Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Красовицький щоденно
Añadido 14 jul. 2024

Красовицький щоденно

@krass67
Número de suscriptores: 1 241
Fotos: 2,990
Videos: 84
Enlaces: 597
Descripción:
Про книжки і не тільки

👥 Número de suscriptores

1 241
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

194
Promedio/Día:: 207
Promedio/Tiempo:: 196
ERR: 15.63%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 0
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Меморандум Трампа-Галібафа: логіка сторін.Засідання «сімки»: Україна виграє. 1. «Аль-Арабія» опублікувала щось на кшталт тексту Меморандуму, який має бути урочисто підписано у пʼятницю в Женеві Трампом, Венсом, Галібафом та Арагчи. Оскільки станом на зараз сторони підписання не сказали, що це - фейк, спробуємо проаналізувати його текст. Попередньо відомо, що Венсу текст сподобався, а Рубіо та директор ЦРУ проти підписання. Фактично, документ відкриває Ірану можливість продавати нафту, за логікою документу таку ж можливість отримають інші учасники процесу. Від подальших дій Ірану в Ормузькій протоці залежать подальші дії США щодо розблокування частинами 12 млрд заблокованих іранських грошей. Іран обіцяє нічого поганого не робити з ураном до закінчення перемовин і взагалі каже, що ядерну зброю робити не планує, але й уран не чіпатиме. США обіцяють разом із союзниками створити Фонд відновлення на 300 млрд, якими буде оперувати банк Ірану (не вірю, це типова схема Трампа, в таких випадках грошима розпоряджатися має хтось накшталт Віткоффа). Все інше буде зрозуміло протягом 60 днів. І так, мир у Лівані зафіксовано, але Ізраїль не згадано, тому він нікому нічим не зобовʼязаний.Висновок - Трамп різко звільнив нафтовий ринок від обмежень на 60 днів або менше. Ніяких взаємних поступок по інших питаннях не прописано. 2. Приблизно про це сказав Трамп журналістам у Евіані, під час перемовин з колегами по «сімці» та Володимиром Зеленським: тепер на порядку денному російсько-українська війна, можливо, будуть введені нові санкції проти російської нафти. Результат - ринки заспокоїлися. Нафта Брент вже 78, це означає, що Юралс десь 55-56, враховуючи знижки у Новоросійську. Якщо одразу десь у Індії, то може бути ще дешевше. 3. Трамп пообіцяв Україні ліцензію на виробництво ракет Рас-3 для Петріот і взагалі виглядав у розмові із Зеленським та Умеровим добрим дідусем. Чи ситуація не зміниться після чергових «чебуреків з путіним» для Віткоффа з Кушнером? В якості результату тут маємо сказати про асиметричну річ: британці повідомили, що російський військовий корабель «Адмірал Григорович» за межами британських територіальних вод напроти головної бази флоту Британії у Портсмуті зустрів британську приватну яхту на відстані 450 метрів попереджувальним вогнем у присутності двох військових кораблів флоту Її Величності. Це, безумовно, відповідь на вчорашнє затримання танкеру тіньового флоту. Нагадаю, саме «Григорович» займається супроводом суден тіньового флоту. Раніше це робив «Бойкий», який негативно покращився після удару українського дрону в порту Кронштадта. Чи чекає така ж судьба цю ворожу потвору? Звісно. Скоріш за все, коли вона зайде у порт Балтійськ біля Калінінграду. А може, десь у Середземному морі напореться на невідомо що напроти берегів войовничої Лівії.4. Сьогодні під москвою було весело. Хтось, мабуть, тренувався бити по повітряним кулькам. Не дуже вдало. Кілька штук бачили в москві, одна вдарила у дах житлового будинку, ще одна у недобудову, а ще одна, дуже повільно та вальяжно знизилася над Московським НПЗ «Газпромнефти» в Капотні і точно зустрілася з однією з установок первичної переробки нафти. Роботу комбінату зупинено. Він надавав не менше 40% нафти для москвичів. До обмежень на заправках залишилося …Висновок: це - не за Лавру. За Лавру буде потужніше. Але це чергова бандероль особисто путіну - твоє ппо вже не дає результату. І Зеленський більше не буде штампувати укази Президента України про події на Червоній площі. Там має зʼявитися український дрон або ракета. В моєму романі «Післязавтра. Роман про великі гроші» цей прильот і його наслідки описаний дуже детально. 5. ВМС ЗСУ отримали від партнерів з Нідерландів черговий мінний тральщик. Він називався «Alkmaar», тепер - «Генічеськ».Висновок. Генічеськ буде українським, а Чорне море - розмінованим.
Крим - український. Відлік пішов. Трамп - угода на 80-ліття. Путін - останній квиток до Пекіну.1. Починаючи з 6 червня, українські військові почали Кримську операцію. Перед цим були знищені більша частина баз зберігання нафтопродуктів на території окупованого Криму, взята під вогньовий контроль незаконно побудована на українській землі траса з Ростову на Джанкой через Маріуполь, над якою тепер чергують «Хорнети» та інші дрони, спалені причальні засоби в Мариуполі та Бердянську. Але з 6 червня пішов інший відлік:- Чонгар - в мості зʼявилися дірки;- Чонгар - друга полоса теж стомилася;- Генічеськ - втрачено міст у бік Арабатської Стрілки - альтернативного шляху на Крим;- Армянськ-Перекоп - міст перестав приймати трафік;- біля Чаплинки один за одним пішли у відмову чотири українські мости через Кримський канал;- два дні поспіль горять скупчення вантажівок з паливом та боєкомплектом біля Чаплинки на на Чонгарі;- не встигли під Чонгарським мостом встановити понтони - вони теж вийшли на якийсь час з ладу. Що відбувається?1. Коли звільняли правобережжя Херсонщини, на якийсь час заборонили росіянам їздити з правого берега Дніпра на лівий. Для цього обережно зробили «хаймарсами» дірочки в Антонівському мості та ще живій тоді Каховській плотині і штучно підняли рівень Дніпра, щоб ворог не встановлював через Дніпро понтонів. В результаті дуже швидко паливо, боєкомплект та їжа для 25-тисячного угрупування росіян у Херсоні стали дефіцитом, а співвідношення бойових втрат стало на рівень 7:1. Якби не американський високопосадовець, росіяни би не вийшли з міста. Але - це внша історія.2. Сьогодні найбільший дефіцит у росіян на Херсонщині - не паливо, якого майже немає, і не їжа. У них ще трохи є дронів та снарядів. Але у них закінчилося ППО. Українці системно знищували Панцирі, Триумфи, Вітязі та Тори, і сьогодні їх вже майже немає. Але FP-2 з бойовою частиною 200 кг, «Бегемоти», “Хорнети», «Вампіри» - є. Що буде далі? Аксьонов вже сьогодні плакав путіну, щоб той дав ППО. Але ППО зарезервоване поблизу тільки на Кримському мосту, у Новоросійську та біля резиденції в Геленджику. Як думаєте? Звідки зніме? Теж так думаю.3. До зупинки руху по Кримському мосту лишилося 5.4.3.2.1 день… Тому переходимо до вншої історії, до завершення якої, за словами Трампа, лишається менше доби - до підписання перемирʼя, яке розблокує судноплавство в Ормузі і не тільки. Премʼєр Пакистану Наваз Шариф впевнений, Трамп налаштований на поступки. Іран каже, нічого не чекати. Тим більше, на демонстраціях у Тегерані хочуть голову Арагчи за спробу домовитися з дядьком Дональдом. Думаю, угоди не буде і Донні закатить фейерверк над Затокою якраз на своє святкування.4. І про чахлика. Звісно, російська армія зараз, дійсно, друга. В Європі. Після української. І вона має багато чого, чим вона відрізняється від армій цивілізованих країн. Наприклад, бажання тупо вмирати за вождя. Це - ненадовго. Згадайте Пригожина. На марш до москви палива, звісно, не вистачить, але щось подібне може зʼявитися вже скоро. Крим. Скрєпи. Херсонес. Севастополь - місто російського позору. Захоплені Керч, Судак, Ялта, в яких позабирали власність українців, забудували парки та санаторії, заселили їх тим людським сміттям, яке вже виє та скаржиться у соцмережах. Далі - міст. Крим днями стане островом. Шляхи на північ - відрізані, шлях на схід все ще обмежено придатний, але що буде за цим? Турецькі евакобаржі? «Дорогой Владімір Владімірович, спасітє нас, забєрітє нас отсюда?» Назад в Салєхард, бо туди поки що не долітають українські дрони? Скільки буде полонених після оточення Мелитополя? Чи будуть залишатися в Енергодарі російські атомники? Чи будуть очолювати евакорейси Сальдо з Балицьким?Я знаю відповідь. До України приїдуть Стів Віткофф та пан Кушнер, домовлятися.Цей памʼятник радянському солдату стоїть у Харкові. І так, я знаю, що це про другу світову. Але в часи третьої світової він виглядає трошки зайвим.
104 день війни Трампа за нафту. 4496 день війни України за майбутнє.Черговий «день росії», який зусиллями українців має стати останнім.1. Довго говорити про Іран не будемо - оскільки Трамп оголосив, що угода погоджена, Іран вперше не змовчав і назвав умови, а Трамп впевнено їх відкинув, то ми зрозуміли, що все, як і раніше, йшло через посередників, а посередники вміють перебільшувати, особливо на Сході. І дійсно, тут же знайшовся премʼєр Пакистану і повідомив, що текст угоди погоджено. З двома сторонами. І, звісно, його не показав. Бо, я впевнений, його поки не існує. Зато є абсолютно доказове розуміння, що відбувається насправді. Для Ірану супер важливим є питання грошей. Якщо Іран не продає нафту, в умовах, коли багато років всі гроші йшли на зброю, то Іран банкрутує. Тому сьогодні стало відомо, що 10 млрд доларів з іранських заморожених овуарів розблокували ОАЕ - країна, яка точно би цього не зробила без домовленості зі США. Це - той самий перший крок з боку США на зустріч. Зрозуміло, що наступним Іран має відкрити Ормуз і письмово пообіцяти вести перемовини про ядерну зброю БЕЗ включення до умов гарантій миру для Хезболли. Трамп успішно дійшов до першої дати, яку вважали неможливою для продовження бойових дій, знизив ціну нафти пустою риторикою і спокійно чекає, коли тіло ворога пропливе Ормузькою протокою. Тим не менше, є друга дата, про яку ніхто не думав, що в цей день США можуть бомбардувати Іран - це день народження його величності Дональда Трампа, 80 років. День, коли мають приїхати друзі і «друзі». День, коли він має показати гарну фізичну і політичну форму. І воєнну?Саме тому він назвав неділю, як можливий день підписання угоди. Мабуть, останнім бомбардуванням він показав, що після неділі у нього є цілий місяць можливих ударів по Ірану - до 250-ліття США у липні. А кульмінацією може бути дата саміту НАТО у Стамбулі, поруч із Іраном.2. Але є ще один лідер, який думає, що все ще може торгуватися про умови закінчення війни. Сьогодні путін, виступаючі на день росії на черговій нараді з міністром оборони та іншими злочинцями, звертався до Бога. Не знаю, чи взагалі у нього є бог, чи немає, і чи цей бог є спільним з іншими злочинцями, але у нього точно очікується візит до того аду, де співає свої пісні Йосип Кобзон, де посміхається його особистий повар Пригожин і де гріються на ватрах майже півтора мільйони туристів у формі військ рф, які заблукали на території україни. З того, про що казав путін у, я маю надію, останню російську річницю, нема сенсу цитувати нічого. Мене вразила тільки та нещасна ручка, яку смикав російський злодій, мабуть, згадуючи останні тижні при владі Віктора Януковича.3. Але як поздоровили росіян їхні «не брати»? Два сучасних НПЗ у Нижнєкамську покращили роботу, «Тольяттіазот», майже монополіст по шинах для військового транспорту, переходить, мабуть, з шин на валянки, симферопільська тец, трохи пошкварчавши, перестала порушувати екологічні стандарти, кілька аеропортів перейшли на протоколи економії палива, а ввечері до міста москва, мабуть, на святкування, потягнулися українські дрони. До речі, цього разу, протокол святкування не був узгоджений з Володимиром Зеленським. 4. Сьогодні більшість російських регіонів вже мають обмеження по обсягу палива в одні руки, звісно, якщо воно є в наявності. Окупований Крим, як завжди, демонструє лідерські якості - паливо майже повністю вийшло з обігу. Бізнеси закриваються, люди на останніх літрах стоять у черзі на кримський міст, з клунками та дітьми. Маю надію, назавжди. Бо ані цей міст довго не протягне, ані цим росіянам до Криму вже не потрібно. 5. Завтра буде новий день. Маю надію, що ця ніч пройде без матерних слів - «циркони», «іскандери», «орєшники». Настануть часи, коли ми замінимо ці слова на щось більш приємне
Останній тиждень, після радикалізації українських ударів на відстані 100-150 кілометрів від ЛБЗ, окупанти, не маючи ніякого прикриття з неба, покинули західну частину заповідника. Чи можливо повернення туди наших штурмових груп? Теоретично - так. Практично - там почнуться одразу обстріли російськими засобами масового знищення, в тому числі, крилатими ракетами та навіть балістикою. Чи потрібно це на цьому етапі? Ні. Але якщо почнеться рух з Херсона на острів Великий Потьомкін, з Каховки в бік Чаплинки, то все це разом, безумовно, відбудеться. Коли ми бачимо, як швидко окупований Крим та окупований Південь стають дуже незручними для російських військових, ми розуміємо, що все це є частиною єдиного плану, який я спробую накидати після того, як ми побачимо, що зроблено перед цим.1. Грудень 2025 - квітень 2026 стабільне знищення ППО на окупованих територіях, особливо важливими подіями були знищення радара на нафтовій платформі на озері Сиваш. Росіяни поступово ставали сліпими. Квітень-травень 2026 - послідовне взяття під оперативний вогневий контроль основних магістралей Донецьк-Маріуполь, Донецьк-Ростов, Ростов-Мелітополь, Керч-Євпаторія. Все це одночасно фактично залишило окуповані території і російську армію без палива, а мирне населення окупованих територій зробило заручниками майбутнього голоду.2. Червень 2026. Чергова серія, на сьогодні це і є кульмінація:- два дні поспіль - влучні удари Fp-2 по Чонгарському мосту, зупинка руху. Росіяни готують понтони. Досвід показує, що прикрити їх вони не зможуть;- наступний день - зламано мост в Генічеську, через який по Арабатській стрілці йшов активний рух до Криму;- сьогодні, після того, як росіяни трафік до Криму перевели на напрямок Чаплинка-Армянськ- одразу було знищено чотири (!) мости через Кримський канал, який несе питну та поливну воду до українського Криму. При пошуку мостів українські дрони також накрили скупчення російських паливозаправників та вантажівок з боєкомплектом. Судячи по відео, цифра велетенська - близько 50 вантажних автомобілей. Ми знаходимося тут. Чи ця операція розпланована в далі? Яка буде доля військ окупантів на Херсонщині, які залишилися без постачання взагалі? Чи тільки з Кінбурну росіяни тікають? Чи після того, як вщент було розбито маріупольський порт та пошкоджено порти у Бердянську, Феодосії, у росіян ще є куди привозити їжу, не говорячи вже про те, як забезпечувати ППО ракетами, а автоматників - патронами. Скільки ще протримається кримський мост? Чи почнеться паніка, коли в ньому зʼявляться дірки? Чи будуть евакуювати з Криму гебістську наволоч разом з військовими? Скільки жити ще кублу залишків чорноморського флоту в Новоросійську. На чому тримається наступ ворога в Костянтинівці? Знищення підстанцій на Донбасі зменшило кількість російських обстрілів? Коли почнеться дезертирство, вони підуть на Ростов чи на Москву?
102 день війни Трампа. Чергова «страшна помста» Ірану. Харків: дві доби під ударами дронів.Окупований Крим: життя в облозі.1. Після «випадкового» влучання іранського дрона по американському гелікоптеру «Апач» і першій, доволі кошерній відповіді США, нафта поводила себе на біржах доволі спокійно. Трамп розповідав про морську спецоперацію, що дозволила витягнути Ормузькою протокою чи то сто, чи то триста танкерів з двомастами мільйонами барелів нафти, йому аплодували аж до того момента, коли, зібравши «всю президентську рать», Трамп заявив, що його терпець урвався і він починає страшне бомбардування Ірану. Через якийсь час Піт Гегсет почав розповідати про страшенні удари протягом найближчої доби. Нафта тут же піднялася на 3% і застигла в очікуванні, чи це все серйозно. 2. Трампу через три дні - 80. Ще через пʼять (!) хвилин після громів та блискавок у бік Ірану ми почули: найкращий подарунок на день народження - це мир. Нафта знов готова піти до низу. Чи буде війна?Я маю надію, що в день відкриття Футбольного чемпіонату світу по футболу у США, Канаді та Мексиці війна не може стати чимось головним для всього світу. 3. Як не стала чимось стовідсотково важливим російська агресія проти України. Хотів би Захід, були би вкинуті такі ресурси, що контрнаступ у 2023 був би іншим. Були б введені такі санкції, що кінетичні українські санкції проти російської нафти були б не потрібні. Але - як є. Війна в Україні не зупиниться на час мундіалю. Останні два дні я провів у спілкуванні з тими військовими, завдяки чиїй системності, на заході побачили, що можна перемагати без системного фінансування Заходу (90 мільярдів обговорюються більше року і все ще гроші до України не дійшли). Системні люди отримують системні переваги і з них стає зрозумілим, чому війна має закінчитися у цьому році.Колись Василій Аксьонов написав «Острів Крим» про те, як півострова став островом в результаті землетрусу. Так і зараз - після двох влучань у міст на Чонгарі, він перестав існувати, як щось реальне. Під ним тепер в очікуванні нових прильотів будують понтони. Мабуть, залишки резервів ппо зараз везуть дорогою смерті в бік Чонгару. Це буде епічна історія успіху. ППО на відкритій території, там, де на них чекають обидві небезпеки - прильот добрих дронів та божа кара агресорам. З попкорном не поспішайте. Сьогодні біля Генічеська зламався ще один міст - який веде на Арабатську стрілку - як резервний маршрут до Криму. Як тільки мост трошки покоцали, стало відомо, що окупаційна адміністрація злочинця Сальдо переїхала з Генічеська до Криму. Палають мости та засоби ППО не тільки у Генічеську, вони горять по всім окупованим землям. Сьогодні стало відомо, що ворог покинув Кінбурнську косу. Без ппо стояти на вузькій смужці суши - стрьомно. Тепер у ворога тільки маршрут через Чаплинку, без мостів, на території, яка всього в 50 км від підконтрольної території напроти Каховки. Кожен, хто там вирішить проїхати, буде це робити під контролем дронів.4. У той час, коли дрони Fp-1, Fp-2 кампанії «файрпойнт» разом з Хорнетами Еріка Шмідта контролюють південь , інші дрони та ракети «Файрпоінт» завітали на Новошахтинський НПЗ та кілька місць зберігання палива, Куйбишевський НПЗ біля Самари, інститут (завод) Прогрес у Чебоксарах, дві лінійні станції, що качають нафту у бік москви та кордонів з Білоруссю. Щоденні успіхи дроноводів - це про вирівняння сил. Повідомляють про успішні пуски українських аналогів Рас-3 для «Петріот». Обладнання на озброєння стане у 2027 в складі європейського проєкта «Фрейя». Хода немає - кидай бубнові карти. Ворог у паніці завжди бʼє по Харкову. Йде третя доба атаки на цивільну інфраструктуру міста. Тривоги одна за однією - до цього звикли харківці (харківʼяни), на жаль. Лінія фронту біля міста вже давно рухається тільки на Північ.5. Що стосується Криму, то ситуація поступово стає кристально чистою. Армія рф доїдає останні літри палива, що могли потрапити до цивільних. Крим став найбільш зеленим регіоном рф. Очікуємо указ президента України, яким він заборонить будь-яку енергетику на окупованих тимчасово територіях.
🍀Ірландський продюсер, письменник і сценарист Майк Дауні — у Чернівцях!Він приїде оцінювати фільми міжнародного конкурсу кінофестивалю Миколайчук OPEN. А ще особисто представить свій дебютний історичний трилер «Золото Істрії».🗓 Дата та час: 20 червня, 12:00🌐 Локація: Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука (вул. Головна, 140)📚«Золото Істрії» — перша частина майбутньої трилогії. Книга відправляє читачів і читачок у захопливу подорож крізь три епохи (від Стародавнього Риму та Другої світової війни до сучасності), що розгортається на мальовничому хорватському півострові Істрія, де долі персонажів щоразу переплітаються навколо цінного скарбу — легендарного істрійського трюфеля.Пригоди, інтриги, історичні події, культурний контекст та загадки, які доведеться розгадати самостійно. Це все у книзі, а на презентації разом з автором Майком Дауні, директором видавництва Фоліо Олександром Красовицьким та письменницею і культурною діячкою Анною Бурбан — більше про творчу лабораторію, закладені сенси та плани.🚪Вхід вільний!До зустрічі на події!
Кримська війна росії проти всього цивілізованого світу, навіть Австрія, яка була майже союзником, після втрати Севастополя, проголосила ультиматум і стала посередником з позиції сили.Осінь 1854-січень 1855 Після битви на Альмі, поразки під Балаклавою і оточення Севастополя, Микола Перший вже все розумів. Він щоденно вимагав докладів, ухвалював важливі і не важливі рішення, постійно згадував, що росія має величезне військо, але вже розумів, що за рівнем підготовки та оснащення це вже було військо минулого. 12 лютого 1855 - Микола Перший, що знаходився у стані глибокої депресії, захворів на грип, можливо, з запаленням легенів. 2 березня 1855 він помер у віці 58 років. 8-9 вересня 1855 року - падіння Севастополя. 16 січня 1856 - ультимативні вимоги Австрії. 1 лютого 1856 - росія погодилася на більшість умов - фактичне припинення вогню без угоди про це. 25 лютого - відкриття Паризького мирного конгресу . 30 березня - мирна угода. Угоду підписав Олександр Другий.4. Чому путін не розуміє? Він не бачить себе учасником перемовин, на яких він не зберігає обличчя. Він не бачить росії, яка платить контрибуцію і живе під санкціями. Він не бачить повернення та розформування армії. З іншого боку, він боїться того, що скрепи будуть осміяні глибинним народом. Що Крим рухне раніше, ніж він дотисне хоча б Костянтинівку. Він не знає, як утримати статус-кво між оточенням, силовиками та олігархами в умовах різкого падіння грошового потоку. Він ненавидить Зеленського і це його стримує ще більше. І так, він не знає справжньої історії, але про Кримську війну та Японську війну 1904-1905 він знає багато. Він розуміє наслідки. Він тупо чекає чорного лебедя для України. Він не розуміє, що він воює не проти золотого хлопчика Зеленського. Він чотирнадцятий рік воює проти українського народу, і вже другий рік - проти єдиної Європи, яка прокинулася.5. Що далі? А далі має бути повністю паралізований окупований Південь України. Крим перестає бути авіаносцем, він стає носієм проблем - через якийсь час ППО не буде не тільки на ділянці від Чорноморського до Феодосії та від Кінбурнської коси до Маріуполя. Його скоро не залишиться і на Кримському мосту. Це проста математика - СБУ, СБС, ССО, а тепер і штурмові полки Сухопутних військ щомісяця знищують близько 40-45 одиниць ППО. Росія відбудовує до 10 одиниць нових та ремонтує ще 2-3 штуки. Математика воює проти кримського мосту. І так, для знищення опор потрібен одночасний прильот більше ніж десятка крилатих ракет, які пройдуть щит ППО. Але для того, щоб його поверхня стала такою, як решето Чонгарського мосту, потрібні 150-200 важких дронів. Вже сьогодні можливості України близькі до цього і в переможній перемовній логіці ця подія має бути тим самим оточенням Севастополя союзниками у 1854 році. Що ж стане його штурмом - пропоную дочекатися і уважно дивитися на Запорізький напрямок.
Єгипет серед них. Сирія - майбутній партнер, у першу чергу, як транзитна держава і сателіт Туреччини. І для розуміння свіжої ситуації в регіоні. Трамп стійко не звертає уваги на дії Хезболли та Ірану, намагається утримуватися від дій проти Ірану. Не коментувати ніяк, крім як впевненість в успішних перемовинах про перемовини. Тим не менше, позавчора Іран випустив сім балістичних ракет у напрямку Кувейту та Бахрейну після збиття чотирьох бпла над Затокою. Шість ракет збито, одна десь впала. Після цього американці відпрацювали по берегових РЛС у Горуку та на острові Хешм в Ормузькій протоці. Сьогодні Зезболла вчергове вдарила по Півночі Ізраїлю, Ізраїль відповів обіцяними ударами по району Дахія у Бейруті - місцю розташування житла та штабів нового керівництва Хезболли.Іран пообіцяв нічну відповідь. Чекаємо фейерверків на стоденний ювілей війни Трампа.До цієї картини потрібно додати сьогоднішні зливи про те, що ізраїльтяни прослуховували кількох американських чиновників (секрет Полішинеля) та особистого посланника Трампа Стіва Віткоффа (людина, що веде перемовини такого рівня, не має літати на них приватними літаками та користуватися особистими незахищеними телефонами. Його не прослуховує тільки лінивий. Впевнений, путін не лінивий, як і Нетаньяху. Але цікаво, чи буде відповідь від Трампа.Той останнім часом у поганому настрої (є від чого). Сьогодні прилетіло журналістці. Трамп їй розповів, що виграв вибори 2020-го року, що американська виборча система корумпована, а сама журналістка тупа і непрофесійна, після чого пішов з інтервʼю. Політична культура? Не бачили4. Європа. Все набагато складніше. Кожна країна - складний багатопартійний букет з багаторічною історією відносин із США, образ, перемог, військових баз, спільних військових операцій, тарифів, торговельних преференцій, російських впливів, окремих стосунків з арабськими країнами та Іраном. Одну зону ризику (Угорщина) прибрали, ще дві (Словаччина та Кіпр) заспокоїлися, ще одна (Болгарія) поки що більше на публіку, бо серед оплаченої партнерами зброї для України, болгарської - повно. Але, як відомо, болгарський слон є молодшим братом російського слона і іноді він може поводити себе, як слон, якого не вчили європейській політиці. Сьогоднішній візит нашого Президента до Британії - це зустріч з трьома лідерами Європи - Стармером, Мерцом та Макроном. Я розумію, що зараз головна тема - додаткові 70 млрд для України. Війна виходить, нарешті, у площину великих грошей, сучасних технологій і жорстких санкцій. Лідери Європи поспішають. У Макрона - за рік закінчується другий термін, Мерц хвилюється за всю Європу, але і за електоральне розкачування у Німеччині росіянами через партію «АфД», яку досі не зрозуміло чому, не закрили. За місяць до саміта НАТО У Стамбулі, Європа має накидати нову оборонну стратегію, придумати, як замінити американські ППО, Флот, Томагавки, військових, які вміють літати на нових літаках та ще й готові з них бити по ворогу. Вони мають домовитися про спільне ППО з Україною, інакше «румунський інцидент з шахедом у Галаці» стане першим в ряду подібних ситуацій. Завтра - протокольна зустріч Зеленського з Королем Чарльзом - мабуть, єдиною на сьогодні людиною у світі, яка спілкується з Трампом, як мінімум, на рівних, але, за рахунок інтелекту, домінує. 5. І про Кавказ. Сьогодні вибори у Вірменії, яка має остаточно вийти з-під російського впливу. Найбільше посольство США у регіоні - в Єревані. Росіяни спробували привезти велику кількість виборців літаками з росії, в якості гібридного рішення. Більшість - чоловіки, які вирішили терміново виконати громадянський борг. Їм, прямо в аеропорту, надали повістки на збори, нагадали про інший борг - захищати батьківщину. Як аукнеться, так і відкликнеться. Впевнений, Пашинян виграє, підпише ще не одну важливу регіональну транзитну угоду з Азербайджаном, зробить Кавказ зоною без росіян. Що стосується Азербайджану - це вже регіональний лідер, який все більше є самостійним. А Грузія - вона чекає нашої перемоги.На фото: Корейське ППО «L-SAM” та швидке завершення інтервʼю Трампа
Якщо спитати особисто мене, як харківʼянина, то є сенс попередити «партнерів» з того боку кордону, що за кожну ракету або дрон по Харкову, ми зможемо відповісти пʼятьма по Білгороду і ще пʼятьма по Курську. Око за око - не думаю, що вони до цього готові. 4. Саме таким шляхом - нафта за знищений Кременчуцький НПЗ, енергетика за Пʼяту та Першу ТЕЦ у Харкові, Курська АЕС має стати нашою, якщо Енергодар, у порушення міжнародних конвенцій не віддадуть миром. План «Ковьор», який весь час зупиняє роботу аеропортів центральної росії, мабуть, придумали у нас на «острові». Він дає можливість відкрити Жуляни, Бориспіль та Аеропорт короля Данила у Львові в обмін на Внуково, Шереметьєво та Домодедово, а Биково може піти вже походом5. Коли нам казали, - «велика війна - це війна економік, Україна навіть при підтримці партнерів не потягне довготривалого протистояння з могутньою путінською гігабензоколонкою. Сьогодні маємо наступну реальність:- путін визнає на ПМЕФ падіння ВВП та виправдовується;- той же путін збирає олігархів і виклянчує у них 225 мільярдів рублів, які бюджет отримав додатково у травні з бізнесу в якості бонусів;До речі, в моєму романі «Сьогодні. Роман про двійників путіна», він також збирає нафтовиків та вугільників-олігархів на таке збіговисько у Хантимансійську, і там гине після вибуху, влаштованому українською агентурою;- великі російські підприємства у кожній галузі зупиняють основні конвейери через експансію китайських товарів; - після політичної смерті Орбана полетіли фінансові схеми путіна у Європі, альтернативу створити майже не можливо.Коли путін 24 лютого 2022 влаштував нам лінію фронта по всій країні, знищуючи супермаркети, дитячі садки та музеї, ніхто з росіян не міг подумати, що через чотири роки вони будуть обмінюватися відосиками палаючої росії від Кронштадта до Сочі.Краще за всіх сміється той, хто сміється останнім.
Країни Затоки мовчки переналаштовують потоки нафти за межі зони впливу Ірану і моляться, щоб «не прилетіло». Ізраїль намагається вести війну з Хезболлою, яка, теж, не думає про мир. Що в Газі - ще менш відомо, ніж що в Тегерані.4. Давайте розглянемо, що відбувається в росії та на окупованих наших територіях з нафтою та бензином:- росія більше, ніж на 1 млн барелей на добу відстає від дозволених ОПЕК обсягів але правду в ОПЕК не передає;- росія втратила близько 30% виробництва власних НПЗ;- окуповані Крим, частини Херсонської, Запорізької, Донецької області першими отримали нокаут від відсутності на заправках бензину. Тим не менше, населення відверто не розуміє складний причинно-наслідковий ефект- широкомасштабне вторгнення - розбиті НПЗ - розбиті бензовози - черги та вичерпання залишків палива;- концентричні кола біля ЛБЗ фіксують інші кризові регіони, у яких зникає бензин - Брянська, Курська, Білгородська, Воронізька області з Півночі, Ростовська, Краснодарський край зі сходу. Третє коло, де проблеми вже почалися - від Ставрополя, через Саратов та Самару, на Москву та Санкт-Петербург. Часу у жителів цих областей для того, щоб створити особисті записи палива, залишилося два, максимум три тижні;- що далі? Крим чекає не тільки втрата пасажиропотоків, а фактична блокада - відсутність палива зупинить «швидкі», закриє постачання продуктів, і, нарешті, зупиняться військові вантажівки та легковики, які ще не бояться їздити Кримом;- до середини літа весь південь буде мати деградоване військо, яке вже не лізе вперед на смерть, а помирає від ударів поглибше до тилу;- десант ЗСУ на Крим, про який відверто пише гіркін з вʼязниці, стане можливим місяці за два;- кримський міст, що охороняється майже, як Москва, може тримати удари. Чого не скажеш про територію біля мосту на 25-30 км відстані, як біля Керчі, так і біля Тамані. Це дуже скоро буде випалена земля, як і траса Москва-Ростов на відстані 30-50 км від кордону України. І далі постає питання про обороноздатність тих росіян або найманців, хто сидить в окопах на костянтинівському напрямку, просочившись під вогнем у підвали та погреби. Немає також причин мовчати цім людям, якщо вони вийшовши з позицій, повторять шлях Пригожина на Москву, великими підрозділами або маленькими групами для просачування. Москва не буде так щоб зовсім без палива, але зі скаженим дефіцитом.5. Молдовським премʼєр-міністром стал Олександр Мунтяну, що останні двадцять років перед вторгненням мешкав у Києві. Премʼєра в республіці Румунії якийсь час вже немає. Президент Румунії Нікішор Дан запропонував цей пост безпартійному, який рівновіддалений від інших політиків, Євгену Томаку, що народився у селі Озерне Ізмаїльського району Одеської області і мешкав там до закінчення школи в 17 років. Чи чекати нам української старшини при владі у Польщі та Угорщині? А на завершення мені приємно повідомити, що Анастасія Гнатишин одноосібно перемогла на чемпіонаті Європи з шахів серед жінок, піднялася в рейтингу більше ніж на двісті місць до 21 місця і одразу стала учасником наступного циклу боротьби за шахову Корону. У 15 років.На фото Булгаков відправляється на нове місце перебування.