‼️Особисте питання, чому жоден із цих осіб, хто зараз мене звинуватив у дискримінації, що я нібити вирішила, що здоровє важливіше за роботу.Чому коли я в 2025 році писала пости про свій стан здоровя: що тільки за 1 серпень 2025 року було 4 швидких (що мене вже на швидкій знають у обличчя). І це не питання просто "покашляла" чи "температура". А питання було життя - смерті. Чому ніхто з вас НЕ писав, що пости дискримінаційні?Чому просто ті, хто хотів до мене потрапити на консультацію, просто чекали? (як ми зараз чекаємо нашого колегу) Милі мої, поки ви хоча б раз не відчуєте, що таке "дихання смерті", вас питання здоровя буде "дискримінаційними". Але це інше.Дискримінація - це не коли, вам треба лікуватись, тому деякі питання робочі на паузі. Дискримінація - коли вас не хочуть бачити на роботі, бо у вас очі не гарні. Погано, що ви замість того, щоб зрозуміти, що нам теж зараз тяжко, ви собі щось напридумували. І будь ласка, перестаньте бігати по іншим чатам та розповідати, що Вірьовкіна погана. Хоча ні - бігайте. Робіть рекламу. То треба)😂Як людина, яка може за 1 міс 4 рази бути в реанімації - мені ПОХ на такі ваші думки. І так, здоровє важливіше. І так - це не про дискримінацію. Бо ви плутаєте свиню з морською свинкою. PS про свої хвороби вже не пишу, і так у тому році завалила усіх цією інформацією.Вірьовкіна Лілія
Резюмуємо ваші відповіді по опитуванням:‼️Плани на 2026 рік - 86% продовжують діяльність у громсекторі (із 28 проголосувавших)👉Відповідь нас радує❤️‼️Теми наступні для тренінгів хочете:Звітність перед громадськістю - 39%Використання Щі - 39%Із 33 проголосувавших👉Добре, будемо збирати кошти на їх проведення. Пізніше зробимо оголошення. 🤝‼️Ви отримуєте інформацію на ваші питання:24% є власний юрист/бух24% звертаємось до ШІПри чому тільки 10% звертаємось до команди ГО "Ти потрібен Україні".Проголосували 29 осіб.👉Відповідь нас не радуєМожна "сворачивать" лавочку та залишати вас на ваших юристів/бухів. А також на ШІ.Будемо передивлятись підходи. Може концентруватись лише на постійних клієнтах. Подумаємо.😢‼️Від нашої команди вас цікавить:31% Правовий інкубатор 2026 року - вже навчаєтесь17% цікавлять окремі тренінги17% цікавить Правовий інкубатор 2025 року - слідкуєте за безоплатними можливостямиПроголосувало 35 осіб.👉Тут все зрозуміло. По курсам залишаємо все, як є.🤝 ‼️Чому ви звертаєтесь до ШІ замість юристів/ бухгалтерів:28 % можна юзати будь де та коли21% дешевше21% не люблю людейПроголосувало 14 голосів👉Цікава відповідь.Цікава, бо ми надаємо консультації по вихідним та поза робочим часом. Але чомусь ви оцінили тільки ШІЩодо "дешевше" суперечливе питання. Справжню ціну консультації ви можете зрозуміти після перевірки. І не по тому, скікі ви оплатили юристу/буху, а скікі ви секономили на штрафах та на часі. ‼️Коли відпусткаєте нас у відпустку37% липень Проголосувало 27 осіб👉Але ви Ші юзаєте більше нас, то хай працює, тому не будемо відкладати відпустку та будемо частіше ходити у відпустки. Сенсу немає відкладати, якщо запить лише 10% щодо консультацій.🥰 Першу відпустку тижневу візьмемо у травні з 4 травня.🍿Поки не будемо сперечатись, жуємо попкорн та чекаємо у гості тих, хто через ші потрапить у проблеми.
🤝Відкриваємо у безоплатний доступ тренінг Правового інкубатора 2025 року - ПІ 2025_Договір про надання благодійної допомоги у формі послуг (Практикум № 3)👉Нагадуємо, що із березня розпочався курс Правовий інкубатор 2026 року. 🤓Курс Правовий інкубатор 2026 року складається з 4 блоків: "Для керівників" - було вже 2 тренінги та 2 менторства (є в записі)"Для бухгалтерів" - перший тренінг буде 10.03.2026"Для юристів" та "Для кадровиків" - тренінги почнуться з серпня 2026 року (очікуємо деякі зміни законодавства України по цим напрямкам)🦾Кожен блок це 10 тренінгів (із презентаціями) та 10 менторства (живе спілкування з тренером, питання - відповіді). Ще додатково у подарунок 1 тренінг+ 1 менторство. 🤗Кожен блок 5000 грн, тобто 1 зум - 250 грн. Якщо берете 3 блоки, то 1 безоплатно (тобто зум буде вже десь 187 грн - чашка кави). 🧗♀️Програма курсу Правовий інкубатор 2026 року - за посиланням. Курс 2026 року НЕ повторює курс Правового інкубатора 2024 року чи Правового інкубатора 2025 року . ЗОВСІМ ІНШИЙ) ✍️Встигни у останній потяг - заповнюй гугл форму https://forms.gle/oFhHYqbtARoKvHuJ8
🤝Відкриваємо у безоплатний доступ тренінг Правового інкубатора 2025 року - ПІ 2025_Договір про надання благодійної допомоги у формі послуг (Тренінг № 8)👉Нагадуємо, що із березня розпочався курс Правовий інкубатор 2026 року. 🤓Курс Правовий інкубатор 2026 року складається з 4 блоків: "Для керівників" - було вже 2 тренінги та 2 менторства (є в записі)"Для бухгалтерів" - перший тренінг буде 10.03.2026"Для юристів" та "Для кадровиків" - тренінги почнуться з серпня 2026 року (очікуємо деякі зміни законодавства України по цим напрямкам)🦾Кожен блок це 10 тренінгів (із презентаціями) та 10 менторства (живе спілкування з тренером, питання - відповіді). Ще додатково у подарунок 1 тренінг+ 1 менторство. 🤗Кожен блок 5000 грн, тобто 1 зум - 250 грн. Якщо берете 3 блоки, то 1 безоплатно (тобто зум буде вже десь 187 грн - чашка кави). 🧗♀️Програма курсу Правовий інкубатор 2026 року - за посиланням. Курс 2026 року НЕ повторює курс Правового інкубатора 2024 року чи Правового інкубатора 2025 року . ЗОВСІМ ІНШИЙ) ✍️Встигни у останній потяг - заповнюй гугл форму https://forms.gle/oFhHYqbtARoKvHuJ8
👉Членів нашої команди (ГО "Ти потрібен Україні") часто запрошують взяти участь у тендерах, де складовою є не тільки юридичні/бухгалтерські питання щодо статутної діяльності неприбуткових організацій, що ми безпосередньо можемо реалізувати, а такі завдання, як:
✅створення стратегії,
✅визначення місії, бачення, цілей,
✅підготовка операційного плану,
✅підготовка комунікаційної стратегії,
✅підготовка фандрайзингової стратегії
🤯Тобто у одному тендері все змішано: юридичні/бухгалтерські питання з купою різних напрямків
😭Ми вже замучались пояснювати, що самі ці напрямки не робимо
😭Ми вже замучались пояснювати, що доцільно напрямки "юридичні/бухгалтерські" відмежовувати в тендерах від "комунікації", "стратегії", "фандрайзингу" тощо.
🤷♀️Нам замовники пропонують брати на ці напрямки "субпідряд", але не відмовлятись від участі в тендері
🧗♀️Тобто ми подаємось на тендер, виграємо, а з вами укладаємо договір субпідряду на реалізації тих послуг, що ми самі не здійснюємо.
🦾При чому ми НЕ крадемо ваше авторське право, ми НЕ крадемо ваше "ім'я" - замовник напряму спілкується з вами по цим напрямкам.
🤝Тому хто працює по цим напрямках та НЕ проти разом з членами нашої команди співпрацювати по субпідряду, пишіть на
[email protected]
🤝Відкриваємо у безоплатний доступ тренінг Правового інкубатора 2025 року - ПІ 2025_Надання благодійної допомоги військовослужбовцям та учасникам бойових дій (Тренінг № 21) 👉Нагадуємо, що зараз стартує курс Правовий інкубатор 2026 року. 🤓Курс Правовий інкубатор 2026 року складається з 4 блоків: "Для керівників" - перший тренінг був 05.03.26 (є в записі)"Для бухгалтерів" - перший тренінг буде 10.03.2026"Для юристів" та "Для кадровиків" - тренінги почнуться з серпня 2026 року (очікуємо деякі зміни законодавства України по цим напрямкам)🦾Кожен блок це 10 тренінгів (із презентаціями) та 10 менторства (живе спілкування з тренером, питання - відповіді). Ще додатково у подарунок 1 тренінг+ 1 менторство. 🤗Кожен блок 5000 грн, тобто 1 зум - 250 грн. Якщо берете 3 блоки, то 1 безоплатно (тобто зум буде вже десь 187 грн - чашка кави). 🧗♀️Програма курсу Правовий інкубатор 2026 року - за посиланням. Курс 2026 року НЕ повторює курс Правового інкубатора 2024 року чи Правового інкубатора 2025 року ✍️Встигни у останній потяг - заповнюй гугл форму https://forms.gle/oFhHYqbtARoKvHuJ8
‼️‼️Сьогодні та завтра до 24.00 ще збираємо лоти, а вже у суботу в 12.00 буде розіграш‼️‼️🤗Збираємо на новий розіграш пільгового місця у Правовому інкубаторі 2026 року (будь який блок з курсу) 👉Поки 3 кандидата, але 10 лотів 1- Кравчук Олег Миколайович (заохочення)2-Кравчук Олег Миколайович (заохочення)3 - Кравчук Олег Миколайович (заохочення)4 - Кравчук Олег Миколайович (заохочення)5 - Кравчук Олег Миколайович (заохочення)6- Долiнко Iлона Михайлiвна (250)7 - Колеснiк Iрина Вiкторiвна (250)8 - Колеснiк Iрина Вiкторiвна (250)9 - Колеснiк Iрина Вiкторiвна (250)10 - Колеснiк Iрина Вiкторiвна (250)👉Умови ті самі та дуже прості 💸Робите благодійний/ні внески на рахунок✅1 ЛОТ = 250 грн (значить 500 грн = 2 лота, буде 2 номера порядкові)❌Благодійні внески менше 250 НЕ беруть участь у конкурсі 🦾Як тільки ОДНА З ЦИХ УМОВ НАСТАЄ (БУДЬ ЯКА), проводимо обрання переможця1 умова - зібрали 5000 грн2 умова - на календарі 27.02.2026 ‼️При будь якій умови відбір буде проходити у п'ятницю в 14.00. 👩💻Відбір проводимо через генератор випадкових цифр: вбиваємо усі лоти та чекаємо, який обере машина (онлайн). Спроба лише 1 спитати систему. Якщо хочете, але не довіряєте, можемо генератор включити онлайн) Зробити зум🤓Це ми проводили і в 2024 роках, і в 2025 роках. Думали відмовитись від таких конкурсів, але дуже просять. 😂Умовили нас на 1 такий конкурс. НУ ЛОВІТЬ (менше нийти - краще пробуйте удачу)👉👉👉Підтримати нас:Рахунок UA063052990000026008050287340ГО «Ти потрібен Україні»
код за ЄДРПОУ 40112590благодійна допомога на статутну діяльність
😂Хто там казав, що у нас дорого?😂Що курс в 10 тренінгів + 10 менторств за 5000 грн - дорого?😂Що консультація 1 годи +вивчення документів - 2000 грн - дорого?🦾Ми рятуємо від податкових штрафів, великих кадрових штрафів, величезних штрафів від фінмону, навіть від вязниці, а нам "дорого"📌Ось принесла вам ринкові ціни на психологів - 1 год, де вас уважно вислухають, коштує 5000-8000грн та вище🤷♀️І якщо нам часто кажуть, що ми чомусь зобовязані все вирішити за 1 годину (тобто 2000 грн) та врятувати вас від всього світу, то чомусь йдучи до психологів ви розраховуєте, що ваші проблеми вирішуються мінімум за 2 роки, тобто так десь мінімум за 48-50 сеансів, що складає десь 250 тис грн 👀Що цікаво, не всі психологи мають вищу освіту, але всі юристи мають хоча б 1) ‼️На жаль, поки контролюючі органи не стукають у двері, усі звикли знецінювати роботу юристівБільше НЕ нийте, що дорогоPS фото скачала з інтернету, одна жінка у фб писала, що зараз психологи коштують мінімум 5000 грн, і давала докази скріни.
‼️Для тих, хто нам писав/питав про персональні дані осіб, що подаються до нас на навчання 🤝звітуємо❌Гугл форму та таблицю до неї про набір осіб на Правовий інкубатор 2024 та 2025 року ЗНИЩЕНО 🦾У тому числі з усіх архівів (як на комп'ютері, так на гугл диску)‼️‼️Ми не зберігаємо вашу персональну інформацію більше часу, яка потрібна для опрацювання цієї інформації👉Інформація по ПІ 2024 та 2025 років була нам потрібна, щоб надати тим особам, які у нас вчились у ПІ 2024 та ПІ 2025, пільгової вартості навчання у 2026 році 💸Наразі хто хотів навчатись по пільговій ціні - той оплатив, тому інформація за 2024-2025 роки нам не потрібна (ваші ПІБ, телефони тощо)📝Для ведення бухгалтерського обліку ми залишаємо собі ЛИШЕ той обсяг, що передбачено вимогами законодавства України - це первинні документи (акти наданих послуг)🤷♀️Звісно, гугл форму ПІ 2026 року та таблицю до неї ми не можемо видалити, бо нам потрібні контакти уповноважених осіб від ваших організацій на випадок, наприклад, якщо "ляже" телеграм, то саме через телефони/емейли ми зможемо з вами зв'язатись та попросити, наприклад, перейти у іншу соціальну мережу для продовження навчання😎💣Також ми завжди регулярно знищуємо будь які документи, що створюємо для вас у рамках співпраці, у тому числі як ФОП. Документи ми створюємо на гугл дисках, і тому ми також зацікавлені "чистити" цей обсяг, щоб не сплачувати за додаткові сховища у гугл диску. На робочих комп'ютерах МИ НЕ ЗБЕРІГАЄМО ваші документи, окрім, звісно, договорів з вами та первинних документів.‼️Ми усвідомлюємо ризики втрати/крадіжки ноутбуків, і розуміємо усі ризики втрати інформації (залізо то не страшно втратити). 🤗Також ми не спілкуємось про ваші організації ніде, окрім робочих чатів та емейл переписок, які теж періодично видаляємо. Хто з нами працює давно, знає, що кожен раз буде новий чат та нова переписка. 🤯Звісно, ми не тримаємо у голові інформацію про вас (тут б хоча свої питання особисті не забувати, а то інколи забуваєш елементарні речі - куди поклав щось 😂)🤝Сподіваємось ми пояснили це питання у доступному вигляді. 🤝PS і хоча ми часто сваримо вас за недоліки та помилки у роботі, але за нашу практику ще не було випадків (і сподіваємось не буде), щоб будь яка інформація про ці помилки пішла "гуляти" світом від нас. 👆БО, по перше, як було озвучено вище, ми дуже серйозно відносимось до процедури збереження інформації, а по друге, ми працюємо тільки з ❤️❤️❤️хорошими/чесними організаціями та волонтерами, які якщо і роблять помилки десь у бух. обліку чи у оподаткуванні, то швиденько самостійно виправляють. 👀Поки якійсь там еп...штейни, то☠️ т***гують дітьми до нас не звертались (по тим, звісно, ми б виконали свій обов'язок та прозвітували у правоохоронні органи)
Добрий день! Давайте знайомитись! Ми команда ГО "Ти потрібен Україні"Ми юристи (Вірьовкіна Лілія, Черняченко Дмитро та Валієв Валерій) та бухгалтерка (Откаленко Олена). Ми надаємо допомогу неприбутковим організаціям та волонтерам щодо вирішення юридичних питань статутної діяльності їх організацій чи з питань волонтерства, щодо кадрового діловодства та охорони праці, бухгалтерського обліку та з питань оподаткування, військового обліку тощо.Часто - дуже дуже часто нам пишуть у особисті чи на емейл з питаннями з питаннями щодо нашої команди чи нашої діяльності в цілому.Доводиться повторювати - пояснювати. Звісно, це віднімає наш час, який ми можемо приділити більш потрібним речам, ніж вкотре за день пояснювати "хто ми такі". Але і відмовитись від надання відповідей ми не можемо. Ми чесно працюємо, нам нічого приховувати. Ми готові відверто вести діалог з нашими слухачами та підписниками. Періодично, раз у місяць ми будемо проводити подібні зустрічі. Слідкуйте за інформацією у соціальних мережах. Приходьте. Беріть смаколики та давайте поговоримо.З повагою, команда ГО "Ти потрібен Україні" https://youtu.be/A_0xwnAKlwY