Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти Павлоград? | Відгуки про заклади
Añadido 06 ene. 2025

Куди піти Павлоград? | Відгуки про заклади

@kydu_pitu_pvl
Número de suscriptores: 2 415
Fotos: 760
Videos: 65
Enlaces: 5,230
Descripción:
Будь в курсі найцікавіших подій та локацій у Павлограді! Надіслати анонімно пропозицію/відгук про заклад можна сюди @reportpvl_bot Реклама: @reklama_pavlograd Наш чат: @kydu_pitu_chat Посилання-запрошення для друзів: https://t.me/+5wdC2VokYzQyMmZi

👥 Número de suscriptores

2 415
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: +27

📊 Mensajes por Día

4.1
Último día: 0
Promedio semanal: 4
Promedio por día: 4.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ваша дитина болісно реагує на помилки? Втрачає інтерес до навчання? Уроки перетворилися на стрес — і для дитини, і для батьків? Не вистачає часу та сил постійно допомагати з навчанням?😏 Рішення є.Мене звати Марина — я вчитель початкових класів із 6-річним досвідом роботи.Запрошую дітей на комплексні групові онлайн-заняття, де навчання стає спокійним, зрозумілим і результативним.📚 Для кого:1–5 класи — математика та українська мова• 6 клас — українська мова🧩 Формат занять:• онлайн• групи по 4–5 дітей• індивідуальна увага кожній дитині💰 Вартість:300–350 грн / 1 година (групове заняття)🗓 Старт:вересень🎯 Який результат отримає ваша дитина:✔️ спокійне ставлення до помилок✔️ інтерес і задоволення від навчання✔️ впевненість у власних силах✔️ закриття прогалин у знаннях✔️ швидше розв’язання задач✔️ кращі знання з української мови✔️ покращення пам’яті та концентрації уваги Кількість місць обмежена.✉️ Для запису на пробне заняття — пишіть у direct: 📱maryna_pedagog📲 Telegram: +380986102960 (Марина)Навчання може бути без сліз і стресу — з результатом ❤️
Сьогодні за новорічними враженнями вирішила завітати в заклад Blackout. Тому що перший раз мені дуже там сподобалось. Дуже гарна новорічна атмосфера. М'які крісла, приємна музика. Але сьогодні мені зовсім не сподобалось. В приміщенні дуже жарко, я простояла біля каси щоб віддати кошти, дуже довгоДаже не в тому річ, що довгоА в тому що мені були не радіЯ та очередная клієнтка. Переді мною було два хлопці, їм зробили кавуПрийшла моя черга. Я замовила каву та тістечко. Барвиста почала робити каву, в я продовжую стояти поручПотім через деякий час інша жіночка, я її не бачила із за стійки, сказала скільки коштівБарвиста поставила переді мною каву, вона що думала я повинна це брати сама? Мені хотілося роздягтися, сісти в зручне крісло, щоб мені принесли каву , а грошіГроші можно і пізніше віддати Головне це ті, заради кого ви маєте роботуНе завжди буде так багато народуПо 200 грн не кожен може так просто заплатитиЯ згадала про зручні кріслаТак там був не прибраний столикТому мені прийшлось сісти на інше, за не зовсім зручний столикКаву я можу випити де інде. Люди йдуть за атмосферою, уютом та затишкомДе можно відпочити і душею і тіломЦього я не отрималаМоже не та зміна булаЦікаво як дівчата працюютьМожливо в іншу зміну все буде по іншомуІ ще _ у мене останньої забрали порожню тарілку, чашка так і залишилась стояти на століПройшло 20 хвилинКоли я виходила з кафеІ прийти мене не покликали,не побажали гарного дня. Як це робили дівчатка з іншої зміни
Добрий вечір! Напишу свій відгук шаурма Laziz на СШБ! Я постійний клієнт,купую завжди шаурму та бургери,вони самі смачні в цьому закладі,завжди супер! Дівчата завжди приємні, обслуговування,атмосфера,чистота на висоті! Але останні три рази натрапляю на молоду дівчину,ну просто на питання скільки часу чекати дві шаурми,готова мене була розідрати! Сьогодні знову зранку прийшла,запитала: маю 10 хвилин до роботи,зможу замовити шаурму? Кричить НІ,не зможемо зробити,і іскри з очей!! Добре що була ще молода дівчина,завжди привітлива,часто в неї купуємо, ім'я Євгенія! Та одразу сказала: немає проблем,зараз зроблю! Та бешенна я думала що вона її очима з'їсть! При замовленні озвучила : гроші без здачі,або карта,або без шаурми! Розплатилася картою,але такий осадок на душі,вже скільки разів на неї попадаю! Дуже подобається заклад,гарна якість страв, чистота,але ця дівчина не для обслуги людей в закладі харчування,вона просто бешенна! Евгенії великий респект,подяка за обслуговування! Господарю закладу подяка за гарні,смачні страви!Відгук правдивий маю чек! Всім МИРУ І ДОБРА!---------------Надіслати відгук: @reportpvl_bot Наш чат:@kydu_pitu_chatКуди піти Павлоград? | Відгуки про заклади
Нам пишуть: Друзі, звертаємось до Вас із відкритим серцем 🤍23 грудня 2025 року наш друг, Шкільнюк Дмитро Дмитрович, потрапив у ДТП — його збив мотоцикл. Це був страшний і несподіваний момент для всіх нас.Зараз він у лікарні. Попереду лікування, реабілітація та багато сил, які знадобляться, щоб повернутися до нормального життя.За прогнозами попереду декілька операцій.У Дмитра відкритий перелом нижньої третини правої гомілки, переломи кісток таза та наскрізне поранення вуха.Ми wвідкрили збір коштів, щоб підтримати його в цей непростий період.Будь-яка допомога — донат, репост, добре слово — має значення.Усі, хто знає Діму, знають його як добру, світлу й позитивну людину, яка завжди готова прийти на допомогу. Він ніколи не залишався осторонь чужої біди — і зараз дуже потребує нашої підтримки.Друзі, у переддень Нового року та Різдва щиро прошу вас не пройти повз цей допис. Зробіть репост, підтримайте фінансово — хто скільки може. Кожен внесок і кожне поширення мають велике значення.Я буду безмежно вдячна кожному з вас 🤍Нехай різдвяні та новорічні свята принесуть у ваші домівки світло, тепло й добро.На Лікування Дмитру🎯Ціль: 300 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/7KFd69Hp14💳Номер картки банки4874 1000 2226 0114
Добрый день. Хочу оставить отзыв о нашей стомат поликлиники. Думаю многие поддержат..Пошла я значит рвать зуб .То,что я испытала, не сравнить даже с родами (пардон)Врач хирург, какой то живодёр, в котором нет ничего человечного! Не смог вырвать зуб напрямую, так вставил в десну как отвёртку а медсестра по ней лупила какой то кувалдой, вбивая это под зуб.От боли и ужаса у меня просто началась истерика,на что это(называемое врачём) только повысило голос и сказало возьмите себя в руки!!! Сегодня 5 дней, как это произошло, там, где был зуб ужасная боль,не живу без обезболивающих, рядом зуб мудрости болит, видимо он задел и его, и с другой стороны зуб он просто покоцал тем инструментом, теперь там все шершаво,язык ко всему этому разодран до крови.Если что, я была там первый, и естественно последний раз,просто подумала, что везде зубы рвут одинаково..Я просто в ужасе. Этот "врач" небольшого роста, лысый, крепкий .Знаю там есть отличный хирург, Тоже лысый, но большой, хотела к нему,но так попала.. фамилии не знаю ни того, ни другого, но если кто знает того, что искалечил мне психику и зубы, напишите пожалуйста 😓---------------Надіслати відгук: @reportpvl_bot Наш чат:@kydu_pitu_chatКуди піти Павлоград? | Відгуки про заклади
Вітаю. Не знаю чи опублікуєте, бо тексту багато. Але і емоцій багато. Негативний відгук про те, куди не треба ходити в Павлограді. А саме до стоматолога в Отікон.Довго я наважувалася на цей допис. Але, вирішила все ж таки, що комусь може мій негативний досвід буде застереженням. Що таке халатність у медицині? Це коли пацієнт приходить на прийом по запису, оплачує послуги, а у відповідь отримує ускладнення, байдужість і відсутність комунікації.Прийшла в отикон повторно, бо після процедури виник запальний процес, який не минав навіть після курсу антибіотиків. Була змушена повторно звертатися. Ставлення лікаря Dmitro Kichenko «Ну я не знаю, що тут робити». Я теж не знаю — бо я не лікар. Відчувалося, що лікареві не дуже хочеться поглиблено розбиратися.Мені запропонували зняти міст. Я очікувала, що його просто знімуть, пролікують, і потім встановлять назад. Але мені одразу почали спилювати конструкцію, не пояснивши детально, що буде далі, чи є шанси зберегти міст, і який план лікування. Діалогу як такого не було.Пояснення типу: «Ну бувають ускладнення, я вам не буду розповідати чому, бо ви не зрозумієте» — виглядали зверхньо. Це неформально принизливо й абсолютно неприпустимо в лікарсько-пацієнтській взаємодії.Далі — ситуація, яка мене шокувала: «Ой, я вам трохи губу опік». Під час маніпуляції, під анестезією, я цього не відчула. Але коли встала — побачила у дзеркалі значне ураження тканин губи. Це не «трохи», а серйозний опік, який загоювався більше, ніж 2 тижні. Губа розпухла, боліло дуже. Їсти складно, жувати нема чим — залишилася без зубів. Харчувалася через трубочку. А вибачень навіть не почула.Я не маю на меті «хейтити» лікаря. Я толерантна людина й ціную працю медиків. Але ця ситуація — приклад того, як не повинна виглядати стоматологічна допомога: без належного пояснення, без поваги до пацієнта, без відповідальності за наслідки своїх дій.Сподіваюся, мій досвід стане застереженням для інших. Медична помилка — це одне. Але халатність, зневага та ігнорування наслідків — зовсім інше. Не хочу писати про те, що цей стрес викликав у мене інші наслідки для мого здоров'я, то вже інша історія.
Отзыв о Макс Баня!1. На странице инст фото водяной горки для детей (мы там были первый,и естественно последний раз)Приехали- горки нет. Говорю а где она? Она на Вайбе! Через стену, типа там намного дороже, и со своим нельзя.(К слову, потом нашла это на Вайбе,То там можно со своей едой, насчёт алко не скажу.) цена на 100 грн дороже,так может там и не так ущербно все?Ещё к слову, что бирку клеют на руку НаВайбе(и меееееленько byMaxbanya)Фонтанчик на бассейне не работает. Зачем вы обманываете людей?!?На Макс лежаки ободраны, в них расшатаны болты, а подпираются они, чтоб выше/ниже обыкновенными палками!вода ледяная (не спорю на счёт этого, погода была не айс)Батут на территории разваливается,дети и прыгать побоялись. Качели рядом тоже самое.На замечания ответили, что извините ЧТО ИМЕННО ВАС НЕ ПРЕДУПРЕДИЛИ, ЧТО ГОРКИ НЕТ УЖЕ 2 ГОДА!!Примечание -мы живём в частном секторе, есть свой бассейн, поменьше конечно Потому не бывали в таких заведениях раньше. У ребенка сегодня день Рождения, хотели чего то бОльшего. Получили вот такое.. полное разочарование !Уточняйте все! Перед поездкой туда. А лучше выбирайте что то другое 😏