Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Трамп прийшов, не буде фінансування - чую істерики у неприбутковому се...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
428 Vistas/Alcance 2025-01-26 10:38 Mensaje №2313
Трамп прийшов, не буде фінансування - чую істерики у неприбутковому секторіНавіть прочила вже 2 пости фахівців з фандрайзінгу, що треба готуватись до складних часівЯ не така песимістична. І закликаю вас не приймати зміну влади у США як щось особисте.Це взагалі нонсенс, як довго та щедро фінансували громадський сектор УкраїниВічно це не буде. Це справа виборців США, кого обирати. Ось ми обрали Зеленського. А до цього був Порошенко. Ще був Янукович. Ще Кучма...А ще колись ми, українці, дозволили прийти до влади радянської влади...І так далі..На фоні того, що відбувається в Україні, ситуація в США стабільна - у них влада все не буде одноосібна, як у монарха. Є системи стримувань.Тому давайте не перекладати наші проблеми на них. Те, що ворог на нашій землі, то все таки наша проблема.І ми маємо бути вдячними за будь яку допомогу у війні з ворогом. А не проклинати США та Трампа.Виходити треба з позиції дитини та жертви.А що робити? Думайте про свій рівень. Не думайте за Зеленського чи Трампа.Ви представник громадського сектору? Робите щось хороше?Треба кошти? 1. Створюйте соціальне підприємництво. Продавайте свої послуги, товари. Вище є про це тренінг.2. Ставайте надавачами соціальних послуг. Отримуйте кошти від держави та від органів місцевого самоврядування кошти на послуги, які надаєте бенефіціарам.3. Пасивний дохід. ..Колись я була дуже засмучена, що донори не дають нам кошти на напрямок юридичної допомоги неприбутковим та волонтерів.Я просила, писала листи, грантові заявки донорів - постійно відмови.Хоча більшість предстаників донорів мене знало особисто, як фахового юриста.Ображалась. Злилась.А тепер рада. Завдяки відмовам ми не "сіли на голку залежності" від грантів.Ми стали функціонувати як соціальне підприємництво.І це розкрило можливості.Ми беремо участь у тендерах як ФОП.А як ГО надаємо платні освітні та інформаційні та інші послуги бенефіарам.І виживаємо....Трамп, Байден, Зеленський чи хтось інший НЕ може зупинити вас, якщо це дійсно ваше бажання, це йде з середини.Йдіть далі! Забудьте про них! Повірьте у себе!! Нема грантів. Пофіг. У вас є ваша команда. Подумайте, що ви можете запропонувати світові!!!У вас є молодь? Ок, можна робити навіть клінінг офісів за оплату! ...І не треба казати, що у мене життя інше.Я пішла після школи на заочку з медаллю, отриманою у гімназії, з купою виграшних олімпіад.Я пішла працювати та одночасно вчитись, бо мої батьки не були змозі дати мені щось.Знімала кімнату, працювала повноцінно, по вихідним вчилась.Без коштів батьків. Навіть усе золото продала, що було, сережки. Бо була мета.І це спрацювало....Трамп - Президент США. Не наш. Він працює в інтересах своєї країни.Гранти - це благодійна допомога. Добровільна. Дякуйте за будь яку допомогу. І шукайте інші шляхи. Власні. 😊Ми зможемо!! І без грантів!!