили і відвезли в Штати Мадуро та його дружину, вбили міністра оборони, ну і думаю це вже можна назвати, що режим впав. Якщо говорити про людей, то більшість вважало останні вибори фальсифіковані і загальна температура населення також проти режиму.РФ, Куба і Колумбія засудили дії США. Як це може вплинути на нас? Коли зміниться режим і в Венесуелу знову зайдуть світові компанії по видобутку нафти такі як Ексон, Шеврон, вони зможуть контролювати ціну на нафту, а це просто величезний важіль, щоб поставити рашку на економічні коліна. Доречі дешеву нафту в Венесуели також купляв і Китай, тому це також цікаво. І Китай я думаю буде робити свій крок по Тайваню. Думаю це буде некст степ.