Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Корчинський
Añadido 14 jul. 2024

Корчинський

@korchynskiy
Número de suscriptores: 18 863
Fotos: 5,970
Videos: 958
Enlaces: 4,470
Descripción:
Майстер політичної провокації, засновник УНСО, лідер БРАТСТВА, літератор, поет, філософ. Стосовно співпраці: @manager_DK linktr.ee/korchynskyi

👥 Número de suscriptores

18 863
Promedio/Día:: -13
Promedio/Tiempo:: -149
Promedio/Mes:: -730

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 747
Promedio/Día:: 3,360
Promedio/Tiempo:: 3,357
ERR: 19.86%

📊 Mensajes por Día

4.7
Último día: 6
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 4.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Корчинський 2025-01-03
Дмитро Корчинський 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,880 26-06-21 12:04
Ще раз:Нам всеодно які сексуальні, філологічні чи хімічні девіації практикує людина, якщо вона тримає їх при собі. Нехай трахається хоч з кактусом - це її особисті стосунки з пеклом, нас вони не стосуються. Людина має право випорожнитися у спеціалізованому місці, але не перед червоним корпусом університету, на асфальт, на очах у всіх. Якщо хтось цвірінкає московицькою говіркою, вдома, зі своєю нещасною жінкою, це його проблеми. Ми навіть співчуваємо цій людині, як особі з особливими когнітивними потребами. Проте, якщо він організовує акцію за права рускоязичєскіх, він ватник, працює на москву і має бути нейтралізований. Якщо хтось довбить собі у вену, він є просто нещасним наркоманом, якому треба допомогти вилікуватися. Але наркоторговець є злочинцем. Якщо наркоторговці організують марш гордості наркоманів, його варто не допустити. Пропаганда наркотиків у школах має бути заборонена. Гей-паради організовують не нещасні люди з сексуальними проблемами. Їх організовують торговці гріхом, які нічим не відрізняються від наркоторговців, окрім того, що їх фінансують респектабельні фонди і прикривають європейські посольства. Тому ті люди які підтримують націонал-християнський спротив, мають рацію.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,220 26-06-20 13:10
📬 «Козли, які кричать про мою зарплату, від них користі для ЗСУ в десятки разів менше...»Це цитата Ігоря Смілянського, гендиректора «Укрпошти», який заробляє 836 тисяч гривень на місяць.Я скажу неочікувану річ: Смілянський правий, коли вимагає ринкової оплати за свою роботу. Ефективний менеджер коштує дорого. У прибуткових приватних компаніях.В інтерв'ю Смілянський скаржиться, що приватному бізнесу (його конкурентам) легше: треба генератор — пішов і купив. А йому, як держменеджеру, треба йти на ProZorro, чекати, відбиватися від ДБР, НАБУ і СБУ, і ходити по мінному полю за кожен підпис.Ігоре, ви щойно геніально довели те, про що я кажу роками! Держава — найгірший, найповільніший і найменш ефективний власник.Якщо навіть "суперменеджер" із західною освітою виє від державних регуляцій, тендерів і чиновників, то уявіть, як важко звичайному українському підприємцю?Держава не має продавати тушонку, розносити листи чи ставати банком. «Укрпошту» давно час приватизувати. А бюрократію, від якої стогне навіть її гендиректор — знищити, щоб бізнес міг дихати, заробляти і донатити на ЗСУ без страху перед прокурором.Яна Матвійчук ☑️ ПІДПИСАТИСЯ
👁 2,980 26-06-19 12:11
Двох чоловіків — 37-річного вчителя Джеймі Варлі та 32-річного менеджера з продажу Джона МакҐована-Фазакерлі з Блекпула — визнали винними у тяжких злочинах проти всиновленого ними хлопчика Престона Дейві.Престона передали парі у віці дев’яти місяців у квітні 2023 року після схвалення агенцією Adoption Now. Протягом наступних чотирьох місяців дитина зазнавала систематичного фізичного та сексуального насильства. Хлопчика тричі госпіталізували з підозрілими травмами, які пояснювали «нещасними випадками». У липні 2023 року Престон помер у віці 13 місяців.Варлі заявив, що дитина нібито втопилася у ванній, коли він ненадовго залишив її без нагляду. Однак під час прибуття до лікарні хлопчик був повністю сухим, а розтин не виявив жодних ознак утоплення. Натомість експертиза виявила 40 невипадкових травм:щонайменше 30 зовнішніх синців; внутрішні синці рота та горла; внутрішні синці ануса, кишечника та сечового міхура; перелом лівої руки (плечової кістки біля ліктя), який уже загоювався.Причиною смерті визнано гостру обструкцію верхніх дихальних шляхів внаслідок задухи або введення предмета (предметів) у рот.Після восьми тижнів судового процесу в Preston Crown Court присяжні визнали обох чоловіків винними (вирок винесли в понеділок). Джеймі Варлі визнали винним у вбивстві, двох епізодах проникнення з сексуальним насильством, п’яти епізодах жорстокого поводження з дитиною, тяжкому тілесному ушкодженні, сексуальному насильстві над дитиною, 13 епізодах створення непристойних фото/відео дитини, поширенні та виготовленні такого контенту. Джон МакҐован-Фазакерлі визнаний винним у сприянні смерті дитини, двох епізодах жорстокого поводження та одному епізоді сексуального насильства. Вирок обом мають оголосити найближчим часом.Детектив поліції Ланкаширу Енді Феллоуз назвав дії чоловіків «чистим злом». За його словами, Престон був щасливою та здоровою дитиною перші дев’ять місяців життя у прийомній родині, але в новій сім’ї перетворився на «зламану оболонку» через систематичне насильство. Поліція також розкритикувала спроби пари створити в соціальних мережах образ «ідеальної родини».Спочатку вони просять виключити їхні розлади зі списку хвороб, далі лобіюють право на створення сімʼї, потім вони будуть продавлювати можливість всиновлення дітей-сиріт, а далі використовуватимуть їх як іграшки для своїх сексуальних девіацій.Темна Академія
👁 2,740 26-06-18 10:23
Російські дрони влучили у Києво-Печерську лавру - одну з найдавніших християнських святинь Європи, монастир, який старший за москву, кремль і російську православну церкву.Але проблема не лише в самому ударі.Проблема в тому, що мільйони американців можуть ніколи не дізнатися, що сталося насправді.Російська пропаганда роками вкладає величезні ресурси в те, щоб переконати американців: москва нібито захищає християнство, традиційні цінності та релігійну спадщину.За роки війни російські ракети та дрони пошкодили або зруйнували десятки українських церков, монастирів і релігійних пам’яток. Тепер під удар потрапила й Києво-Печерська лавра - святиня світового значення, яка входить до списку спадщини ЮНЕСКО.Саме тому ми підготували окрему статтю англійською мовою для американської аудиторії.Для американця Києво-Печерська лавра - це незнайома назва. Тому ми пояснюємо простою мовою: це приблизно як удар по Собору Святого Петра у Ватикані, Національному кафедральному собору у Вашингтоні або Нотр-Даму в Парижі.Якщо у вас є знайомі у США, друзі-американці, журналісти, пастори, священники, християнські організації, консервативні медіа чи аналітичні центри - будь ласка, надішліть їм цю статтю.московія витрачає мільярди на поширення брехні.Правда поширюється лише тоді, коли її поширюють люди.Стаття англійською мовою:https://riss.com.ua/en/russian-strike-on-kyiv-pechersk-lavra/Буду вдячна за кожен репост, пересилання та поширення.
👁 2,940 26-06-16 09:03
21 червня 9.00 Майдан Незалежності зберуться добрі українці, щоб протидіяти акціям маніхеїв-неомарксистів, які в цей день намагатимуться осквернити Київ.Приходь! Доєднуйся до спротиву!Пояснення:Важливим інструментом диявола є МАНІХЕЙСТВО - недооцінений ворог.Маніхейство посилює антиособистісні інтенції. Воно розвиває і обігрує потяг до самогубства, перверсії, воно хоче знищити атрибути та інструменти особистості:- расу,- націю,- родину,- гідність,- якості статі,- віру.Маніхейство пригнічує людину, як особистість.Натомість, для християнства особистість - це найважливіше.Наш Бог - особистість і ми перебуваємо з Ним в міжособистісному спілкуванні.В кожній душі є воля до життя, до продовження роду, до пригоди, до спасіння,але також є воля до смерті, до самознищення, до капітуляції, до перверсії.Ця темна воля є наслідком первородного гріха. (Навіть психоаналіз, який є однією зі шкідливих єретичних течій, помічає цю інтенцію і називає її «мортідо»).Воля до самогубства (поруч з волею до життя) присутня також і в кожному суспільстві.Маніхейство репрезентує і підсилює волю до самогубства .Маніхейство протягом століть вдягається у різноманітні ідеологічні шати:- вчення Мані,- будизму,- богумільства,- катарства,- неомарксизму,- агресивної толерантності,- гомосоціалізму- Фемінізму- ЛГБТ- тощо.Необхідно розрізняти прояви диявола.Скажімо, марксизм - це бадьорий сатанізм, він був ворогом церкви і всього доброго, але там лише зародки маніхейства.Натомість, неомарксизм - доконане маніхейство.Московити - страшний ворог, РПЦ - огидні лицеміри, але вони не є маніхеями. Натомість, керівники демократичної партії США, Сорос, або очільники Швецької лютеранської церкви є маніхеями.Московський сатана хоче нас знищити, західні біси, хочуть нас розчини. Москва хоче вбити наше тіло, західний гомосоціалізм хоче вбити нашу душу.Московський сатана пахне сіркою, він не ховається.Західний біс пахне одеколоном і говорить нам те, що ми хочемо чути:гріх не потрібно долати, ним треба пишатися.На заході є здорові сили, але вони упосліджені. Україна має їх підбадьорити і очолити.Для цього українці стануть авангардом Церкви і Європи.Тому треба допомагати війні проти москви і боротися проти пропаганди гріха у всіх його формах:- содомії,- русского міра,- наркотизації,- абортів,- расової капітуляції,- міграції,- дехристиянізації тощо.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,580 26-06-15 12:00
Учора був День народження Юрія Горовця (Святоші).Почав воювати у 2014 році.Брав участь у багатьох акціях проти вати, УПЦ ФСБ та інших ЛГБТ.За акції проти промосковського мураєвського телеканалу був притягнути до кримінальної відповідальності. Почався суд, який не припинився навіть після ліквідації президентом промосковських телеканалів, й навіть після початку повномасштабної війни.Поки Святоша воював, його судили.Загинув у стрілецькому бою. під час диверсійного виходу на Брянщину, у Різдвяну ніч 2022 року.Ще рік після його загибелі, після того, як президент нагородив його (посмертно) найвищою державною нагородою «Герой України», тривав суд і прокуратура підтримувала звинувачення проти нього. Вірогідно, хотіли увʼязнити його тіло.Нині його іменем названа вулиця в його рідному місті - Дніпрі.Суддя, прокурори, поліціянти, які фабрикували справу, журналісти мураєвського каналу, які писали на нього заяву, досі живі й працюють.Незабаром у Києві відбудеться гей-парад. Його організатори спокійні. Вони радіють тому, що Святоша та багато інших християн загинули, отже, нема чого боятися. Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 4,390 26-06-14 11:04
Маніхеї, яких нині називають ліваками, неомарксистами, гомо-соціалістами, ЛГБТ тощо, хочуть провести свій гейпарад у Києві 21 червня.Їхню діяльність в Україні фінансують фонд Сороса, фонд Рози Люксембург, ще ряд європейських фондів. Після ліквідації ЮСАЙД, багато маніхейських ініціатив фінансують китайці з метою створення власної мережі впливу. В їхній діяльності в Україні також зацікавлена ФСБ.Політичне кришування маніхеїв здійснюють кілька європейських посольств та бюрократичні структури ЄС.Завданням маніхеїв є деморалізація українського суспільства, легалізація одностатевих шлюбів, наркотиків, впровадження жорстоких кримінальних покарань для тих, хто критикує гомо-пропагнду, гендерну ідеологію та протидіє збільшенню числа кольорових мігрантів. Маніхеї намагаються збільшити кількість абортів, схиляють дітей до зміни статі, пропагують дегенеративне мистецтво, підтримують органи зовнішнього управління, та закони спрямовані на обмеження економічої свободи.Стратегічними завданнями маніхеїв є знищення білої раси, європейських націй, європейської культури, церкви, статевого розділення, панування транс гуманізму.21 червня, о 9.00 на Майдані Незалежності зберуться люди доброї волі - патріоти, християни, ветерани - щоб спробувати переконати маніхеїв скасувати їхні заходи, відмовитися від роботи на іноземні фонди і спецслужби і більше ніколи не виходити на вулиці.Приходь для того щоб захистити майбутнє своєї нації і дітей!Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,650 26-06-13 05:00
ПІСНЯ МОБІЛІЗОВАНОГОНас повʼязали біля барбершопу.Є бронь! - кричу - єбронь, єбронь! Не вірять, людолови і флетвайтПролився на штани предвісником потопуЧи гіршої вселенської біди.В бус ТЦК заштовхують - Давай!Чорт, порятуй! Господь, не приведи!«Йди сам воюй!» - кричу бику зі шрамомЦе помилка була - подумала печінка.«Пустіть його!» - якась волає жінка.(Йшла повз) та вже запізно. Чи зараноЗанурився у відчай? Чи втекти Все ще можливо? Квіточка, як яНе для війни зростала на Печерську.А ви всі маєте маніру кепськуНе брати трубку коли треба нікуя.Але і теолефон і гідність і надіюЗабрали нелюди. У ВЛКЯ впасти намагався, я лякав…Душа померла. Я стою над нею,Ридаю. Я загину в першому боюРозтрощить ноги бомба, куля вибʼє око,Вже не побачу шльондрочку свою,А їй в нічному клубі буде одиноко,Спочатку, перші декілька хвилин…Де тут вони беруть амфетамін?Полк двісті двадцять пʼятий, штурмовий.«Кинь сподівання, кожний, хто заходить»На це БеЗеВеПе.Помру я тут, а не в бою, я згоден,Я відспівав себе.«Бігом!» І я біжу,«Копай!» І я копаю.«Дозвольте, пане лейтенант…» «Що?! Взвод, повзти до краюПозиції! Назад!», «дебіл, мовчи…»Здихають мобіки в строю…я знаю:Вони мене прибʼють у бліндажі, вночі…Звʼязок і топографія і тактика у трійках.Я хворого вдавав та не здіснилась мрійка,Бо госпіталь - ще далі аніж рай.Туди не пустять грішника, допоки діє нирка,Бодай одна. Продай.Ще мінування, протидія дронам, «кропива»,Щодня годин дванадцять бойової підготовки.Я вже не думаю, я реагую. Психіка криваКолись була, язик задовгий.Та творить інженерна практика дива.А може, лиш війна - є звільнення із пекла?Сирена знову. «В укриття! Давай! Давай!»Ракета під@рsька летить, а не лелека.Майор Ширяєв каже: штурмувати будуть всіТа дехто виживе. Він любить нас, гадаю.Я під Покровськ потрапив навесні:Бруд по коліна, міни, дронозграї,Як має буть у квітні.КАБи перелітні.Кілометрів пʼятнадцять до еСПешки.Під ранок, пішки.І там, у посадці згорілій, вночі у зігнилій норіВсе раптом стає зрозуміло - що з нами і що у горі:Що смерті нема, що б не сталося далі зі мною,Війна трансцендентна, ніколи не буде земною.Он той підрвався, той кулю дістав, а наступний згорівВони лиш продовжують штурм від землі до зорі І я незабаром продовжу із ними, я знаю.Є страх перед боєм і після та не у бою,Лиш втома: тікаю, стріляю, а після блююВід газу і нервів і смороду в під@рsьких норах,Зчорнілої крові, бо евакуація буде не скоро.Ванюшка, здавайся! - кричу - не бикуй, будеш жити!Він здався таки. Молодець. А чи вбити, а ЧИ тоВіддати начальству на обмін?Світ сірий, добра нині обмаль.Нарешті ротація. Очі вцілілих і нимиВдивляється вічність у вас. Ті здаються живими,Хто мій допивають флетвайт,Фєн у ніздрю у ліву сують,Барбершоп раз на тиждень…Реактивний Шахед - в ньому суть.Але в наступі нас розбивають по троє…І раптом я думаю, так я собі уявляю,Що буде хвилина коли перед строєм (Вже на той час - полковник, а може і вище) ШиряєвПостане і Скаже: ви вільні, завершена клята війна.Я скажу: зачекайте! Не є тільки ваша вона!Ми - отруєні вічністю. Мир - смертельний для нас.Вимагаю продовжити штурм повсякчас,На весь простір, на всю глибину, Висоту, на мерців, що здаються живими.Ми - живі, що здаються мерцями між ними.Заберіть собі мир і залиште нам рідну війну!У душі моїй фронт, у руках автомат, а в наплечнику міниКорчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,970 26-06-11 06:40
У Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги знову помер (відносно легко) поранений військовий. Його рідні та волонтери звинувачують лікарів у халатності.Боєць 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади потрапив до скандальної столичної лікарні за 20 днів до смерті. У нього були осколкові поранення ніг, живота та спини."Був при свідомості, йшов на поправку. Рани, які одразу почали лікувати, майже загоїлися. Натомість на поранення спини, за словами рідних, уваги так і не звернули. Хоча і сам боєць, і його мати постійно просили лікарів почати лікувати спину", – розповіла Оксана Корчинська.Через відсутність належної допомоги служба супроводу бригади вирішила перевести бійця до військового шпиталю, але він не дожив до цього лише декілька годин."У понеділок йому зробили кардіограму. За словами матері, лікарі відзначали, що серце працює добре. У вівторок вранці це серце зупинилося. Лікарі лише розвели руками [...]Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги продовжує вбивати поранених. Міцний молодий чоловік, без критичних уражень не перший, хто помирає просто через халатність.", – стверджує Оксана Корчинська.Волонтери і працівники служб супроводу кількох бригад давно вимагають замінити нездале, злодійкувате і безсердечне керівництво цієї лікарні. Навіть таке маніхейське видання, як «українська» «правда», присвячує цьому публікації.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,490 26-06-09 19:12
🆘 Військові служби супроводу та мати померлого захисника просять репост ‼️КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної допомоги» продовжує вбивати поранених.В квітні на нараді по прицільній евакуації понад 80 служб супроводу звернулися до Командування Медичних сил із вимогою припинити направляти бійців до так званої БСП — лікарні, яка давно стала символом корупції та халатності. Був скандал, широкий розголос, волонтери публічно поставили питання про звільнення головного лікаря Віктора Дороша.Думаєте, це когось налякало?Та де там.Сьогодні вранці в «Київській Міській Клінічній Лікарні Швидкої Медичної Допомоги» помер Сергій Кузнєцов, боєць 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Міцний молодий чоловік, без критичних уражень. Не перший, хто помирає в так званій БСП просто через халатність.Мати військового неодноразово просила лікарів звернути увагу на те, що в сина росте температура і погіршується самопочуття. У відповідь чула: «А що ви хотіли, це поранення».Сергій потрапив до лікарні з осколковими пораненнями ніг, живота та спини. Був при свідомості, йшов на поправку. Рани, які одразу почали лікувати, майже загоїлися. Натомість на поранення спини, за словами рідних, уваги так і не звернули. Хоча і сам боєць, і його мама постійно просили лікарів почати лікувати спину. Мати витратила більше 30 тис. грн на купівлю ліків в аптеці лікарні …Коли Сергій скаржився на біль, його переводили в реанімацію і вводили в сон. У суботу на світанку він подзвонив матері й сказав, що почувається дуже погано. Розповідав про тривожні передчуття і жахливі сни. Хвилювався за двох своїх котиків, які залишилися на фронті.Допомогти йому було нікому. Настали вихідні.У понеділок Сергію зробили кардіограму. За словами матері, лікарі відзначали, що серце працює добре. У вівторок вранці це серце зупинилося.Лікарі лише розвели руками.Двадцять днів боєць і його мати просили, благали, звертали увагу медиків на проблему. Служба супроводу бригади бачила, що подолати байдужість лікарні неможливо, і розпочала процедуру переведення Сергія до військового шпиталю.Він не дожив до цього кілька годин.Головний лікар БСП Віктор Дорош — людина головного кличківського корупціонера Поворозніка — формально відсторонений, але фактично, продовжує контролювати процеси в лікарні. Прямо зараз він освоює — читай допилює — 60-мільйонний бюджет на ремонт. Цим і пояснюється його «відсторонення» замість звільнення.Мер Києва Віталій Кличко, який справді багато робить для підтримки армії, зрештою має визначитися: він на боці справедливості чи на боці системи, яка дозволяє таким історіям повторюватися знову і знову.Бо коли винні залишаються на посадах, відповідальність за нові трагедії неминуче виходить за межі стін однієї лікарні.Тому моє питання до Кличка дуже просте: Cкільки ще захисників України повинна вбити КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної допомоги», щоб ви розігнали її корумповану верхівку? Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання