Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КПІ live 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

КПІ live 🇺🇦

@kpilive
Número de suscriptores: 12 468
Fotos: 14,100
Videos: 1,450
Enlaces: 12,300
Descripción:
Новини сюди: @predlozhka_bot

👥 Número de suscriptores

12 468
Promedio/Día:: -16
Promedio/Tiempo:: -37
Promedio/Mes:: -163

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 709
Promedio/Día:: 5,500
Promedio/Tiempo:: 5,351
ERR: 37.77%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,560 26-05-22 04:30
Кого бракує defense-tech індустрії?Аналітичне дослідження порталу DOU щодо найму в оборонні компанії показує, що кількість вакансій в оборонній промисловості з 2023 року щокварталу зростає в середньому на 25%. Водночас конкуренція за ці робочі місця спадає: якщо наприкінці 2023 року на одну дефтек-вакансію в середньому відгукувалося 15 людей, то наприкінці 2025 їх вже близько 7.Найскладніше компаніям з пошуком вузькопрофільних спеціалістів. Згідно з опитуванням об'єднання Українська рада зброярів та Core Team – 48% респондентів серед компаній називають найскладнішим найм інженерів та розробників, що вміють працювати з електронікою.Компанії найактивніше шукають інженерів-конструкторів (67%), виробничий персонал та збиральників (56%), інженерів з електроніки та вбудованих систем (41%) і лише потім – розробників програмного забезпечення (37%).Технічний директор компанії Vyriy industries Олександр Житинський розповів "Оборонці", що на їхньому виробництві вузькі інженерні ролі, де потрібен сильний технічний бекграунд, закриваються значно довше за будь-які інші. А якщо активно набирати новачків та вирощувати їх з нуля, все одно у командах бракує фахівців, які готові витрачати сили та час на виховання нового спеціаліста.Детальніше про те, чому оборонним компаніям все складніше шукати інженерів і що з цим робити, читайте у новому матеріалі "Оборонки"Підписатися на "Оборонку"
👁 4,920 26-03-18 12:53
Привіт із Конституційного Суду Минулого тижня Конституційний Суд України ухвалив рішення, яке без перебільшення стосується всіх студентів та університетів в Україні. І для тих, кому лінь читати весь допис — Суд дійшов до висновку, що відраховувати за порушення правил проживання в гуртожитку не можна.А тепер розберемо детальніше:У лютому 2024 року ми подали конституційну скаргу з клопотанням перевірити на відповідність Конституції підставу для відрахування: "порушення умов договору (контракту)" — саме ця підстава була використана, коли мене відраховували з НАУ за порушення правил проживання у гуртожитку.У травні 2024 року відбулася відкрита частина засідання, та суд перейшов до закритої частини засідання майже на два роки. І ось 11 березня 2026 року КСУ виніс рішення №2-р(I)/2026, яким визнав оскаржуваний пункт Закону про вищу освіту таким, що відповідає Конституції України, але одночасно розтлумачив, як його правильно застосовувати та дійшов кількох важливих висновків:1. Відраховувати за гуртожиток не можна.Порушення обов'язків чи інших вимог щодо проживання в гуртожитку закладу вищої освіти, визначених актами законодавства та локальними актами закладу вищої освіти, не можна розглядати як підставу для припинення з ініціативи закладу вищої освіти надання освітньої послуги, а отже, і припинення реалізації конституційного права на вищу освіту. 2. Студенти — слабша сторона договору (споживачі послуг).Заклади вищої освіти, які надають платні освітні послуги, є постачальниками послуг, а студенти, як слабша сторона договору, - споживачами. Перед застосуванням до здобувача освіти такого виду відповідальності, як відрахування на підставі пункту 5 частини першої статті 46 Закону № 1556, стандартні умови договору (контракту), які визначають наслідки порушення зобов’язань здобувачем освіти, слід перевірити на предмет їх домірності. 3. Відрахувати аргументуючи порушенням договору можна лише через несплату.Конституційний Суд України висновує, що передбачена пунктом 5 частини першої статті 46 Закону № 1556 відповідальність у формі відрахування здобувача освіти за порушення умов договору (контракту) пов’язана з невиконанням цивільно-правових зобов’язань, що виникають унаслідок укладення договору (контракту).Такий захід, як відрахування здобувача освіти, є домірним втручанням у реалізацію конституційного права на вищу освіту, якщо особа здобуває вищу освіту за кошти фізичної (юридичної) особи. 4. Студентів не можна притягувати до дисциплінарної відповідальності.Правовідносини, що виникають у зв’язку з реалізацією конституційного права на вищу освіту, не мають характеру трудових чи таких, що пов’язані з державною службою, а отже, відсутні підстави вважати здобувача вищої освіти суб’єктом дисциплінарної відповідальності і, відповідно, можливість притягнення його до дисциплінарної відповідальності. 5. Автономія університетів — це про розвиток академічної свободи та науки, а не механізм для створення «держави в державі»У конституційному вимірі автономія закладу вищої освіти співвідноситься зі свободою наукової творчості, передбаченою статтею 54 Конституції України. Автономія закладу вищої освіти зумовлює потребу такої самоорганізації та саморегулювання, які є відкритими до критики, служать громадському інтересові, установленню істини стосовно викликів, що постають перед державою і суспільством, здійснюються прозоро та публічно. Університет має академічну автономію, а студент - академічні свободи, і жодна з цих категорій не є абсолютною. Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим, остаточним та таким, що не може бути оскаржено.Для тих, кого цікавлять деталі, можна ще ознайомитися із блогом Олександра Пижова — залученого експерта у провадженні, доктора філософії з права, в.о. ректора НУФВСУ.Від мого відрахування до рішення КСУ пройшло трохи більше 4 років. І як на мене, це гарний фінал історії. Це рішення захищає студентів у майбутньому від відрахувань за гуртожиток. Окремо дякую Микиті Євстіфеєву, Лідії Климків та Axon Partners за юридичний супровід та допомогу — без вас би цього рішення не було!@vovapadierin
👁 5,070 26-03-07 14:50
🕯На війні загинули студентка і випускниця Київської політехнікиІз глибоким сумом повідомляємо про ще дві втрати в нашій університетській спільноті.🇺🇦 Дарья Лопатіна (08.07.2006 — 02.09.2025)Студентка 1-го курсу Факультету робототехніки та приладобудування (ФРП) КПІ, кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю, заочної форми навчання. Була інженеркою 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, операторкою відділення радіоелектронного захисту та єдиною жінкою у своєму підрозділі. Позивний — «Дельта». Від початку служби виконувала бойові завдання на Торецькому напрямку. Загинула на Донеччині під час виконання бойового завдання.🇺🇦 Марія Бігун (Леут) (28.08.2000 — 21.02.2026)Випускниця 2022 року Факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ) КПІ за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». 1 березня 2022 року, ще студенткою 4-го курсу, вступила до лав 130-го батальйону територіальної оборони. Відтоді перебувала на фронті, брала участь у бойових діях. Служила в механізованій роті 205-го батальйону 241-ї бригади ТрО. Позивний — Мрія. Загинула під час виконання бойового завдання на Куп’янському напрямку.🕯Світла пам’ять Дарьї та Марії.Щирі співчуття рідним і близьким.
👁 5,520 26-02-06 10:42
😱 РОЗІГРУЄМО 200 КОТІВ ЗА ДОНАТ ВІД 300 ГРН!!!😳 Зачекайте, щоо??Поки ваша увага тут, одразу до головного!Ми — підрозділ, що займається евакуацією поранених на НРК та наданням медичної допомоги в зоні бойових дій. Нам потрібен 1 млн грн на нагальні потреби батальйону: будівництво нових локацій, ремонти та поточні видатки.Ви можете нам допомогти! Але і у нас для вас є подарунки —фірмові котопатчі підрозділу, які неможливо знайти в продажу 😻📌 Умови прості:😼 1. Розігруємо 200 патчів з котами (на вибір переможця) або 5 повних колекцій (17 патчів різних типів!).🫰🏻 2. Стартовий донат для участі — від 300 гривень. 😎 3. Кількість донатів для участі необмежена🤭 Можливість виграти — максимальна!🎱 За вашу дружню банку на суму від 20,000 гривень — вся колекція безкоштовна!Розіграш робимо в кінці збору в додатку Монобанк (або якщо облажаємося, не зберемо та припинимо збір достроково).🪙🫙 Посилання на банку тут:https://send.monobank.ua/jar/2oMoeBppWZP.S. А який патч сподобався вам найбільше? Пишіть в коментарі!
👁 5,600 26-01-23 20:05
💡У КПІ ім. Ігоря Сікорського працюють пункти незламності У разі вимкнення світла, відсутності тепла чи інших надзвичайних ситуацій на території КПІ працюють пункти незламності, де можна зігрітися, підзарядити гаджети, попрацювати або просто перечекати. Пункти працюють для студентів, викладачів, працівників університету, а також для мешканців міста. ⚙️ Загальнодоступні 24/7: 📌 Навчальний корпус №18 — приміщення укриття📌 Науково-технічна бібліотека (НТБ) — Smart Shelter CLAST SPACE📌Гуртожиток №11 — приміщення укриття ❗️У робочий час функціонують пункти незламності (для працівників і студентів відповідних підрозділів): 🔸корпус №1 — просп. Берестейський, 37 (Вежа КПІ)🔹корпус №2 — вул. Політехнічна, 33 (підвал)🔸корпус №4 — просп. Берестейський, 37 (1-й поверх, ліворуч)🔹корпус №5 — вул. Політехнічна, 6 (в укритті)🔸корпус №8 — вул. Академіка Янгеля, 1/37 (в укритті)🔹корпус №9 — вул. Політехнічна, 35 (каб. № 100)🔸корпус №12 — вул. акад. Янгеля, 9/16 (1 поверх, каб. № 10)🔹корпус №19 — просп. Берестейський, 37 (каб. № 7)🔸корпус №20 — вул. Політехнічна, 37 (каб. № 214) 🔋 Тут є все необхідне: тепло, інтернет, електроживлення для зарядки гаджетів
👁 6,320 26-01-09 13:15
Київ мав гроші на все, що завгодно. Це другий за розміром бюджет після державного. Але будував розв’язки. Про це завчасно казали всі - і громада, і активісти, і депутати. В КМДА думали, що пронесе, але ніт.І Київ також має допомогу від донорів, когенераційні установки, які мали в грудні поставити, але ніт. Тому, звичайно, єдине що залишається меру, це, як і в 2022 році, закликати всіх тікати із найкращого у світі міста. Заклик цей абсолютно дивний. Бо ніхто нікуди не поїде - робота.АЛЕЯ також бачу в мережі апокаліптичні заклики від блогерів до міста терміново переселити половину Киян у якісь теплі шелтери. Ні, це не можливо. І Алчевська 2.0 теж не буде. Воду з опалення вже поспускали. А де не поспускали, спустять. А якщо не спускають, пніть, будь ласка, свою обслуговуючу організацію. І керуючі компанії, і ОСББ, і інші господарства знають, що це треба зробити. Лікарні підключені до котелень.Опалення дадуть через день-два, енергетики на ТЕЦ працюють 24/7. Отут давайте місто не знецінювати. І навіть я не буду) День-два треба протягнути на гарячому чаї і у светрі вдома. Це жахливо, але це минеться.Навіть канікули у київських школах не продовжують, але вони будуть в онлайні щонайменше тиждень.Київ точно більш готовий, ніж торік.Підсумовуючи.Звісно, як завжди, при всіх ресурсах, які тільки можна собі уявити, столиця весь рік займалась скандалами, дерибанами і політикою, тому тепер піарники дістають супертезу «тікай з города», а супертеза працює в мінус. Тим більше, що ситуація більш-менш під контролем.Катастрофи немає. Поки що точно немає. Київ уже не раз проходив важкі періоди — і цей теж пройде, якщо підтримувати одне одного, і не намагатися зібрати всі лайки за рахунок наслідків обстрілів.@semenovatut
👁 5,240 25-12-25 18:07
Привіт, друзі! 👋Мене звати Аня, мені 18. Багато хто з вас знає мене як студентку 2-го курсу ФІОТ КПІ або як гравчиню на волейбольному майданчику. Хтось знає мене як землячку з Білої Церкви, де я роками захищала честь Спортліцею.Але є ще одна частина мого життя, про яку я говорю менше, але пишаюся нею не менш сильно. Я — боєць «Центурії». Я була тією людиною, яка закликала вас донатити, писала тексти та організовувала збори, будучи головою SMM-відділу штабного фонду «Підтримай Третю Штурмову» у Білій Церкві.Я звикла бути "по той бік" допомоги. Я звикла шукати ресурси для наших військових, брати участь у волонтерських двіжах і робити все, щоб наближати перемогу. Я знаю ціну підтримки і силу нашої єдності.Проте 20 грудня, під час матчу за збірну КПІ, життя поставило мені підніжку. В одну секунду азарт гри змінився на біль, якого я ніколи не відчувала.🚑 Вердикт лікарів: повний розрив передньої хрестоподібної зв’язки, розрив меніска та пошкодження бокової зв’язки.Зараз я на милицях. Моя звична активність — навчання, тренування, волонтерство — поставлена на паузу. Але я не планую здаватися. Я пройшла довгий шлях у спорті та громадській діяльності не для того, щоб зупинитися зараз.Щоб повернутися до повноцінного життя, мені терміново потрібна операція.💰 Ціна питання — 144 900 грн.Це вартість пластики зв’язок, імплантів та стаціонару.Для мене однієї ця сума непідйомна, а час грає проти мене — оперувати треба якнайшвидше, щоб врятувати суглоб.Я звертаюся до своєї великої родини КПІ, до рідної Білої Церкви, до побратимів та посестер, до всіх, хто знає, що таке командний дух. Я стільки разів бачила, як ми разом робимо неможливе для наших захисників. Прошу вас сьогодні стати моєю командою.Будь-яка сума — 20, 50, 100 гривень — це крок до мого одужання і повернення у стрій.💳 Посилання на Банку: https://send.monobank.ua/jar/9bvfZrQzDD4874 1000 2244 5194Обіцяю: я вилікуюсь, відновлюсь і ви ще побачите мене на полі та на волонтерських акціях! Дякую кожному за репост і віру в мене! 🇺🇦🏐Пост в Inst із відео травми та фото медичних обстежень:https://www.instagram.com/p/DSsKaJ6jNS2/?img_index=5&igsh=ZGZ5cDBsaHpjZ2t5Якщо пост не відкривається, то ось посилання на профіль в інст: instagram.com/korkishko.aa. Пост вище закріплений в профілі, банка в шапці профілю
👁 4,790 25-12-21 10:03
‼️Готуємось до найгіршого сценарію битви за Костянтинівку. Ворог вже підходить до міста з трьох сторін. Далі - спроба повної дронової блокади. Не чекаємо поки нам «підвезуть НРК», коли ляже вся традиційна логістика. Готуємо резервну армаду наземних дронів незалежно від централізованих поставок. Щоб не було пізно. Перші 2 Таргани 200 надійшли від Луцької громади. Дякуємо за допомогу! Далі буде. Виробник готує наступну партію дронів, оплачених волонтерами. Витягнемо логістику - збережемо Констаху. Або протримаємось максимально довго та врятуємо наступне місто.На ремонт та обслуговування НРК Наші НРК щодня доставляють найнеобхідніше на передній край. Їм потрібні ремонт та обслуговування, щоб вони і далі зберігали життя наших воінів 🎯Ціль: 100 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/w7WHAKZp6💳Номер картки банки4874 1000 2093 2854А тут збираємо на ще один Тарган 200 для 100 ОМБр🎯Ціль: 300 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/g8duSw9Wu💳Номер картки банки4874 1000 2052 6466Джерело
👁 3,450 25-11-11 06:36
ЗАХИСТИМО СЕБЕ і УКРАЇНУ ВІД ШАХЕДІВ!!!Друзі, ми оголошуємо «Єдинозбір» на 1 000 000 000 гривень!!!Ми – це 412 окрема Бригада Сил Безпілотних Систем «Nemesis», Світовий Конгрес Українців та Фонд Сергія Притули!Для чого?Для того, щоб об’єднаними зусиллями військових і цивільних, бізнесів та спільнот, українців в Україні та за її межами, збивати більше чортових шахедів!Ми будемо купувати найефективніші антишахедні дрони та забезпечувати ними екіпажі різних родів військ, які відповідають за знищення шахедів!Це величезна сума. Але є один простий інструмент, як її зібрати – це тотальне залучення усіх без винятку, хто має хоч найменшу спроможність долучитись до збору.Треба повернути нам дух 2022 року, коли ми переконались, що для українців немає нічого неможливого, якщо ми беремося до справи усі разом!росіяни доклали чимало зусиль для того, щоб нас роз’єднати та зневірити. І саме «Єдинозбір» - це можливість плюнути у їхні огидні пики і показати, що український народ спроможний на все! Бо об’єднаний і тому непереможний!Бо Україна - це не міндічі і відкати, а ті кому Україна дорога! Шахеди – це наша спільна проблема, як цивільних так і військових. Тому вмикаємося в роботу пліч-о-пліч.Ми зберемо цей мільярд, купимо тисячі антишахедних дронів та допоможемо військовим захищати наших дітей і наші життя ще ефективніше!Рахунки для донатів тут:Монобанкаhttps://send.monobank.ua/jar/3w8JTb7xhELiqPayhttp://prytu.la/[email protected] UA Фонд Сергія ПритулиНазва: Благодійна організація «Благодійний фонд Сергія Притули»ЄДРПОУ 43720363IBAN: UA663220010000026005700009516Назва банку: АТ “Універсалбанк”Призначення: OP00325, благодійний безповоротний внесокІнші рахунки, інші валюти, крипта: https://oneunited.now/Репост – це теж допомога!Працюємо, панове!!!
👁 2,990 25-10-31 14:21
🔥 SKELAR та Horizon Capital проводять перший Case Challenge — хапай свій шанс позмагатися за офер у топові компанії! 🔥Case Challenge — це командне змагання з вирішення реальних бізнес-задач, які стоять перед найбільшими компаніями на ринку — від банків до технологічних гігантів. Найкращі з учасників отримають шанс позмагатись за місця у інвестиційні команди Horizon Capital та SKELAR.Для кого? Студенти 3-6 курсів економічних, фінансових та менеджерських спеціальностей та молодші спеціалісти з white-collar галузей, які закінчили ЗВО не пізніше 2 років тому.Коли? Подавай заявку до 16 листопада включно. Гранд-фінал — наприкінці листопада. Де? Відбір — онлайн, гранд-фінал — Київ.Збирай команду або реєструйся як індивідуальний учасник — ми допоможемо знайти однодумців. Фіналісти отримають офер від лідерів ринку!Це не все! Щоб підготуватись до Case Challenge, ми запускаємо серію онлайн та офлайн лекцій від експертів, що працюють у галузі інвестицій та бізнесу. Усе, аби ти зміг краще зрозуміти формат та проявити себе на Case Challenge.🔗 Деталі та реєстрація команд: https://case-champ.com/Не проґав свій шанс! Вигравай змагання та свою карʼєру в SKELAR та Horizon Capital!