Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київ Корисний
Añadido 14 jul. 2024

Київ Корисний

@kyiv_sos
Número de suscriptores: 769
Fotos: 13,600
Videos: 2,700
Enlaces: 7,810
Descripción:
✅Корисна інфа для киян та переселенців під час народної війни проти расєї! 🇺🇦 Переможемо разом! Слава ЗСУ! Слава Україні! Корисну інформацію, посилання, звернення по допомогу надсилати до @Getmansky
Fuente

Київ Корисний | У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - Київ Корисний Київ Корисний @kyiv_sos
160 Vistas/Alcance 2026-01-17 17:42 Mensaje №26136
У столиці запроваджено оновлені правила комендантської години.Вчора відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва на виконання розпорядження уряду. Про що йдеться. Комендантська година не скасовується. Але з’являються необхідні винятки для людей. ❗️Відтепер у період комендантської години ви зможете пішки або на приватному транспорті, зокрема таксі, прямувати до Пункту Незламності або додому. Для киян це означає прості й важливі речі: • вночі дістатися додому, у тому числі з поїзда, що прибув із запізненням • ви зможете у будь-який час знайти тепло, світло і допомогу Пункти Незламності відтепер можуть працювати цілодобово. Це стосується як муніципальних пунктів, так і закладів відповідального бізнесу, які готові забезпечити тепло, електроживлення, зв’язок, воду й гарячий чай. 🤝 Закликаю підприємців долучатися: відкривати Пункти Незламності й допомагати киянам пережити цей період - на сайті https://nezlamnist.gov.uaЗвісно, безпека залишається пріоритетом. Патрулювання міста посилюється, всі рішення реалізуються під контролем сил безпеки. Тому з собою необхідно мати документ, що посвідчує особу, а військовозобовʼязаним – військово-обліковий документ.Паралельно триває постійна перевірка Пунктів Незламності. Це мають бути не формальні позначки на мапі, а реально працюючі місця підтримки для людей. Робимо усе необхідне, щоб у місті було безпечно, і люди не залишалися наодинці з проблемами.