Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кінокітик 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Кінокітик 🇺🇦

@kinokityk
Número de suscriptores: 3 894
Fotos: 5,200
Videos: 875
Enlaces: 3,870
Descripción:
Муркочу про кіно

👥 Número de suscriptores

3 894
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -20

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 205
Promedio/Día:: 1,400
Promedio/Tiempo:: 1,074
ERR: 30.95%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 1
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,700 25-05-02 10:10
Коти, вирішив з холодною головою поглянути на ситуацію з сценою після титрів у "Громовержцях" з урахуванням ваших коментарів... і залишаюсь при своїй думці.Чому?По-перше. Так, Marvel вочевидь використали локальний жарт з заміною S на Z (але хоч убий, дивлюсь на шрифт літери і маю сумніви в несвідомості цього мува). Втім, бляха, ви ж маєте уявлення про те, що саме ця літера зараз означає. Це вже не просто літера алфавіту, це символ російської агресії. В поєднанні з контекстом, де цю геніальну пропозицію вносить саме радянський персонаж, виглядає все дуже хворо.По-друге. Важливий не тільки задум, а як його зрозуміє аудиторія фільму. Американці, можливо, все зрозуміли, як треба, але ми вже бачимо, що а) нас це тригернуло зовсім в іншому контексті; б) у русні вже свято: "Зетка в американському фільмі". І якби Marvel приділили 5 хвилин свого часу на невеличке дослідження, то легко б спрогнозували подібний ефект. Втім, вочевидь, вони або цього не зробили, або вирішили, що це неважливо.По-третє. До уваги тих, хто каже, що американці не в темі, вони не знають/не розуміють і т.д. А навіщо ви їх виправдовуєте? Навіщо виправдовувати велику компанію з великими грошима, яка має всі необхідні ресурси, щоб не допустити подібної реакції? Чому ви маєте ставитись до них з розумінням, якщо вони не зробили домашнє завдання і не поставились з розумінням до нашого спільного горя? Бо якщо вони знали, значить поклали на це болт, а це чиста зневага. А якщо не знали, то це халатність.По-четверте. А чи має Marvel взагалі перейматися тим, хто і як зрозуміє чи не зрозуміє жарт? ТАК! Вони випускають стрічку у світовий прокат, вони не показують його лише в США. Marvel йде по гроші глядачів у всьому світі й по гроші українців зокрема, тож мають нести відповідальність за можливі непорозуміння і прораховувати їх наперед. Не тільки по відношенню до нас, а по відношенню до кожної країни, де показують стрічку. Можливо, звучить трохи наївно, але й не робить це судження хибним. Тож так, треба було подумати перш ніж йти в наші кінотеатри з зеткою, бляха.Отож, резюмуючи, можливо, це був несвідомий пройоб зі сторони Marvel, а може їм просто по цимбалах, але ж нам ні, чи не так? Якщо нас це хвилює, якщо для нас це важливо, то чому ми не можемо обуритись і говорити про це? Бо якщо ми не будемо говорити, то подібні речі будуть траплятися і надалі, а так може є крихітний шанс, що нас почують і будуть думати пер ніж робити.Ви як завжди можете висловити альтернативні думки в коментарях, дякую, всіх обійняв!🐈‍⬛Кінокітик
👁 1,400 25-04-17 21:02
Бридкий день. Чистий четвер, але декілька хвилин в мережі й наче вивалявся в багні.Спочатку Ван Дамм поїхав кукухою. Думаю ви вже бачили, але якщо ні, то ось тут його "геніальний" спіч. І це після того, як мене нещодавно охопила ностальгія і я вчергове переглянув "Кривавий спорт". Подумав, які ж раніше фільми про бойові мистецтва робили круті. Походу на зніманні цих епічних стрічок Жан-Клод декілька разів добряче гепався головою.А потім ще гірше. TikTok чомусь вирішив, що мені буде цікаво підкинути у стрічку відоси з "впіскі" з Марком Ейдельштейном. Це той самий російський мальчік, який зіграв одну з головних ролей в "Анорі". І зазвичай, я би скіпнув ці відоси, але він розповідав про Дженну Ортегу, Майкі Меддісон та Ділана Міннетта і як чудово вони разом потусувалися, як він навалював їм рос музику, а вони "качали" і т.д. А якщо у вас були сумніви щодо Джареда Лето, то Марк чудово у всіх фарбах описав, як той обіймав його, казав, що скучить за масквою і мріє про концерт там, і обов'язково запросить цього милого ні в чому невинного юнака туди, а ще, як Лето важлива болотяна культура. Схожа історія і про ASAP Rocky.Чи не бреше мальчік? Якщо чесно, то не думаю, бо все це прям підтверджує те, про що дуже довго казали багато українських діячів кіноіндустрії, яким "пощастило" відвідати міжнародні фестивалі та інші культурні заходи за кордоном, після яких вони були в дикому ах*ї з того, наскільки велика прірва між нами, і що більшість взагалі не відбиває, що у нас тут з вами відбувається. От же ж ці набридливі українці, ніяк не можуть закінчити цю "сварку між сусідами", щоб весь західний бомонд міг знову спокійно дружити з росіянами, так? Висловлювати щирі слова підтримки, а потім піднімати келихи разом з Юрочкою Борісовим на гулянках. Ось така х**ня, малята. Насправді радий, що все ж подивився ці відоси, бо тепер знаю, хто є хто.Нагнав я вам тут депресняка, але все ж хочу закінчити на позитивній ноті і нагадати, що від початку повномасштабного вторгнення багато зірок підтримували Україну і підтримують досі, стають амбасадорами United24, збирають кошти і використовують свій голос, щоб донести важливі меседжі до своєї аудиторії. Ось про них і будемо говорити. А про цих дегенератів, які досі не вдуплили, або не хочуть вдуплити, і яким, будемо відверті, щиро пох**й на нас, я сподіваюсь ми більше в цьому каналі говорити не будемо.
👁 1,000 25-03-30 19:52
Такс, мої хороші. Мій внутрішняк нарешті зайшов в ліфт і відпустив мене до вас 🥵Одразу до справи. За цей час подивився багато чого і старого і нового, бо робота роботою, але кіно і серіали зараз для мене чи не єдиний спосіб відпочити. З усього справді у повному захваті був від одного проєкту — мінісеріал "Юнацтво" (Adolescence) від Netflix. Гадаю, багато, хто вже подивився, бо про нього зараз з кожної труби, але якщо ще ні, то нема чого тягнути. Це бомба!Коротко про сюжет. Буденність звичайної британської сім'ї порушує арешт їх молодшої дитини — 13-річного хлопчика Джеймі, якого звинувачують у жорстокому вбивстві однокласниці.За перші хвилин 10 я нарешті допер, що використовують так званий "one take" метод, тобто коли складається враження, що епізод/фільм знятий одним дублем без склейки. Але я ж типу шарю, що насправді воно не так, дублі завжди є, просто дуже довгі. Не можна ж знімати 50 хвилин без склейки, правильно? НЕПРАВИЛЬНО. Сидів, як паралізований наступні 30 хвилин шукав місце склейки. Якесь затемнення, перехід камери по стіні і т.д. А потім здався, і правильно зробив, бо там, як виявилось, не було ніякого зшивання дублів. Детальніше про те, як автори досягли цього можна почитати в інтерв'ю Variety. Важко навіть уявити, які титанічні зусилля доклала вся команда "Юнацтва", щоб зробити ці 4 епізоди, особливо сцени у школі. Браво!Емоції від того "як" доповнюються ще більше потужнішими емоціями від того "що". Мінісеріал відверто важкий і чим далі, тим важче. Гадаю, що для тих, у кого є діти це буде особливо лячний глядацький досвід. Багато хто, можливо, навіть пустить сльозу в кінці і не одну. Але воно того варте.🐈‍⬛Кінокітик