Fuente
Сергій Кравченко / спілкування | Зранку побачив виступ дієтолога в телепередачі, де вона розповідала, щ...
331 Vistas/Alcance
2025-02-18 17:09
Mensaje №195
Зранку побачив виступ дієтолога в телепередачі, де вона розповідала, що можна передавати захисникам, а що ні. У переліку заборонених продуктів опинилися ті, що, з мого досвіду, хлопцям завжди найбільше смакували: домашні копчення, сало, випічка. Бо це все нагадувало їм дім. Натомість рекомендують передавати лише їжу тривалого зберігання: сухі снеки та пастилу-батончики. Звісно, з наукової точки зору це може бути правильно, але після виснажливих днів і тижнів без дому бійцям так хочеться з’їсти хоч трохи домашнього. Адже це єдине, що вони можуть собі дозволити в тих умовах. І, можливо, цей боєць сьогодні востаннє в житті їв те домашнє сало… Ще в мене виникло питання: а в чому взагалі мета таких репортажів? Хтось із тих, хто їх готує, узагалі цікавився думкою самих військових? Чи вони самі пробували харчуватися лише пастилою та сухофруктами? Хочу сказати волонтерам, які продовжують допомагати, і всім, хто готує та передає домашні смаколики – дякую! Продовжуйте робити цю справу, навіть якщо хтось ставить її користь під сумнів. Це важливо!