Fuente
Кінокітик 🇺🇦 | Бридкий день. Чистий четвер, але декілька хвилин в мережі й наче вивал...
1 400 Vistas/Alcance
2025-04-17 21:02
Mensaje №5127
Бридкий день. Чистий четвер, але декілька хвилин в мережі й наче вивалявся в багні.Спочатку Ван Дамм поїхав кукухою. Думаю ви вже бачили, але якщо ні, то ось тут його "геніальний" спіч. І це після того, як мене нещодавно охопила ностальгія і я вчергове переглянув "Кривавий спорт". Подумав, які ж раніше фільми про бойові мистецтва робили круті. Походу на зніманні цих епічних стрічок Жан-Клод декілька разів добряче гепався головою.А потім ще гірше. TikTok чомусь вирішив, що мені буде цікаво підкинути у стрічку відоси з "впіскі" з Марком Ейдельштейном. Це той самий російський мальчік, який зіграв одну з головних ролей в "Анорі". І зазвичай, я би скіпнув ці відоси, але він розповідав про Дженну Ортегу, Майкі Меддісон та Ділана Міннетта і як чудово вони разом потусувалися, як він навалював їм рос музику, а вони "качали" і т.д. А якщо у вас були сумніви щодо Джареда Лето, то Марк чудово у всіх фарбах описав, як той обіймав його, казав, що скучить за масквою і мріє про концерт там, і обов'язково запросить цього милого ні в чому невинного юнака туди, а ще, як Лето важлива болотяна культура. Схожа історія і про ASAP Rocky.Чи не бреше мальчік? Якщо чесно, то не думаю, бо все це прям підтверджує те, про що дуже довго казали багато українських діячів кіноіндустрії, яким "пощастило" відвідати міжнародні фестивалі та інші культурні заходи за кордоном, після яких вони були в дикому ах*ї з того, наскільки велика прірва між нами, і що більшість взагалі не відбиває, що у нас тут з вами відбувається. От же ж ці набридливі українці, ніяк не можуть закінчити цю "сварку між сусідами", щоб весь західний бомонд міг знову спокійно дружити з росіянами, так? Висловлювати щирі слова підтримки, а потім піднімати келихи разом з Юрочкою Борісовим на гулянках. Ось така х**ня, малята. Насправді радий, що все ж подивився ці відоси, бо тепер знаю, хто є хто.Нагнав я вам тут депресняка, але все ж хочу закінчити на позитивній ноті і нагадати, що від початку повномасштабного вторгнення багато зірок підтримували Україну і підтримують досі, стають амбасадорами United24, збирають кошти і використовують свій голос, щоб донести важливі меседжі до своєї аудиторії. Ось про них і будемо говорити. А про цих дегенератів, які досі не вдуплили, або не хочуть вдуплити, і яким, будемо відверті, щиро пох**й на нас, я сподіваюсь ми більше в цьому каналі говорити не будемо.