Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙Козак Пише 🇺🇦✙
Añadido 14 jul. 2024

✙Козак Пише 🇺🇦✙

@kozakpishe
Número de suscriptores: 3 487
Fotos: 39,900
Videos: 34,500
Enlaces: 12,200
Descripción:
✙Козак пише 🇺🇦✙ - це наш невеличкий внесок в перемогу. Для зв'язку/поділитись контентом - @Kozakkozak123 Чатiк каналу - https://t.me/kozakpyshe2023 Наша допомога https://t.me/dopomogakozakpishe
Fuente

✙Козак Пише 🇺🇦✙ | Нову партію спеціалізованих бронеавтомобілів "Новатор-2" передали бійц...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ Козак Пише 🌗🍒 ✙Козак Пише 🇺🇦✙ @kozakpishe
458 Vistas/Alcance 2024-08-07 21:17 Mensaje №25410
Нову партію спеціалізованих бронеавтомобілів "Новатор-2" передали бійцям підрозділів Національної гвардії України.Як повідомляється в сюжеті "Укрінформу", це перші українські бронеавтомобілі, які вже з заводу оснащені системами радіоелектронної боротьби, "призначеними для виявлення та знешкодження радіокерованих FPV-дронів". Причому не тільки повітряних дронів, а й "малих наземних дронів", що взагалі серйозно, якщо вірити опису до даного матеріалу. Згідно з коментарем виробника (заступник директора ТОВ "Українська бронетехніка" Миколи Кузьми) РЕБ/РЕР системи вийшли не тільки ефективними, але й відносно недорогими. СБА "Новатор 2" було розроблено вже під час великої війни, ґрунтуючись на напрацюваннях першої моделі броньовика - "Новатор" - та з урахуванням досвіду його бойового використання. Так, у "Новаторі-2" було посилено протимінний захист, покращено підвіску та систему управління. При цьому, за словами Кузьми, доопрацювання машини продовжується і зараз. Репортаж про фінальну обкатку нових "Новаторів 2" перед їх відправкою на фронт..