Fuente
Кіровоградська ОДА/ОВА | У Кропивницькому відбулося перше тренування новоствореної команди з ам...
771 Vistas/Alcance
2026-02-09 10:06
Mensaje №40013
У Кропивницькому відбулося перше тренування новоствореної команди з ампфутболу «Сталеві орли»Команду створили за ініціативи Громадської спілки «Кіровоградська обласна асоціація футболу». До її складу входять 12 гравців з ампутаціями нижніх кінцівок:11 із них — ветерани війни, ще один — цивільний, який також вирішив долучитися до команди. Тренує «Сталевих орлів» діючий військовослужбовець, який ще до війни професійно грав у футбол.Тренування проходитимуть на базі Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.Заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова долучилася до першого тренування, щоб особисто підтримати команду та запевнити - обласна влада забезпечить супровід і підтримку хлопців упродовж усього тренувально-змагального періоду."Ампфутбол — це про реабілітацію, повернення до активного життя, командний дух, віру в себе і в партнерів поруч", - зазначила Катерина Колтунова. В Україні вже працюють 12 команд з ампфутболу.Кіровоградщина стала 13-м регіоном, який долучився до цього потужного ветеранського спортивного руху.Кілька фактів про ампфутбол:⚽️ у команді 7 гравців (6 польових і воротар);⚽️ грають без протезів;⚽️ польові гравці пересуваються на милицях, воротар має ампутацію руки;⚽️ поле менше стандартного, матч — два тайми по 25 хвилин.Громадська спілка «Кіровоградська обласна асоціація футболу» запрошує ветеранів, чоловіків, жінок і дітей долучатися до команди «Сталеві орли» та ставати частиною нового спортивного руху в регіоні.📩 Контакти для зв’язку з КОАФ:✉️ [email protected]📞 050 561 59 34