Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Діана Макарова
Añadido 14 jul. 2024

Діана Макарова

@ledi_di_FOND
Número de suscriptores: 957
Fotos: 1,540
Videos: 280
Enlaces: 374
Descripción:

👥 Número de suscriptores

957
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -18

👁️ Vistas promedio por mensaje

770
Promedio/Día:: 1,200
Promedio/Tiempo:: 768
ERR: 80.46%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,200 24-10-16 14:54
Собачка, кажуть в пості.Гарненька, кажуть.Люди, поганці, викинули.Серце завжди розривається, коли я бачу такі оголошення. Але не дзвонимо, не забираємо. Бо ми самі живемо в селі, і наші ліміти іноді бувають вичерпаними. Кутова хата, розумієте. То те, то се прибивається. Самі іноді волаємо - собачку, кажемо, підібрали, люди добрі, всиновіть, бо нам якось забагато!... але я про інше. Собачка ось на мусорці, пишуть люди пост. Ми, кажуть, забрати не можемо, але дамо крапочку, де вона лежить біля мусорки. Приїздіть, люди добрі, заберіть. І, до речі, стерилізація обов'язкова!І це останнє добиває. Гей, людино добра, що написала пост. Ти, конєшно, молодець, що на собачку звернула увагу, фото зробила, пост написала, готова дати крапочку місцезнаходження.Але де в тебе вистачає совісті ще диктувати майбутнім добрим людям, що їм робити з собачкою?... ми, якщо що, за стерилізацію. Але, людино добра, можливо, ти сама підбереш ту собачку, стерилізуєш і почнеш прилаштовувати, коли вона не в мусорці, а вже в тебе в квартирі? Що, нікуди забрати? Розумію. А командуєш тоді чого?До речі, собачка дійсно класна. Дати крапочку?
👁 665 24-08-06 11:46
Чи є люди, які спокійно сприймають цю новину?Знаєте, такі люди є. Адже війна на сході. Ну, ще на півдні. Ну, ладно, ще на Харківщині. Карта бойових дій? Нуу, карта й карта, ніколи нам дивитись тую карту.... знаєте, я прочитала - в мене порізоне серце. Мирноград, він завжди був найтиловішим тилом. Ми швидко страчаємо нашу землю. Ми втрачаємо її злочинно швидко.====="З Мирнограда мають примусово евакуювати близько 2400 дітей – повідомив Суспільному в.о. начальника Мирноградської МВА Юрій Третяк «Зараз ми уточнюємо списки дітей, тому що є батьки, які надали некоректну інформацію. Обдзвонюємо всіх батьків, у кого є діти, також будемо робити подомовий обхід. Є категорії батьків, які готові виїхати, але їм потрібна допомога, є батьки, які готові виїжджати своїм транспортом, є ті, які ще не вирішили, але вони не проти, і ті, які не хочуть виїжджати – з ними треба окремо працювати, щоб прийняли таке рішення. Насильно ми не можемо забрати й вивезти. Тільки умовляти», – зазначив Юрій Третяк."=====