Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КО резерв
Añadido 09 sep. 2021

КО резерв

@kyivoperativ
Número de suscriptores: 797
Fotos: 17,100
Videos: 703
Enlaces: 896
Descripción:
You can view and join @kyivoperativ right away.

👥 Número de suscriptores

797
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +13

👁️ Vistas promedio por mensaje

20 230
Promedio/Día:: 14,300
Promedio/Tiempo:: 12,943
ERR: 2538.27%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

КО резерв 2023-08-10
✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙ 2023-07-30
Київ Оперативний | Kyiv Operative 2022-08-20

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Upd - За фактом автопригоди у центрі Києва розпочато кримінальне провадження Відео - https://t.me/kyivoperativ/108074ДТП сталось вчора, 23 жовтня, на перехресті бульвару Лесі Українки та вулиці Генерала Алмазова. Внаслідок зіткнення легковиків постраждали водій та двоє пасажирів автомобіля «Форд», серед яких 10-річна дитина.Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора близько 19.00 у Печерському районі. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, рятувальники та лікарі. На нерегульованому перехресті бульвару Лесі Українки та вулиці Генерала Алмазова відбулось зіткнення автомобіля «Форд Фокус», 57-річний водій якого рухався з другорядної дороги з вулиці М. Задніпрянського, з автомобілем «Мерседес», який рухався по бульвару Лесі Українки.У результаті зіткнення автомобіль «Форд» в‘їхав у авто «Равон». Внаслідок даної ДТП отримали тілесні ушкодження водій та пасажири автомобіля «Форд», серед яких малолітня дівчинка, 2012 року народження.Слідчі внесли даний факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.Відділ комунікації поліції Києва
Головним нашим завданням є координація дій із партнерами у відповідь на організовані Росією фальшиві референдуми та повʼязані з ними загрози. Зараз не 2014-й. Усі все розуміють. І обовʼязково діятимуть.Якщо хтось там, у Росії, думає, що вони зможуть «проскочити» з усім тим, що роблять на окупованій території, якщо хтось там, у Росії, сподівається, що світ зрадить своїм же цінностям, злякавшись чергових російських заяв про анексію, то вони в Росії помиляються.Що стосується ситуації на фронті, для нас все зрозуміло. Тому повторюю ще раз.Для тех, кто понимает только по-русски. Хотите жить – бегите. Хотите жить – сдавайтесь в плен. Хотите жить – боритесь на СВОИХ улицах за СВОЮ свободу. У вас и так всё забрали. Или у кого-то из вас есть нефтяные вышки? Есть дворцы? Есть виноградники? Может, есть яхты? Или какой-то банк? За что вы вообще боретесь? У вас есть только кредиты, что-то вечером пожрать и теперь – мобилизация. Боритесь за своё! Не лезьте на нашу землю, в нашу душу и в нашу культуру.Слава Україні!
​Олександр Фацевич:Сьогодні вже можу і хочу розказати про поліцейських, які добряче навалюють на фронті.204 дні. Саме стільки поліцейські разом з воїнами Збройних сил України палять окупантів рф на передовій. А ті, хто залишився в тилу — допомагають з евакуацією, гуманітарною допомогою, надають домедичну допомогу, рятуючи життя, стежать за безпекою та опрацьовують різноманітні виклики. Поліцейські там, де найбільше потрібні.І доказ тому: звільнена майже вся Харківщина! Зокрема, під час наступальної операції сил оборони України у Харківській області підрозділами поліції: зведеним загоном патрульної поліції, батальйоном Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова, зведеним батальйоном НПУ "Захід", зведеним полком поліції "Сафарі", підрозділами спецпризначенців Миротворець, Київ, Дніпро-1, Львів та Суми у взаємодії з ЗСУ, ССО, НГУ, ГУР та Альфа СБУ було проведено штурмові дії та звільнено селище Вербівка, та місто Балаклея.Проведено контрдиверсійні та пошукові заходи у звільнених селищах та містах Харківщини таких як: Ізюм, Куп'янськ, Вовчанськ, Волохів Яр.Завдяки професійним та злагодженим діям знищено та уражено живу силу й техніку противника, взято в полон військовослужбовців окупанта, затримано колаборантів та тих, хто зрадив Україну. Найскладніші завдання стали для них сьогоденням. Поліцейські сьогодні займаються не лише обороною та розвідкою, а й спілкуванням з людьми, які майже з перших днів війни опинились в окупації. Кожною розмовою віра в наших захисників та Перемогу міцніє і це неабияк мотивує та додає сил, аби продовжувати нелегку боротьбу з агресором.Втомлені, але зараз немає часу говорити про це, є час невпинно працювати для миру та безпеки на нашій землі!Дякую кожному захиснику і захисниці, які впевнено тримають оборону! Неодмінно все буде Україна 🇺🇦Слава Україні! 🇺🇦
‼️ Суд оголосив вирок по справі нападу на нашу знімальну групу у кабінеті голови правління АТ “Укрексімбанк".1️⃣ колишній очільник установи Євген Мецгер буде зобов'язаний виплатити штраф у 3400 гривень;2️⃣ працівники банківської безпеки Ігор Тельбізов та Олег Осіпов, які особисто використали силу проти оператора “Схем”, - штраф по 1700 гривень кожен;3️⃣ колишній керівник департаменту комунікацій Володимир Пікалов - щодо нього суд винесе рішення пізніше, у зв’язку з проходженням служби в армії.Так, лише штраф за напад на журналістів, “витирання записів в нуль”, публічний резонанс, особистий контроль Генпрокурора. І все це БЕЗ позбавлення права колишнього голови правління «Укрексімбанку» Євгена Мецгера обіймати державні посади.Саме таке покарання просила Голосіївська окружна прокуратура м. Києва і суд його повністю задовольнив.Нагадаю, що напад на знімальну группу Схеми: корупція в деталях - RFERL стався після питання про видачу кредиту на 60 мільйонів доларів під заставу ТРЦ “Скай Молл”, який сам по собі є “непростим” об’єктом нерухомості з довгою історією суперечок за право власності на нього, які не закінчились остаточно.До того ж кредит було видано бізнесмену, який мав бізнес на території так званої ДНР... Бізнесмену, зять якого нардеп від забороненої ОПЗЖ Федір Христенко, вилетів з України до початку повномасштабного вторгнення і місце його перебування наразі невідоме.Більш детально у матеріалі Радіо Свобода.https://cutt.ly/nC1lzlr(с) Kirill Ovsyaniy
ЗСУ й далі послідовно, дуже ретельно й акуратно знищують склади, бази, переправи та штаби окупантів. Російська армія прийшла на територію України, не чекаючи спротиву. А втече звідси, не маючи жодної іншої надії на порятунок. І я хочу ще раз подякувати всім нашим захисникам і захисницям, нашій розвідці, Службі безпеки України, які роблять усе, щоб окупантам щодня ставало дедалі складніше перебувати в Україні. Також вдячний всім нашим людям на тимчасово окупованій території, які допомагають українській армії знищувати об’єкти загарбників. Особливо хочу подякувати бійцям однієї з наших реактивних артилерійських бригад, які своїм влучним вогнем знищили саме той російський склад, з якого окупанти брали ракети С-300 для бомбардування Харкова. Хороша річ MLRS. Дякую, наші герої! І обов’язково буде окупантам відповідь і за сьогоднішній ракетний удар по Кривому, і за постійні обстріли Зеленодольська, обстріли Нікополя, Чернігівської та Сумської областей, Харківщини, міст Донбасу та всієї нашої території.
Сьогодні вперше в історії зупинилася Запорізька атомна станція. Спрацював аварійний захист енергоблоків – після того, як внаслідок російського обстрілу була пошкоджена остання робоча лінія віддачі потужності станції в енергосистему України.Одразу спрацювали дизель-генератори, щоб дати енергію самій станції, підтримати її після зупинки. Світ повинен розуміти, яка це загроза: якби дизель-генератори не ввімкнулися, якби після блекауту не спрацювали автоматика і наш персонал станції, то ми вже зараз були б змушені долати наслідки радіаційної аварії. Росія поставила Україну та всіх європейців за крок від радіаційної катастрофи.Південь України – окуповані райони – вже в стані гуманітарної катастрофи. Росія принесла на нашу землю деградацію, якої тут ніколи не бачили.Хочу запевнити всіх українців: ми робимо все, щоб не допустити аварійного сценарію. Але це залежить не тільки від нашої держави.Ключове – потрібен такий міжнародний тиск, який змусить окупантів негайно вийти з території Запорізької АЕС. МАГАТЕ та інші міжнародні організації повинні діяти значно швидше, ніж зараз. Кожна хвилина перебування російських військових на атомній станції – це ризик глобальної радіаційної катастрофи.