А тепер — про відсилки.Пісня починається з Тето в одязі, що чимось нагадує уніформу працівників Макдональдса, і ця алюзія, думаю, цілком зрозуміла.На 0:38 ми бачимо перший в кліпі інтернет-мем — "Daijoubu ka?", і це алюзія на трейлер El Shaddai — екшн-гри 2011 року.У промо янгол питає в головного героя, чи він не боїться йти в бій з такою екіпіровкою 「そんな装備で大丈夫か?」, на що той відповідає, що "все в порядку, проблем нема" 「大丈夫だ、問題ない」Сполучення виразу його обличчя, тону голосу, та максимально наївного діалогу зробило цю інтеракцію мемом, який одразу розійшовся на едіти.Тут Тето каже, що, напевно, вона б обрала світле майбутнє, а знайомі її питають: "ти впевнена? Тобі там норм?" (типу, яке тобі світле майбуття, ти шо, наївна дура?)І Тето відповідає фразою із зовсім іншого мему: широкий Хіроюкі або "нема в мене ніяких даних"Основа відео — відредагована пікча з Хіроюкі — засновником японської іміджборди 2channel і нинішнім власником 4chan (так, він купив той самий Форчан)Хіроюкі часто бере участь у програмах на телебаченні, має своєрідні погляди та манеру вести дебати (чого ще очікувати від засновника та власника найвпливовіших анонімних іміджборд!) і є мемною особою сам по собі.У відео йде нарізка його реплік, яка складається в наратив: "ніяких даних (пруфів) в мене нема. Замовкни (йди нах). Кулак — ось де справедливість"Тобто такий собі гігачад.За кумедними репліками насправді сумна ситуація — Тето намагається бути позитивною та з надією дивитися у майбутнє, але токсичне питання від знайомих змушує її вмить обуритися та втратити контроль над собою.У другому куплеті (починаючи з 1:08) ми бачимо обличчя Тето в вигляді Юккурі - мемних персонажів з 2channelДуже коротка історія: анонімний користувач, намагаючись намалювати ASCII-арт з Рейму та Марісою з Touhou Project, створив потвор, які стали головним обличчям японських відео-есе, які читаються монотонним ШІ-голосом (і були популярні ще задовго до генеративного ШІ)У цьому сегменті використовується фон з вокалоїд-пісні Telecaster B Boy І причина в тому, що це відео в свою чергу використовується в мемному едіті з маскотом японського макдональдса Дональдом Макдональдом (так, в Японії він НЕ Рональд)У цих едітів є давня історія, і вони колись broke containment і протекли в західні інтернети — якщо ви пам'ятаєте РАНРАНРУ, то ви розумієте, про що я. Втім, це конкретне відео досить нове, і в ньому Дональд їде на велосипеді — і Тето робить те ж саме (1:18). Вона змушена слухати, як хтось торочить про правду життя: мовляв, все вирішують гроші, і взагалі "шо ти пижишся, нічого в тебе не вийде"На це вона відповідає мемом з гри Tamagotchi Connection: Corner Shop (1:28). У грі треба розвивати ресторан, і якщо клієнтам (друзям твого персонажа, до речі!) щось не сподобається, то вони скажуть "я більше не прийду" 「もう こないからねー」. У ролі токсичної подруги тут у нас Хацуне Міку.Нарешті, в останньому приспіві в нас уже текстові відсилки - автор згадує Stand By Me (1:42) — фільм, в якому кілька хлопчиків відправляються на пошуки тіла іншого хлопця — і все це об'єднується з грою слів shitai "хочу зробити" vs shitai "труп"(а ще там є 冒険譚 boukentan "оповідь про пригоди" vs tongue "язик"!)Проблема з цим сегментом у тому, що він настільки насичений сенсами, що зберегти відсилки, до того ж засновані на співзвуччях, було надто складно, тож я дозволив собі невеличку вільність. Я переклав "пригоди у пошуках того, що хочеш зробити" як самість — термін з юнгівського психоаналізу. Вікі описує його так: "архетип, який є глибинним центром і виразом психологічної цілісності окремого індивіда. Виступає як принцип об'єднання свідомої і несвідомої частин психіки та одночасно забезпечує виокремлення індивіда з навколишнього його світу".Чи не цього прагне лірична героїня цього відео, щоб не втрачати себе, зливаючись (付和雷同) з суспільством?Я б міг додати ще пару думок про те, чому я вирішив перекласти деякі моменти так, але не інакше, але мені здається, що треба вже закінчувати.Дякую, що дочитали сюди.
Ось я й повернувся до перекладів пісень і хочу вам представити один з моїх найулюбленіших треків Shinigiwa Satellite, який вони створили в 2017 році на тему Шьо Торамару, боса п'ятого стейджу 12-ї частини Тохо.Чарівний текст Meramipop дозволяє нам зазирнути в те, що відбувалося в душі Шьо перед початком подорожі, в яку вона з товаришками-йокаями відправилася, щоб врятувати свою вчительку — монашку Хіджірі Бякурен — від тисячолітнього ув'язнення у світі демонів.Туга за минулим, куди вже не повернутися, та страх рухатися вперед — саме з такими думками я дивився на морські хвилі влітку минулого року, коли думав, що мені б хотілося знов перекладати пісні. Цей зміст відразу зрезонував з тим, що я тоді відчував, і так я зрозумів, що саме з цією піснею я маю повернутися до перекладів. Тоді я навіть написав пару рядків, але я якось забувся в побуті, і процес нікуди не йшов.По-справжньому мене натхнув взятися за цей проєкт кавер на переклад Бед Еплу від https://www.youtube.com/@eatum-b1 — я подумав: а може й мені робити не просто субтитри, а вокалоїдні кавери?І ось результат моєї роботи та роботи всіх людей, що допомагали мені в цій подорожі.Я планую й далі робити кавери і сподіваюся, що далі робота піде набагато швидше, адже мені не доведеться вивчати кілька програм з нуля.Сподіваюся, що вам сподобається!
Потужна епопея з областями 🐶Це мапа областей України в поєднанні з персонажами Touhou Project.Тут можуть бути й нелогічні моменти, але ми намагались підібрати найбільш доречних героїнь.Вінницька - Міноріко Акі: Вінниччина є однією з «хлібних корзин» України. Лідирує в зборі багатьох сільськогосподарських культур, тому Міноріко чудово вписується сюди.Волинська - Вакасаґіхіме та Ріґґл Найбаґ: Тут дуже багато озер, тому логічно добавити цю русалку і жука. Дніпропетровська - Міс Бізнес Джоон Йоріґамі: Я цілком впевнений, що вона тримає власний шахрайський Кол-Центр. Абдєрьот до ніткі.Донецька - Хімемуші Момойо: Справжній пролетарій, трудова сороконіжка, власноруч розриває вугільні шахти Донбаса. Можливо, голосувала за Януковича.Житомирська - Рін Сацукі: Цікавий факт: їх не існує.Закарпатська - Моміджі Інубашірі: Вовк-тенгу, що живе на вершинах карпатських гір. Гір багато. Вовків теж. Гав.Запорізька - Фуджівара но Моко: Тільки подивіться на її шаровари, наша козачка!Івано-Франківська - Ая Шямеймару: Їй би точно сподобалась Чорна Гора (Піп Іван), яка в гуцульській міфології обвита безліччю таємничих історій.Ну а також Ая-я зображена на гербі Івано-Франківської області.Київська - Тойосатомімі но Міко: Завдяки своїм лідерським якостям та великому досвіду вона чудово підходить на роль мера Києва Кличко йди нахуй.Кропивницька - Юка Казамі: Найбільша кількість соняшників зосереджена в цій області, тому можете спробувати зірвати декілька…Луганська - Юґі Хошіґума: Ще один мʼязистий і потужний пролєтарій, що ще сказати? Мінусів немає.Львівська - Ремілія Скарлет: Панянка німецького походження зі Львова, що мішає кров з вином, інколи з кавою. Миколаївська - Онодзука Комачі: Займається переправами через Південний Буг.Одеська - Мінаміцу Мураса: Одеса-мама…Полтавська - Ююко Сайґьоджі та Йому Компаку: Полтава славиться Гоголем і його містичними творами, що містять образи привидів та інших примар. Я впевнений, що Ююко із задоволенням зʼїсть полтавських вареників. Рівненська - Румія:Страшні ліси Полісся, вас там зʼїдять.Сумська - Теві Інаба: Тут живе багато зайців - менше, ніж в Чернігівській, але теж достатньо.Тернопільська - Хатате Хімекайдо: Справжня тернопільчанка. Чудово виглядатиме з іншими карпатськими тенгу. Гарні області, гарні ворони.Харківська - Кавашіро Ніторі: Один з центрів розвитку української інженерії, де використовується труд черепах.Херсонська - Суйка Ібукі: Її імʼя буквально означає кавун, тому це найлогічніший пункт з усього переліку областей.Хмельницька - Шідзуха Акі: У поєднанні з Вінницькою областю (Міноріко Акі) отримуємо Поділля, а самі персонажі є сестрами. Черкаська - Санае Кочія: Тримає синагогу в Умані.Чернівецька - Фландре Скарлет: Сестра Ремілії, пʼє лише кров, бо сестра вино їй заборонила.Чернігівська - Рейсен Удонґеїн: Тут проживає одна з найбільших популяцій зайців в Україні.АР Крим - Міма:Буде Міма… Буде…
#ремесло
Грай українською — допомагай ЗСУ! 🎮🇺🇦Спільноти @kefir_ukr (автори перекладу Zelda) та @n3ds_ua об’єднуються, щоб дати кожному власнику Game Boy Advance можливість отримати фізичні картриджі з улюбленими іграми солов’їною!
Це абсолютно некомерційна ініціатива.Мета — розвиток українського ретро-ком’юніті та збір коштів на потреби війська.
Як це працює?🔹 Внесок 700 грн = ваш гарантований картридж.
🔹 Собівартість одного примірника (болванка, логістика, оформлення) — близько 500 грн.
🔹 Решта (200 грн з кожного картриджа) йде на закупівлю додаткового накладу. Ці картриджі пізніше будуть розіграні окремою банкою, а
100% зібраних з розіграшу коштів підуть на ЗСУ.Можна обрати будь-які ігри з переліку (локалізація UA):🌿 The Legend of Zelda: The Minish Cap (у перекладі @kefir_ukr)
🚀 Metroid Fusion
⚔️ Fire Emblem
⚡️ Mega Man Zero(Якщо ваш внесок кратний 700 грн, ви можете обрати кілька ігор або декілька примірників однієї гри).
Терміни та процес:- Місяць збираємо кошти.- Після завершення збору закуповуємо тираж болванок потрібних кольорів.- Заливаємо ігри, робимо якісні наліпки та розсилаємо всім спонсорам.
Як отримати свій картридж?1️⃣ Надсилай суму (від
700 грн за один картридж) на банку або карту:
🔗 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/AMNfVSNSu2
💳 Номер картки: 4874100026444300
🅿️ PayPal: [email protected]2️⃣ Обов’язково пиши в ПП @xhrxhrxhr:• Скріншот переказу з Моно• Суму• Які саме ігри з переліку ти обираєш
тізер того над чим я маявся останні пару днів: прошу любіть і жаловать:anime_69's lazy autopost v0.7 чому 7? мені подобається цифра 7 + раніші ітерації не мали конкретних версійце - юзербот/скріпт для автоматичного постингу артів у "відкладене" каналувважайте це моїм подарунком та валентинкою вам!🥰🥰🥰чому? мені було дуууже лінь вручную розплановувати сотні збережених посилань на арти. я подумав "чом би не зробити бота який робитиме це за мене?" ну я і зробив залишилось удостоверітса що оті сотні артів лише не синхронизувались на ноутбук, а не видалились нахуй😑фічі !1!!> НУЛЬ відсотків ШІ було використано!! мені довелось вивчити пайтон (з нуля) заради цієї шляпи. 100% згенерований людиною спагетті-код > детекція посилань на пости в твіттері та pixiv> створення опису-посилання в "моєму" стиліпланую зробити:>пофіксити баг що посилання не детектяться з першого разу>загрузити код на гітхаб>прикрутити gelbooru api >зробити нормальний вибір часу а не плейсхолдер>якось збільшити швидкість>можливо позбутись канала - прослойки>додати можливість обирати як буде виглядати опис, в не тільки "мій" стиль>публічний реліз? можливо продавати цей скріпт😅>можливо колись .ехе??😅😅😅>оптимізувати і зробити красівим кодщо це все означає для вас? - скоро я почну нескінченний постинг артів на каналі
🔮✨ РОЗІГРАШ! ✨🔮🦊 Любі кіцунята, Минуло всього три місяці з нашого перезапуску, а нашому новому каналі вас вже 500! Ми вам безмежно вдячні за вашу цікавість до нашої творчості та підтримку. Тому разом із нашим новим спонсором Geekmania ми готуємо для вас великий святковий розіграш! 🎁🎉 Призи для 8️⃣ переможців:1️⃣ Манґа “Berserk” (4 томи)2️⃣ Манґа “One Punch Man” (2 томи)3️⃣ Фігурка Марін Кітаґави4️⃣Ще одна фігурка Марін Кітаґави 5️⃣ Фігурка Руї 6️⃣ Фігурка Шото Тодорокі7️⃣Фігурка Кейго Такамі8️⃣ Фігурка Сугуру Гето * Фігурки Марін без коробки.💯 Манґи та фігурки є повністю ліцензійними 💯😃 УМОВИ УЧАСТІ: ➡️ бути підписаними на Instagram і Telegram Geekmania та Telegram KitsuNetsu➡️зробити репост цього допису➡️ у коментарі написати:• Який кавер хотіли б почути наступним від нашої команди 🇺🇦• Який приз хочете виграти 🎁• Свій юзернейм в інстаграмі для перевірки підписок• Написати порядковий номер участі (по черзі, починаючи від 1)
📆 Коли результати?23 ГРУДНЯ о 19:00 Результати будуть в телеграм каналі KitsuNetsu, переможців оберемо рандомайзером.🎁 Де забрати приз?Якщо ви з Києва - подарунок можна забрати особисто в магазині Geekmania, що знаходиться в підземному переході метро “Майдан Незалежності”, між двома входами в ТЦ “Глобус”. В такому разі ви отримаєте ще й маленький подаруночок додатково від магазину 😉📦 В інші міста ми відправляємо подарунок поштою за наш рахунок - куди вам зручніше.Можлива доставка за кордон, але вже за кошт отримувача❗️✨ Бажаємо всім удачі виграти гарний приз під новорічну ялинку, та порадувати себе чи близьких 🎄