Fuente
Куди піти Павлоград? | Відгуки про заклади | Сьогодні за новорічними враженнями вирішила завітати в заклад Blackout...
752 Vistas/Alcance
2026-01-10 18:01
Mensaje №4764
Сьогодні за новорічними враженнями вирішила завітати в заклад Blackout. Тому що перший раз мені дуже там сподобалось. Дуже гарна новорічна атмосфера. М'які крісла, приємна музика. Але сьогодні мені зовсім не сподобалось. В приміщенні дуже жарко, я простояла біля каси щоб віддати кошти, дуже довгоДаже не в тому річ, що довгоА в тому що мені були не радіЯ та очередная клієнтка. Переді мною було два хлопці, їм зробили кавуПрийшла моя черга. Я замовила каву та тістечко. Барвиста почала робити каву, в я продовжую стояти поручПотім через деякий час інша жіночка, я її не бачила із за стійки, сказала скільки коштівБарвиста поставила переді мною каву, вона що думала я повинна це брати сама? Мені хотілося роздягтися, сісти в зручне крісло, щоб мені принесли каву , а грошіГроші можно і пізніше віддати Головне це ті, заради кого ви маєте роботуНе завжди буде так багато народуПо 200 грн не кожен може так просто заплатитиЯ згадала про зручні кріслаТак там був не прибраний столикТому мені прийшлось сісти на інше, за не зовсім зручний столикКаву я можу випити де інде. Люди йдуть за атмосферою, уютом та затишкомДе можно відпочити і душею і тіломЦього я не отрималаМоже не та зміна булаЦікаво як дівчата працюютьМожливо в іншу зміну все буде по іншомуІ ще _ у мене останньої забрали порожню тарілку, чашка так і залишилась стояти на століПройшло 20 хвилинКоли я виходила з кафеІ прийти мене не покликали,не побажали гарного дня. Як це робили дівчатка з іншої зміни