Fuente
КО резерв | Олександр Фацевич:Сьогодні вже можу і хочу розказати про поліцейських...
19 400 Vistas/Alcance
2022-09-15 19:13
Mensaje №104963
Олександр Фацевич:Сьогодні вже можу і хочу розказати про поліцейських, які добряче навалюють на фронті.204 дні. Саме стільки поліцейські разом з воїнами Збройних сил України палять окупантів рф на передовій. А ті, хто залишився в тилу — допомагають з евакуацією, гуманітарною допомогою, надають домедичну допомогу, рятуючи життя, стежать за безпекою та опрацьовують різноманітні виклики. Поліцейські там, де найбільше потрібні.І доказ тому: звільнена майже вся Харківщина! Зокрема, під час наступальної операції сил оборони України у Харківській області підрозділами поліції: зведеним загоном патрульної поліції, батальйоном Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова, зведеним батальйоном НПУ "Захід", зведеним полком поліції "Сафарі", підрозділами спецпризначенців Миротворець, Київ, Дніпро-1, Львів та Суми у взаємодії з ЗСУ, ССО, НГУ, ГУР та Альфа СБУ було проведено штурмові дії та звільнено селище Вербівка, та місто Балаклея.Проведено контрдиверсійні та пошукові заходи у звільнених селищах та містах Харківщини таких як: Ізюм, Куп'янськ, Вовчанськ, Волохів Яр.Завдяки професійним та злагодженим діям знищено та уражено живу силу й техніку противника, взято в полон військовослужбовців окупанта, затримано колаборантів та тих, хто зрадив Україну. Найскладніші завдання стали для них сьогоденням. Поліцейські сьогодні займаються не лише обороною та розвідкою, а й спілкуванням з людьми, які майже з перших днів війни опинились в окупації. Кожною розмовою віра в наших захисників та Перемогу міцніє і це неабияк мотивує та додає сил, аби продовжувати нелегку боротьбу з агресором.Втомлені, але зараз немає часу говорити про це, є час невпинно працювати для миру та безпеки на нашій землі!Дякую кожному захиснику і захисниці, які впевнено тримають оборону! Неодмінно все буде Україна 🇺🇦Слава Україні! ✊🇺🇦