👁 2,120
25-10-30 16:42
Сьогодні, без сумніву - самий чорний день в історії громади. День, який став важким випробуванням. Ми разом пройшли через складні години — з тривогою, викликами, але з величезною силою єдності.Ще раз висловлюю співчуття родині загиблої Діани. Разом із тим, я щиро вдячний кожному, хто сьогодні був поруч.Я щиро вдячний енергетикам, рятувальникам, медикам та комунальникам. Благодійним організаціям, волонтерам, психологам, підприємцям, всім небайдужим мешканцям громади. Велика подяка ЗСУ.Окремо дякую за надійне плече команді ЗШР Червоного Хреста Вінницької області, Олені Педорук та Володимиру Руденко.Дякую благодійному Фонду "МХП-Громаді".Дякую за допомогу Вінницькій обласній державній адміністрації, Наталі Заболотній та Олександру Піщику.Дякую нашому апарату міської ради.Дякую всім за витримку, турботу, людяність і спільну роботу.Дякую всім мешканцям за розуміння, підтримку одне одного й віру в те, що разом ми впораємося. Ми — сильна громада, і жодні труднощі не зламають нашу єдність.Тримаймось!