Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради
Añadido 06 ene. 2025

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради

@kolomiietsofficial
Número de suscriptores: 1 673
Fotos: 6,020
Videos: 55
Enlaces: 120
Descripción:
Офіційний канал секретаря Ладижинської міської ради Олександра Коломійця
Fuente

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | 14 листопада 2025 року за ініціативи Благодійного фонду “МХП-Громаді” ...

14 листопада 2025 року за ініціативи Благодійного фонду “МХП-Громаді” та за підтримки підприємств ПрАТ «Зернопродукт» і ТОВ «Вінницька птахофабрика» відбувся перший публічний звіт перед жителями Ладижинської міської територіальної громади. Захід пройшов у громадському просторі Центру творчості “Спадщина” та об’єднав представників влади, бізнесу і громадськості.У заході взяли участь керівники підприємств Групи МХП, представники БФ «МХП-Громаді», керівництво міської ради, Народний депутат України Микола Кучер, працівники організацій та мешканці громади. Присутні мали можливість ознайомитися з основними результатами діяльності підприємств, екологічною політикою, каналами комунікації з громадою, а також реалізованими соціальними та інфраструктурними проєктами.Серед ключових тем звіту:✔️представлення діяльності ТОВ «Вінницька птахофабрика» та ПрАТ «Зернопродукт»;✔️екологічні ініціативи та результати моніторингу;✔️реалізовані соціальні, медичні, освітні та інфраструктурні проєкти;✔️благодійна діяльність та участь спільноти у проєктах БФ «МХП-Громаді; ✔️механізм функціонування Лінії довіри для можливості конфіденційних та анонімних звернень;✔️програма «МХП-Поруч».Відзначив важливість даного формату для подальшого розвитку співпраці між громадою і бізнесом. Дякую компанії МХП за вагому та постійну підтримку нашої громади. Спільна робота над важливими для громади проєктами дає можливість покращувати якість життя її жителів”. Завершили захід блоком питання-відповіді, під час якого учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили. Дякую усім, хто долучився до організації та проведення звіту. Сподіваюсь, що подібні зустрічі стануть доброю традицією, що дозволить розвивати конструктивний діалог та ефективну співпрацю задля добробуту Ладижинської громади.