Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙

@kolyakiller
Número de suscriptores: 5 661
Fotos: 290
Videos: 117
Enlaces: 386
Descripción:
Хижих мечем мирим.
Fuente

✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ | Про погане.ПОПЕРЕДЖЕННЯ: я всерйоз сподіваюсь, що викладене нижче — мо...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ ✙ В ПРИЦІЛІ ДОБРОТИ ✙ @kolyakiller
7 100 Vistas/Alcance 2025-01-24 00:49 Mensaje №1356
Про погане.ПОПЕРЕДЖЕННЯ: я всерйоз сподіваюсь, що викладене нижче — моя груба помилка.Президент Трамп і його зігуючий «міністр цифровізації» - одночасно буфони і лунтіки.Ні, я глибоко поважаю пана Маска, який знаходиться в межах своєї компетенції і займається економічним інжинірингом або качає криптохомʼячків на бабки. Там він - просто бубочка і взірець професіоналізму.Але за межами зони компетенції у Маска чомусь одразу - хворий нарцисизм і прірва. Що, до речі, не властиве справжнім інженерам: ті зазвичай розуміють важливість деталей предметної області. Ну або праві люди, що кажуть: «скрізь всі оті нулі життя виглядає зовсім по-іншому».Зона-ж компетенції пана Трампа - це взагалі понти, популізм і, схоже, психологія натовпу. Тобто, пан Трамп - професійний понторіз. А не економіст і не бізнесмен. Синок нью-йоркського забудовника з усіма витікаючими: від звʼязків з криміналом до золотих унітазів.Взагалі, вони з Маском мені сильно нагадують наших Президента з Міністром Цифровізації. У поганому сенсі. Але до суті.На рідкість непрофесійні чуваки приходять рулити надскладною системою в дуже непростий момент Історії. Так, навколо них є якась кількість розумних і фахових людей, але історія Джеймса Матіса в ролі Міністра Оборони не надихає: капризуля Трамп позбавився одного з найфаховіших військових планети як тільки його тепла вана стала холонути.Чим обертається викривлена картина світу і непрофесіоналізм - українці знають з перших рук. Дороги замість ракет і шашлики всі-ж памʼятають, правда?Короче, наш Президент абсолютно правий, коли закликає до стратегічної автономії Європи, бо що може відчебучити нова штатівська Адміністрація напевно не знає навіть нова штатівська Адміністрація.І це страшно.Бо, наприклад, якщо та-ж Канада у відповідь на якесь чергове хамство рубане ненадовго Штатам струм, то енергосистема у них посиплеться з аж до Техаса. І на відміну від України мародерити там побіжать відсотків 10 населення мінімум.Світ став скляним будинком. Їбанькам у ньому не місце.Dixi.