Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Корчинський
Añadido 14 jul. 2024

Корчинський

@korchynskiy
Número de suscriptores: 18 863
Fotos: 5,970
Videos: 958
Enlaces: 4,470
Descripción:
Майстер політичної провокації, засновник УНСО, лідер БРАТСТВА, літератор, поет, філософ. Стосовно співпраці: @manager_DK linktr.ee/korchynskyi

👥 Número de suscriptores

18 863
Promedio/Día:: -13
Promedio/Tiempo:: -149
Promedio/Mes:: -730

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 747
Promedio/Día:: 3,360
Promedio/Tiempo:: 3,357
ERR: 19.86%

📊 Mensajes por Día

4.7
Último día: 6
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 4.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Корчинський 2025-01-03
Дмитро Корчинський 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,870 25-11-15 17:02
Меч праведного б'є по серцю звіра! ⚔️❗️Вночі 14 листопада українські воїни вдарили по чорноморському порту Новоросійськ – ключовому вузлу московської нафтової імперії.Дрони та ракети "Довгий Нептун" спалили: - нафтосховище, - контейнерний термінал, - пошкодили судно.❗️Експорт 2,2 млн барелів на день (2% світового постачання) – зупинено. Це отрута, якою Путін годує свою машину смерті. Президент Зеленський підтвердив: > «Наші воїни успішно застосували 'Довгі Нептуни' проти цілей на території агресора – справедлива відповідь на московський терор». ❗️Це не перша рана: З серпня ми вдарили по 17 НПЗ, знищивши 20% їхньої потужності. Орки скорочують експорт пального й витрачають мільярди на "захист" від наших дронів. Москва, як Вавилон у полум'ї, хапається за небо – їхня ППО збила лише 216 дронів, але вогонь уже лиже п'яти Кремля. 🔥Не виключено, що скоро сам Путін потоне в своїй нафті, як фараон у Червоному морі.Пророцтво справджується: > «Хто мечем б'є, той мечем загине» (Мт. 26:52). 📖❗️Патріоти! Тримайте порох сухим, очі – на схід, серця – в Господа! Час пророцтва наближається: Україна не просто вистоїть, а розіб'є гидру.Будьте пильними – ворог не дрімає, але й ми не спимо.(Джерела: Reuters, Ukrainska Pravda, NYT) Корчинський | Співпраця | Мерч
👁 5,050 25-11-12 17:48
🔥 Портніков знову пояснює народу, як врятуватися від корупції.І, як завжди, рецепт — соціалістичний.За його логікою, у “справі Міндіча” винна не сама система державних підприємств,а те, що чиновники “нічого не бояться”.І якщо, мовляв, ми створимо більше “демократичних інституцій”,то вони злякаються — і перестануть красти.Тобто чиновники, які сьогодні крадуть у держави,раптом зупиняться, коли створимо ще кілька нових держорганів?Серйозно?Це як лікувати алкоголізм відкриттям ще одного бару.Інституції — це просто меблі.Ніхто не боїться меблів.Крадії бояться лише власника.А коли власника немає — крадуть усі.“Енергоатом” — це не підприємство, а класичний соціалістичний колгосп,де “власник народ”, тобто — ніхто.І тому завжди знайдеться хтось, хто скаже: “А давайте трохи перерозподілимо”.Портніков пропонує не міняти систему,а просто змусити бюрократію боятися самої себе.Соціалістична магія: “головне — правильний контроль,а не приватна власність”.Але ж контроль над “нічийним” завжди буде чужим,і чужі завжди контролюють погано.Тому справа не в тому, хто сидить у кабінетах,а в тому, що ці кабінети взагалі існують.Поки в нас держава грається в бізнес —корупція буде її єдиним продуктом.Соціалізм не можна “виправити інституціями”.Його можна лише замінити капіталізмом.
👁 3,990 25-10-30 08:31
🔥 НААН - Національна Академія Аферних НаукПоліція зловила двох діячів, які продавали посаду в Національній академії аграрних наук за 500 тисяч доларів. Не сорт пшениці продавали, не новий гібрид кукурудзи - а доступ до державних грошей і землі.Сидять у ресторані, шорти, пузо, долари. Класична українська сцена - державна (соціалістична) наука, як вона є. Тільки замість пробірок - пачки Franklin’ів. Замість дослідів - “договорняки”.В Україні існує аж 3 Академії наук. Всі вони були створені в радянський час, неефективні, корупційні і ніякої користі не приносять, їх треба ліквідувати, а науку перенести в університети (як ми знаємо, всі досягнення радянської науки були вкрадені шпигунами і корисними ідіотами на капіталістичному Заході). Фінансування тільки грантове, ніяких бюджетів. НААН (як і інші академії) - це потік державних грошей, доступ до яких дають не за відкриття, а за “занос”.У Академії щонайменше 276 тисяч гектарів державної землі. Для “наукових дослідів”. А науки - на три кілограми буряків. У них “дослідні господарства”, але досліди там лише над державним бюджетом.В інших двох Академіях те саме. В заможних країнах, якщо вам необхідне наукове відкриття чи дослідження, виділяється грант і на грантові гроші знаходяться і науковці, і засоби (засоби часто арендуються). Ніхто не виділяє роками мільярди на утримання десятків обшарпаних будівель “дослідницьких інститутів” де процвітає неробство, корупція і алкоголізм. 🔨 Що робити?Ліквідувати НААН та 2 інші академії наук, а землю, численні будівлі - продати, гроші на армію і зброю. На наукові дослідження мають виділятись цільові гранти і розподілятись на відкритих конкурсах між університетами, фермерами, стартапами.❤️ На місці президії Академії в Києві зробити клубний будинок Братства.Замість безсенсових “дослідницьких інститутів”, які займають пів цента Києва - офіси приватних стартапів, готелі, ресторани, те, що приносить реальну користь.Якщо ви погоджуєтесь, то лайкайте, коментуйте та поширюйте!
👁 3,990 25-09-29 19:44
Одним з важливих напрямків зусиль української дипломатії та Андрія Єрмака, який координує нашу взаємодію з партнерами щодо розширення санкцій проти РФ, є протидія тіньовому танкерному флоту.Два головні споживачі московицької нафти - Індія та Китай.І ось добра новина у Блумберзі (посилання на неї я поцупив на Телеграм каналі Єрмака):З 1 листопада у порту Циндао - одному з найбільших нафтових терміналів країни, який обробляє майже 1/6 імпорту нафти до Китаю - набувають чинності нові правила.Під заборону потраплять танкери старші за 31 рік, судна з недійсними сертифікатами або ті, що змінювали реєстраційні дані в Міжнародній морській організації.Кожен танкер оцінюватиметься за системою балів: вік судна, наявність страхового покриття за шкоду довкіллю. Якщо рейтинг низький - швартування заборонять.Ці заходи спрямовані саме проти «тіньового флоту» рф, ірану та інших держав під санкціями. Старі судна з «сірих схем» становлять небезпеку для екології та глобальних ринків.Це ще один приклад того, як міжнародний тиск і обмеження поступово стискають простір для обходу санкцій.@KORCHYNSKIY
👁 5,310 25-09-21 17:59
❗️Чому Братство не співчуває палестинським арабам і наразі не підтримує акції проти Ізраїлю.Тому що в Європі, у США та в Україні, акції на підтримку Палестини організовують ліваки-гомосексуалісти, вороги Аллаха. А також тому, що Хамас є ірансько-московською маріонеткою. А також тому, що палестинці, на жаль, поважають путіна більше, ніж Пророка Мухаммада.В Ізраїлі нема вулиці Путіна, а на Палестинських територіях (у Віфлеємі) є. В Ізраїлі теж повно промосковських ідіотів, в тому числі, в уряді, але це не значить, що Палестинці гідні більшої солідарності, ніж Ізраїль.В Єрихоні, з ініціативи Махмуда Аббаса є вулиця Мдвєдєва. Його палестинці теж люблять. Вони взагалі люблять тих, хто знищує та пригнічує мусульман Кавказу.— Міністр культури Палестини Імад Хамдан заявив, що планується обмін культурними тижнями: палестинський культурний тиждень у Росії та російський культурний тиждень у Палестині. — Також обговорюють переклад і публікацію книг палестинських авторів російською мовою. — Палестина і Росія домовились про спільні освітні проєкти. У тому числі, про вивчення російської мови в Палестині через «Школу російсько-палестинської дружби». — У грудні 2024 року підписано спільний протокол між Палестиною та РФ щодо співпраці в торгівлі та економіці. — Палестинський лідер Аббас неодноразово вітав і дякував Росії за підтримку прав палестинського народу. — Палестинський Президент Махмуд Аббас під час візиту до Москви заявив, що стоїть з Росією “без найменшої сумнівів” та вважає її одним із дорогих друзів палестинського народу. — Росія офіційно заявляє, що її визнання Палестини сприяло збереженню можливості рішення конфлікту за формулою двух держав. — В Ієрихоні / Вифлеємі відкрився культурно-економічний центр, названий на честь Путіна. Центр великий, має кілька поверхів, спортивно-молодіжні відділи, музичні комплекси, підкреслюють, що це символ дружби між Росією і Палестиною. — Росія бере участь у переговорах між фракціями Палестини, зокрема у спробах подолання розколу між ними. — Російські дипломатичні представники заявляють про підтримку рівноправного статусу Палестини, її меж відповідно до 1967 року та Єрусалима на Сході як столиці Палестини. Палестинців зараз підтримують ті європейські уряди, які діють в інтересах азіатських та африканських мігрантів і пригнічують білих європейців. Саме капітулянство цих урядів перед злом призводить до того, що вони надають лише мляву підтримку Україні, продовжують купляти московицькі енергоносії. Вони не здатні ефективно пртисдіяти ні московії, ні мігрантам.Любителі помахати палестинськми прапорами є лицемірами. В Україні вони не здійснили жодної акції солідарності з мусульманами-уйгурами. Жодної акції солідарності з дагестанським підпіллям. Ми не бачимо від них жодної допомоги батальйонам ім. Щейха Мансура та ім. Імама Шаміля.Прапор Палестини нині використовується ліваками-неомарксистами, як доповнення до «веселкового» прапора ЛГБТ.В секторі Гази не відбулося жодної акції солідарності з Чечнею ні під час першої, ні під час другої чеченської воєн. Втім, треба зауважити, що політика Ізраїлю теж часто є потворною. Ізраїль довгий час був зацікавлений у збереженні московських впливів у Сирії. Стосунки між Натаньяху та Путіним до останнього часу були доволі приязними. Багато хто в Ізраїлі має сантимент до московії (що вказує на те, що ми сильно перебільшуємо розумові здатності євреїв).Проте, останнім часом Ізраїль зробив те, що мали б зробити арабські сунітські режими - завдав ударів по Ірану і по іранських маріонетках. Ізраїль робить роботу сунітів. Тільки нерозумні суніти можуть бути цим незадоволені. Населення Гази страждає, але воно ніколи не співчувало українцям, кавказцям, уйгурам, завжди любило московію та її союзника - Іран.Останні 2 роки, те що робить Ізраїль є обʼєктивно вигідним Україні. Можливо, так буде не довго. Але зараз це так.P. S. Українська Держава робить помилку, коли на догоду нашим європейським партнерам, підтримує створення палестинської держави.@KORCHYNSKIY
👁 4,550 25-07-15 15:14
❗️Братство - християнський, високоефективний загін, який належить до Центру Тимура ГУР МОЗа завданням ГУР і керівництва Центру, Братство здійснює операції на морі, на території ерефії, на незвичних театрах бойових дій, а також добре проявляє себе у звичайних штурмових діях і в забезпеченні оборони важливих ділянок фронту. Братство трактує себе, як озброєний авангард Вселенської Церкви. У Братстві є християни всіх конфесій. Зазвичай, відділи в середині Братства змішані за конфесійною ознакою, але є також протестантська рота «Катехон», є Рота Ісуса Христа, яка впирає на ортодоксію. Проте, не залежно від обрядів і смаків, у Братстві культивуються братерські стосунки, здійснюється постійний вишкіл, не лише бойовий, але також і теологічний. Братство здійснює рекрутинг християн. Для того, щоб приєднатися до Загону треба зателефонувати за номером:+380931488080пройти співбесіду і перевірки ГУР. Потрібна лише готовність, а вірі і війні ми навчимо вас найкращим чином!До тилової служби Братства, яка займається допомогою нашим бойовим відділам, а також розбудовою Войовничої Церкви в Україні, можна долучитися за телефоном:+380631587896(Будьласка, розмістіть цю інформацію на своїх сторінках у соціальних мережах)@KORCHYNSKIY
👁 49,400 25-07-04 13:50
🎯 На Закарпатті місцева влада та бізнесмени часів Януковича залякують журналістів, бо ті намагаються зупинити корупційний дерибан та злочин проти Карпат.Журналістка-розслідувачка Олена Мудра звернулась до поліції через брудну кампанію дискредитації. Її провина — в тому, що вона викриває, як псевдобізнесмени з Партії регіонів Єфімов і Мкртчан, під прикриттям “зеленої енергетики”, нищать Карпати та розкрадають місцевий бюджет.Цей дерибан відбувається не без мовчазної згоди губернатора Закарпаття Мирослава Білецького та голови Жденіївської ОТГ Василя Култана, який раніше вже був відсторонений за підозрою в хабарництві.Поки “Вітропарки” бетонують Руну за гроші громади, знищуючи заповідні ліси й оселища чорного лелеки, — місцева влада витирає ноги об закони, громаду та журналістів.Мовчання прокуратури. Ігнорування судів. Тиск на журналістів.Це не “зелена енергетика”. Це — чорна корупція.🎥 Дивіться та поширюйте відео “Суспільного”, щоб побачити, як влада перетворює Карпати на вотчину для відкатів:https://youtu.be/z9ZhWkTSrxE?si=eh2qHdR3BIggj0Yp
👁 4,900 25-06-21 11:58
♟️🔥🗝♣️Кілька тижнів тому мав зустріч з ДК. У дусі гносеологічної містерії поспілкувалися про Андрія Єрмака, Ківу, Дугіна, Вітренко та футурологічні перспективи переможного маршу українського визвольного війська [УВВ] з боку Комендантської башти, Олександрівського саду, Манежної площі та Охотного ряду. А якщо по суті і без лірики, то заїхав привітати свого вчителя і гуру тевтонського панукраїнства з виходом у світ новітньої інтелектуальної скарбнички укутаної у палітурку з інтригуючою назвою Nеоготика. Так, ви вірно мене зрозуміли, книгу розміром у 255 сторінок матеріалізувало видавництво Zalizniy Tato і вона є максимально детальним протоколом найвишуканішої української драматургії ракетно-шахедової історичної доби. Як бачимо, війна не стала каменем спотикання на шляху еволюції національної думки та українського театру. Ба більше, навпаки, вона відіграла роль своєрідного трампліну. У новоявлене видання увійшли п'єси —Штучний інтелект,Колаборант,Княгиня Ольга,Поетичні сварки перед комендантською годиною та ін. Тож не відмовляйте собі у духовній потребі інтелектуального зростання та збагачуйтесь розумовими дріжджами на сайті видавництва ⤵️ ⤵️ ⤵️zalizniytato.org.ua
👁 6,000 25-06-09 15:54
Анна — дружина Елкани з Єфремових гір — жила в глибокому болю: вона була бездітною, тоді як інша дружина чоловіка, Фенанна, мала дітей і зневажала Анну. Щороку родина йшла поклонитися Господу у скинії, і одного разу, вже не витримуючи внутрішнього тягаря, Анна пролила серце в молитві: "Господи Саваофе, якщо зглянешся на страждання раби Твоєї і даси мені сина, я віддам його Тобі на всі дні життя. Бритва не торкнеться його голови"1 Самуїла 1:11Це був обіт: не просто прохання, а обіцянка дії у відповідь на Божу милість. І Бог почув. Анна зачала і народила сина — Самуїла, що означає “випрошений у Бога”.Коли хлопчик підріс, Анна виконала свою обітницю і привела дитину до скинії, щоб він служив Господу. Так Самуїл виріс у Божій присутності, став пророком і суддею Ізраїлю — одним із найвеличніших в історії.Після цього Бог благословив Анну ще п’ятьма дітьми. Тобто безплідна Анна стала плідною.Все нам під силу з Богом. І Старий Заповіт вчить нас практикувати віру, в тому ж числі і обітницями, направленими на славу Божу.▫️Instagram▫️Telegram▫️Facebook▫️Twitter▫️
👁 6,100 25-05-22 08:24
🫡 Завдання нам дають найскладніші, де потрібно проявити творчість, — командир підрозділу ГУР “Братство” 👥 “Неординарні люди для найскладніших завдань”, — так описує підрозділ “Братство” його командир Олексій Сердюк за позивним “Боргезе”. ✔️ У відвертій розмові на YouTube-каналі “РБК-Україна” розвідник розповів про унікальну операцію, під час якої спецпризначенці на човнах подолали понад 200 кілометрів морем, висадилися на узбережжі окупованого Криму, виконали поставлене завдання та повернулися на базу. ✝️ Сформований на християнських принципах спецпідрозділ “Братство” виконує найнебезпечніші диверсійні місії. “Мінування доріг, знищення певних об’єктів, автомобілів, штабів. Були диверсійні завдання на глибину 70 кілометрів у тил ворога. І бійці це виконували”, — розповідає Боргезе. 🎬 Командир порівнює “Братство” з кіногероями, які здатні впоратися з найбільш ризикованими місіями, завдяки нестандартному мисленню та сміливості.“Як у фільмі, пам’ятаєте, де збирають різних таких неординарних людей для виконання найскладніших завдань. Це мені нагадує наш підрозділ. І завдання нам дають найскладніші, де потрібно проявити творчість”, — продовжує Боргезе. 🙏 Віра в Бога та християнські цінності — основа стійкості бійців. Перед кожним бойовим виходом воїни читають молитви. Боргезе переконаний, що це працює, і згадує вражаючий випадок, коли підрозділ утримував позиції під шквальним ворожим вогнем. “Дрони падали, як мухи, біля тебе, ракети від літаків, КАБи на цій вулиці, і жоден боєць не загинув, більш того, жоден боєць не був поранений. Це було неймовірно”, — каже командир “Братства”.▶️ Про героїчні операції, що ламають плани ворога, про непохитну віру бійців, про тактичну майстерність і містичні дива на фронті — дивіться у відеоінтерв’ю з Боргезе на YouTube-каналі РБК “Україна”.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok