Fuente
Сергій Кравченко / спілкування | До війни ми чекали Новий рік із радістю. Збиралися з рідними й друзями...
358 Vistas/Alcance
2025-12-31 12:45
Mensaje №295
До війни ми чекали Новий рік із радістю. Збиралися з рідними й друзями за святковим столом, сміялися, будували плани, вірили в краще майбутнє.Сьогодні все інакше. Новий рік вже не відчувається святом, коли в кожного серед рідних чи друзів є втрата, коли немає світла, коли тривога стала буденністю. За цей час ми всі пройшли переоцінку цінностей: те, що колись здавалося важливим, відійшло на дальній план.У ці дні ми мріємо про одне — щоб закінчилась війна. Щоб Україна вистояла, не зламалась і не капітулювала. Щоб настав справедливий мир!Я щиро бажаю кожному з нас, щоб у 2026 — ця мрія здійснилася. Щоб знову зібралися рідні та друзі за одним столом. Так, того безтурботного настрою, який був до війни, вже не повернути — надто багато втрат. Але дуже хочеться вірити, що попереду в нас ще буде життя, в якому є тепло, сміх і просте людське щастя.Нехай у кожному домі буде світло — і не лише в розетках. Нехай буде здоров’я, спокій за близьких, сили триматися і віра в завтрашній кращий день під мирним небом!