Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київ Корисний
Añadido 14 jul. 2024

Київ Корисний

@kyiv_sos
Número de suscriptores: 769
Fotos: 13,600
Videos: 2,700
Enlaces: 7,810
Descripción:
✅Корисна інфа для киян та переселенців під час народної війни проти расєї! 🇺🇦 Переможемо разом! Слава ЗСУ! Слава Україні! Корисну інформацію, посилання, звернення по допомогу надсилати до @Getmansky

👥 Número de suscriptores

769
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -12
Promedio/Mes:: -89

👁️ Vistas promedio por mensaje

123
Promedio/Día:: 156
Promedio/Tiempo:: 128
ERR: 15.99%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 12
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 124 26-01-19 09:10
❗️Над Україною нависла серйозна загроза: РФ планує новий масований удар по підстанціях АЕС — це може призвести до тривалих відключень світла та однієї з найсерйозніших криз в енергетиці країни, — моніториЩо відомо: 📍Вся наша енергосистема зараз тримається лише на трьох АЕС: Рівненській, Південно-Українській та Хмельницькій.📍Є дані про підготовку нових ударів по енергетиці та критичній інфраструктурі, включно з об’єктами АЕС.📍РФ активно проводила розвідку Києва останніми днями. Росіяни планують спровокувати енергетичну катастрофу.📍 РФ намагатиметься залишити без світла не лише Київ, а й усю Україну, щоб спровокувати хаос і масову паніку.📍 Для удару РФ може залучити до 700 «Шахедів», до 30 ОТРК «Іскандер», потенційно до 8 ракет «Кинджал», до 20 «Калібрів», а також невідому кількість ракет із бортів Стратегічної авіації.📍Ворог може залучити стратегічні бомбардувальники: до 10 Ту-95МС, 4 Ту-160, до 10 МіГ-31К та до 5 інших літаків.Імовірна атака на Україну протягом 48 годин — максимально підготуйтеся.
👁 160 26-01-17 17:42
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.
👁 130 26-01-16 18:06
Окремі завдання сьогодні для ППО, для військових. Зараз від розвідки ми маємо інформацію, що росіяни готуються до нових масованих ударів. Ми чесно говоримо з партнерами щодо ракет для ППО, щодо систем, які так необхідні нам. Постачання недостатньо. Стараємося прискорювати, і важливо, щоб партнери нас чули. Багато робиться зараз на рівні Міністерства оборони України. Але все одно, будь ласка, звертайте увагу на повітряні тривоги. Будь ласка, допомагайте тим, хто поруч із вами, на самоті, хто потребує вашої підтримки. Міністерство внутрішніх справ розгортає більшу кількість Пунктів Незламності. Уряд працює з енергокомпаніями і з партнерами, щоб було більше обладнання та більше резервів. Але ключове – щоб світ про це не мовчав. Війни без тиску не завершуються. І саме через те, що тиску замало, росіяни все це роблять. Ми маємо це змінити. Я дякую всім, хто працює заради України. Я дякую всім, хто в бою, на позиціях, на чергуванні, на постах. Україна тримається на вашій ефективності. Слава Україні!
👁 140 26-01-15 18:44
День почав зі спеціального формату – тепер так щодня буде, усі на звʼязку. Спеціальний селектор – із кожним, хто відповідає за відновлення та управління в умовах такої надзвичайної ситуації. Енергетика, забезпечення в містах і селах. Від уряду та військових до областей, до обласної влади, керівників громад. Київ та область, Харків та область, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг; Запоріжжя, Суми, Чернігів. Визначені завдання, протягом дня уряд повинен дати рішення. Передусім, щоб збільшити імпорт електрики та всі можливості резервного постачання і забезпечення. Пункти підтримки у містах – є окремі завдання для МВС, у тому числі по реальному інформуванню людей. Щоб кожен міг звернутися на лінію 112 і отримати допомогу, отримати інформацію по опаленню та забезпеченню електрикою. Важливо, щоб державні інституції та влада на місцях були в повній комунікації з бізнесом, з енергетичними компаніями – з усіма, хто зараз може додати ресурсів для спільної стійкості. Мають бути рішення щодо комендантської години – щоб підприємцям було простіше планувати роботу. І щоб можна було об’єкти бізнесу використовувати як пункти підтримки для людей. Зокрема, урядовці вже говорили з торговельними мережами. Я доручив Премʼєр-міністру України та першому віцепремʼєру – міністру енергетики, іншим урядовцям бути максимально активними в комунікації із суспільством та максимально допомагати громадам.
👁 133 26-01-10 15:24
Говорив із Кирилом Будановим – у тому числі про санкційну політику. Минулого року з багатьма партнерами була налагоджена нова співпраця для синхронізації санкцій, але темп має стати більшим, значно більшим. Російське виробництво ракет і дронів не може існувати без постачання компонентів з інших країн, і це стосується не просто якихось російських виробів, а всієї російської зброї. Це зброя, яка будується на компонентах, які сама Росія не виробляє. І тому блокування постачання та розширення санкцій – це один із ключових наших пріоритетів. Це має бути пріоритетом також у партнерів, наші інституції мають працювати для цього активніше. Буданов доповів і про частину зустрічей у рамках дипломатичного треку. Я очікую повну доповідь усієї переговорної команди. І фактично кожного дня ми продовжуємо спілкування з американською стороною. Сьогодні Рустем Умєров знову був на контакті з американськими партнерами. Це наше стратегічне завдання – діалог з Америкою має бути на сто відсотків конструктивним. Україна ніколи не була й не буде перепоною для дипломатії, і наша ефективність у роботі з партнерами завжди найвищого рівня. Так буде й надалі.
👁 142 25-12-31 14:10
❗️Ворог готує ракетний удар у новорічні дні — в ніч з 31 грудня на 1 січня або з 1 на 2 січня: мета — знеструмити Україну та зробити зиму «холодною». Головна ціль — Київ, — моніториДо можливого обстрілу РФ підготувала:📍КР Х-101/Х-55СМ — до 40 одиниць;📍КРМБ 3М14 «Калібр» — орієнтовно 24–26 одиниць;📍БР 9М723 «Іскандер-М» (пуски з Воронезької, Курської, Брянської, Ростовської областей та ТО Криму) — 15–20 одиниць;📍КР «Іскандер-К» (з Курської, Воронезької областей і тимчасово окупованих територій Запорізької та Луганської областей) — близько 16 одиниць;📍АРБ 9-С-7760 «Кинджал» — до 9 одиниць.Ймовірні цілі — об’єкти енергетичної інфраструктури по всій країні: ГЕС, ТЕС, ТЕЦ, підстанції та інші критично важливі об’єкти. Мета — спричинити масштабні перебої з електропостачанням і створити так звану «холодну зиму». Підвищена увага — міста: Київ, Вишгород, Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Черкаси, Канів, Умань, Лубни, Кременчук, Полтава, Ладижин, Олександрія, Світловодськ, Коростень, Житомир, Озерне, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка, Львів, Дрогобич, Стрий, Добротвір, Луцьк, Ковель, Маневичі, Рівне, Дубно, Бурштин, Коломия, Тернопіль.Зробіть запаси води, зарядьте резервні джерела живлення та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Ближче до вечора стане зрозуміло, чи буде обстріл сьогодні. У разі потенційної загрози — повідомимо.
👁 87 25-12-25 17:32
Сьогодні теж активний наш день – день нашої дипломатії, і були важливі розмови. Патріарх Варфоломій – я вдячний за привітання України та всіх українців з Різдвом. А також за чітку підтримку справжніх цінностей – цінностей миру та поваги до людського життя, до захисту життя. Сьогодні ж практично годину говорили з представниками Президента Сполучених Штатів Америки – говорили зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером. І це була справді хороша розмова: багато деталей, є хороші ідеї, ми їх обговорили. Є деякі наші нові ідеї, як наблизити реальний мир, і це стосується форматів, це стосується зустрічей, безумовно, таймінгу. Сьогодні Рустем Умєров ще буде говорити з американською командою. Важливо, якщо в нас вийде організувати те, про що ми говорили сьогодні. І вже готові деякі документи. Я бачу, що вони готові майже повністю – деякі документи готові. Звісно, щодо сенсативних питань ще треба попрацювати. Але ми разом з американською командою розуміємо, як це все забезпечити. Найближчі тижні теж можуть бути інтенсивними. Дякую, Америко! І дякую всім, хто продовжує свій тиск на Росію заради того, щоб там зрозуміли на сто відсотків, що затягування війни буде мати жорсткі наслідки для них – для Росії.
👁 121 25-12-21 18:18
Завершуємо цей історичний тиждень для України, значний дипломатичний тиждень. Головне – ми забезпечили для України 90 мільярдів євро на два роки. Це ключовий результат грудня, багато в чому – важливий результат усього року. Є позитивне рішення Європи, ми боролись за це рішення дуже довго, я хочу подякувати всім, хто допомагав.Важливо, що російські активи залишаються в Європі, залишаються заблокованими. Україна буде отримувати мінімум по 45 мільярдів євро щорічно, протягом наступних двох років. І кошти ці можуть повертатись тільки за рахунок російських коштів: Росія повинна платити за свою війну. 90 мільярдів євро – це для всіх в Україні фінансова гарантія безпеки, цілком реальна. Дякую лідерам Європи: Антоніу Кошті, Урсулі фон дер Ляєн, усім лідерам держав, які нас підтримали.Продовжимо працювати, щоб усі російські активи були спрямовані на реальний захист від російської війни та на відновлення нашої держави. Є такі кошти не тільки в Європі, з кожним урядом ми контактуємо. Це одне з найбільш складних завдань – не менш складне, ніж забезпечити зброю для України. Але й це ми вирішимо. Кошти на відновлення будуть.
👁 124 25-12-17 16:33
Сьогодні ми почули з Москви чергові сигнали, що наступний рік вони готують роком війни. І це сигнали не тільки для нас. Важливо, щоб партнери це бачили. І важливо, щоб вони не тільки бачили, а й реагували, зокрема партнери в Сполучених Штатах Америки, які часто кажуть, що Росія начебто хоче закінчити війну. Але з Росії звучить зовсім інша риторика, інші сигнали – і як офіційні розпорядження їхній армії. Треба цей настрій Росії бачити й реагувати на нього. А коли в них саме такий настрій, то і дипломатію вони будуть підривати, намагаючись різними дипломатичними формулюваннями, тиском по тому чи іншому пункту в документах просто прикривати своє бажання знищити Україну, українців, бажання добитися легітимізації крадіжки Росією нашої землі. А далі – інші країни у Європі, які хтось там у Росії може колись назвати своїми начебто «історичними землями». Потрібен реальний захист від цієї російської історії божевілля, і зараз ми продовжимо роботу з усіма партнерами, щоб такий захист дійсно був. Потрібні безпекові рішення, потрібні фінансові рішення, зокрема по російських активах, потрібні політичні рішення. І потрібна сміливість усіх наших партнерів бачити правду, визнавати правду та діяти відповідно. Я хочу подякувати кожному, хто саме так підтримує Україну та роботу на досягнення безпеки.
👁 123 25-12-13 18:39
Зараз готуємось до зустрічей з американською стороною та нашими європейськими друзями найближчими днями. Берлін – буде багато подій.Буде доповідь Рустема Умєрова та нашої переговорної команди по їхніх контактах, які вже відбулись. Генерал Гнатов і представники українського сектору оборони та безпеки працюватимуть щодо деталей гарантій безпеки для України, для українців. Одночасно триває розмова українських урядовців з Америкою та Європою щодо реального відновлення України, реального розвитку України після війни.Найголовніше – будуть зустрічі в мене з представниками Президента Трампа, також будуть зустрічі з нашими європейськими партнерами, з багатьма лідерами щодо фундаменту миру – політичної домовленості про закінчення війни. Зараз шанс значний. Це важливо для кожного нашого міста, важливо для кожної нашої української громади. Ми працюємо для того, щоб мир для України був достойним. Щоб була гарантія – гарантія передусім того, що Росія не повернеться в Україну з третім вторгненням. Дякую всім партнерам, які допомагають нам – допомагають Україні, і ми будемо цими днями в Берліні максимально активно, максимально конструктивно працювати з усіма, хто дійсно може зробити угоду нормальною.