Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Знаєте, що дивноМи часто чуємо від тих, кого запрошуємо самі на співбе...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
324 Vistas/Alcance 2025-01-24 18:13 Mensaje №2309
Знаєте, що дивноМи часто чуємо від тих, кого запрошуємо самі на співбесіди, що "не бачу перспективи працювати у вас".Люди настільки звикли працювати на людей у піджаках та в великих офісах, де бігають секретурки, що в шоці, коли бачать насМи звичайні - без пафосу Офіс звичайний. Одяг у нас звичайний. Але давайте по чесному.Сьогодні я зробила план - всі дні забиті у нас до 04.03І там назви таких крутих організацій, що ах і охУ тих організацій є власні штати юристів та бухівМожна, було звісно,скрізь кричати їх імена та пафосно важно ходитиАле нащо? Я і так не знаю, куди в резюме писати ці назви організацій, яким я допомагала Перекидаю вже більшість договорів на ДмитраПафос треба, бо саме так почнуть поважати ті, кого запрошуємо на співбесіди?Ото офіс побагаче та секретурку помодніше?Я думаю, що ніт.На мій погляд, тут як у коханні, сенсу нема доказуваи комусь щосьКлієнтам я вже давно все доказала - дуже рідко забігають "зальотні", що питають, хто така ВірьовкінаА ось юристи та бухи, якщо орієнтуються на пафос, що я можу їм доказати???Колись, я працювала юристом у ТОВці, вела договірний, претензійний напрямок, ще акти робила, бо складно бухам було їх робитиЦе був 2011 рік. Я ще вчусь на спеціаліста. Зарплата на руки в тов 2500 грн. Мізер, нагрузка та відповідальність велика. Інколи "ночевала" в офісіПитаю шефа про підняття оплати. Шеф каже, що новий рік, він замовив ресторан та салют! Бо пафос!! І ось памятаю, як стою у цьому крутому ресторані, дивлюсь на мега крутий салют, і розумію, що назавжди не люблю пафос.Тому соррян. Не можу я якось з цим пафосом. Та і костюми мені не йдуть.А офіс ми відкриємо побільше, як буде більше людей у команду. Чи є перспектива йди до нас? Це має кожен сам вирішити.Я знаю, що керівник я складний, але точно ніколи не закривала комусь перспективу.І точно не збираюсь когось ховати у чулан, як у фільмі з Катею ПушкарьовоюІ ви спокійно зможете зі мною піти на зустріч з керівництвом організаціх, якої тільки у ЗМІ бачилиАле без пафосу. Бо...салют той і досі болить у душіА чи вам цей пафос одягати - це самі думайте😉