Fuente
Кіровоградська ОДА/ОВА | ️1,4 ГВт газової генерації введено в експлуатацію в Україні від початк...
1 260 Vistas/Alcance
2026-02-10 14:06
Mensaje №40058
⚡️1,4 ГВт газової генерації введено в експлуатацію в Україні від початку повномасштабного вторгнення Станом на початок лютого в Україні введено в експлуатацію 1,4 ГВт газової розподіленої генерації - 1,1 ГВт приєднані до електричних мереж та 0,3 ГВт встановлені для забезпечення власних потреб. Лише у січні цього року в Україні введено 192 МВт нових потужностей. «Майже 60% наявних потужностей побудували приватні інвестори, решту - державні та комунальні підприємства. В межах Фонду підтримки енергетики у громадах, зокрема прифронтових, реалізовані проєкти сумарною потужністю в 196 МВт.Наразі на різних стадіях реалізації знаходиться близько 3 ГВт нових проєктів. Ключова ціль на цей рік - повністю покрити споживання об’єктів критичної інфраструктури у кожному регіоні розподіленою генерацією»,- Міністерство енергетики України.
У підготовлених змінах до Стратегії розвитку розподіленої генерації на період до 2035 року Міненерго визначило цільові потреби у 2,2-2,7 ГВт додаткових гарантованих генеруючих потужностей із розділенням їх за кожним регіоном.📌Нагадаємо, що про поточну ситуацію з електро-, тепло- та водопостачанням на Кіровоградщині під час брифінгу поінформувала директорка департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА Ольга Довжук.