Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Чому ви експертам не платити 100% від прайсу? Милі юристи та бухгалтер...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
351 Vistas/Alcance 2025-01-25 10:40 Mensaje №2312
Чому ви експертам не платити 100% від прайсу? Милі юристи та бухгалтери (від бухів взагалі дивно чути таке питання). В 1000+ раз пояснюю. Прайс - це моя ціна. Ціна, що коштує я - експерт Вірьовкіна Лілія, мій рівень, мої знання та досвід. Моє резюме, що може виграти у тендері у міжнародних організаціях щодо проведення тренінгів для неприбуткових. Це ціна юрид допомоги тим неприбутковим,у яких часто є власні кабінети юристів та бухів, тобто я консультую їх бухів та юристів (інколи керівник навіть не присутній). Розумієте? А ви хочете, щоб я вам віддала 100% від прайсу? Власних клієнтів, рівень довіри? Окей - я можу дати вам контакти цих осіб, але ви НЕ виграєте у них у тендері, вас не запросять на співбесіду, якщо ви їм резюме відправите! Пробуйте! Ось недавно був випадок, коли юрид фірма прийшла просити (купляти!!!) за будь які кошти у мене сертифікат Правового інкубатора 2024 року, щоб просто мати змогу взяти участь у тендері однієї неприбуткової, бо вони вказали, що це вимога для участі. Тобто адвокати прийшли просити, щоб показати, що вчились у мене, щоб виграти тендер у організації. Тому навіть логічно, ви 100% не отримаєте - бо я і без вас їх отримаю. Юристів та бухів, помічників я беру лише тому, що дуже багато запитів, не встигаємо, це по суті субпідряд. Але він внутрішній. Тобто я маю клієнтам гарантувати рівень, тому це мають бути мої люди, під моїм керівництвом, з моєю перевіркою. У ці 100% входить - не тільки експерт, якому я передаю частину якогось завдання, а й я - як особа, що домовляється з клієнтом, бере участь у тендерах, здає звітність (часто з перекладом, що треба оплачувати), це перевірка моя документа, це оплата утримання офісу, це оплата дизайнерів, реклами, програмістів та інших осіб, що треба. Якщо ви хочете отримати умовно 100% від написання політики, усі 8000, - окей, знайдіть клієнта, виграйте тендер по такій ціні (не кожному за політику заплатять 8000 грн, треба імя) або домовьтесь по цій ціні, напишіть цей документ такої якості, по якій мої клієнти звикли отримувати документи, якщо треба прозвітуйте, як це треба деяким нго донорам. Але тоді питання - якщо ви самі це можете, нащо я вам? Не можете - значить ви не коштуєте цих 8000грн за політику, значить те, що я вам буду платити 4000 грн - це буде хороша ціна. Розумієте? Ви можете зробити щось схоже на Макдональз - поставити поряд цю кавярню - але ВАМ НЕ БУДУТЬ ПЛАТИТИ СТІЛЬКИ - І НЕ БУДЕ СТІЛЬКИ КЛІЄНТІВ - бо ви НЕ Макдональз!!! Ви не Вірьовкіна Ліля, яку запросили працювати в УГСПЛ юристом у 2015 році, коли я була в окупації, і сказали, що у мене є 3 дні виїхати з окупації, приїхати в Івано Франківськ, та почати працювати. Чому? Бо я в окупації умудрялась робити те, що роблю зараз. Під дулами автоматів. Ви не Вірьовкіна Лілія, яку в 2016 році запросили працювати у Представництво Датської ради по труд договору юристом на 1,5 роки, і сказали, що у мене є 1 день, щоб я кинула все та приїхала в Дніпро, бо вже завтра початок роботи. І я навіть ключи власниці квартири залишала у поштовій скринці. Ось коли станете, і буде черга неприбуткових, щоб заплатити Вам 8000 грн за політику, тоді ..а тоді нащо вам буде потрібно подаватись до мене??? ...Ось вам відповідь...Дуже смішно, коли бухи та юристи без імя, питають, чому їм не буде вся 100% від прайсу. Бо ти НЕ Макдональз!!