Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наталія Кузьмінова для рієлторів
Añadido 14 jul. 2024

Наталія Кузьмінова для рієлторів

@kuzminova_rieltoram
Número de suscriptores: 927
Fotos: 207
Videos: 86
Enlaces: 137
Descripción:
Канал для рієлторів. Ділюся фішками і досвідом. Обговорення вітається.
Fuente

Наталія Кузьмінова для рієлторів | кейс Як каже Ларшина Олена, про святих людей, які економлять на хорошо...

#кейс Як каже Ларшина Олена, про святих людей, які економлять на хорошому ріелтеру.По рекомендації звернулися люди, які купують по сертифікату Євідновлення.Нерухомість вони вже обрали (пошук не потрібний). Але в них чомусь застопорилося. Адекватно пояснити не можуть, бо самі не розуміють. Купують не в Умані, в містечку поряд. Я взагалі не люблю працювати не на своїй території і зазвичай не берусь. Але в тих містечках немає ріелторів, люди у відчаї, втратили житло. Думаю, добре. Будемо розбиратися.Зі слів людей: - Оцінка нерухомості по факту нижча більше ніж вдвічі за суму сертифікату. Нотаріус не береться. Каже, що оформити тільки за суму на 600 тис менше.Коли почала задавати питання, вияснила:✔️ Оцінку, насправді ще не робили. Цифру назвала сама нотаріус. ✔️ За будинок домовилися заплатити 50 тис дол. При його максимально можливій ціні до 35 тис. Коли запитала, чому ж не торгувалися, відповіли, що який торг, це ж по сертифікату. Нам треба отоварити сертифікат. ✔️ Про розподіл витрат по оформленню ніхто не домовлявся, цей пункт упустили. А мова про 70 тис грн.✔️ Для того, щоб назвати ціну за супровід, і розуміти, що ми можемо робити, попросила відправити мені документи. Вони зв'язалися з власниками. Документів не дають, бо є якість проблеми із землею, їх зараз виправляють. Кажуть, що вирішать швидко.При цьому для покупців комфортна сума за наш супровід 2000-5000 грн))). Не впевнена, що цінник, який ми назвемо, коли все ж документи нададуть, люди приймуть.Бо шкода грошей. А переплатити 15 тис дол за будинок не шкода. Бо це ж сертифікат. Святі люди.