Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ
Añadido 14 jul. 2024

НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ

@kinofrik
Número de suscriptores: 8 236
Fotos: 908
Videos: 138
Enlaces: 441
Descripción:
Верховний кінофрік країни! Пані лекторка в @planetakino і не тільки. “Офіційна снобіха” — членкиня спілки кінокритиків України. 🍭Подивилась дуже багато фільмів та серіалів, що аж непрілічно Новини, огляди, реакції та жарти😘 inst: chechevitsaaaa

👥 Número de suscriptores

8 236
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 282
Promedio/Día:: 4,660
Promedio/Tiempo:: 4,393
ERR: 51.99%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 2
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Документування реальності в різних її формах необхідно нам, як людству.Це було важливо завжди, але наразі, коли світ розклюється, фейки затуманюють свідомість, а маніпулюванням жонглюють всі, кому не лінь… документування сучасності зберігати надважливо.Як і дивитися її.В Києві з 5 по 12 червня пройде міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA.Фільми різні, програма велика (її можна подивитись тут, як абонементи), але ось я точно збираюсь на:«Сліди» реж. Аліса Коваленко, Марися Нікітюк Дуже поважаю Алісу та її круті документальні роботи, але до цієї історії треба морально підготуватись. Фільм розповідає про жінок, які пережили сексуальне насильство та тортури під час російської агресії.«Тиха повінь» реж. Дмитро Сухолиткий-СобчукРежисер «Памфіра» досліджує життя закритої пацифістської громади в Україні та її реакцію в умовах повномасштабної війни.«Ілюзія тихої ночі» реж. Ольга Черних Цікавий концепт: як українці переживають одну ніч з 27 на 28 липня 2025 року. Навіть я в телефоні давай шукати, що робила я в той страшний обстріл.Це звісно, про війну, а для душі та про світ мені Юра (співедучий нашого подкасту) сказав звернути увагу на ці роботи:«Історії з Вовчиної вулиці» [Letters from Wolf Street]«Альманах Аґати» [Agatha’s Almanac]«Мовчання інших» [The Silence of Others]«Зелене світло» [Green Light]Тож. Кияни, гості столиці та поціновувачі документалістики, не пропустіть Докудейз і до зустрічі.P.S. до речі, стало цікаво, хто з вас любить документальне кіно? є улюблені?
Мені дуже пощастило в житті.Я маю багато талановитих друзів.Одні з них — це творча спілка Phil It. Молоді, світлі, глибокі, красиві, свідомі люди, які створюють надзвичайну музику.Їх пісні та концерти дійсно рятуюють душі [ті, хто слухали або бачили вживу не дадуть збрехати]. Вони не бояться експериментувати і слухати своє серце в океані трендів тіктоку.Вони створили Phil It Podcast і я мала за честь бути їх першою гостею.Ми поговорили про фільми, музику, пропаганду, життєві виклики і ще про багато чого.Дуже тепла і дружня розмова вийшла [начебто нас і камери не знімали].Люблю і ціную Філа, Емму та всю команду Phil It.Класно, що ми метчнулись в цьому житті 🖤👉🏻випуск тут👈🏻Залітайте на перегляд. Енджой!P.S. я зараз трохи випадаю з кіношно-серіального контексту, але знайте, що сьогодні вийшов «Spider-Noir» з Ніколасом Кейджем та Бренданом Ґлісоном.Хто не в курсі, це похмура, альтернативна версія Пітера Паркера, дія якої розгортається у Нью-Йорку 1930-х років під час Великої депресії. Має бути цікаво.А ще на Нетфлікс вийшов 2 сезон «The Four Seasons» про компанію друзів, в яких [майже по черзі] стається криза середнього віку. Перший сезон був досить непоганий, цікаво, яким вийде цей.Напишіть обовʼязково, як вам.Сподіваюсь повернутись до вас…as soon as possible.
Сьогодні стартує Каннський кінофестиаль…Смокінги напрасовані, сукні в оренду взяті, режисери з акторами на ізжогє, а журналісти вже готують свої секундоміри, щоб вираховувати, якому фільму аплодували довше на три хвилини.Кожного року дивуюсь цьому кіно-спорту.Хронометраж овацій ніколи не мав пропорційного співвідношення, щодо якості.До прикладу, минулого року найбільше аплодували фільму «The Smashing Machine» зі Скалою 😂З цікавого в 2026-му Голлівуд якось проігнорував Канни.Жодної великої премʼєри не заплановано, навіть А24 нічого не привезла. Чекають Венеції мабуть (ох цього року, думаю, там буде палаюче).Радію за Пака Чхан Ука, якого проігнорував нагородний сезон з фільмом “No Other Choice”, але взяли головою журі Канн цього року. В складі також, наша крашиха любіма Хлої Чжао, субстанційна Демі Мур, легендарний Стеллан Скаршгорд, а ще режисери, актори, сценаристи з різних країн світу (ви їх знаєте, але не зовсім).Якщо не розділяти на конкурсні та позаконкурсні програми, то покажуть нові роботи: Асгара Фархаді (люблю мрачно, чекаю дуже), документальний фільм Стівена Содерберга про останнє інтервʼю Леннона, фільми Павла Павліковського, Педро Альмодовара, Ніколаса Віндінга Рефна, Хірокадзу Корееда, Кійосі Куросави, Марі Кройцер, Крістіана Мунджиу, Раду Жуде, Рюсуке Хамагуті… без росіян теж не обійшлось — Андрій Звягінцев і Кантемір Балагов представлять свої роботи.🙄🙄Фільми українських режисерів, як вже можна зрозуміти, не буде.Але в секції «спеціальних показів» покажуть фільм «Весна» Ростислава Кирпиченка.Нічого про це кіно, на жаль, не знаю, окрім того, що одну з головних ролей там зіграла Анастасія Пустовіт.You go, girl! Най все складеться найкращим чином)Начебто по каннським новинам все. Подивимось, що там наголосують цього року.Голодні ігри новий кіно-сезон офіційно стартував, шановні 😎
Новий трейлер «Одіссеї» Крістофера НоланаНе можу сказати «найкращий трейлер», тому що для мене він прісний звичайний за структурою.Але показали масштабні кадри від божини Хойте Ван Хойтема, а ще циклопа, гнів Посейдона і маленького песо [if you know you know].Музика Людвіга Йоранссона, спочатку нагадалась фльором циммеровщини [Дюна, Гладіатор], але потім розслухала і мені сподобалось!Вже мрію про пласт 🥰Повернення Гомера — це класичний хід в історіях.Interstellar, Inception, Oppenheimer, Tenet, Memento, якбачите, Нолан давно грається з гомеровщиною [не завжди це буквально «додому»], тому не здивована, що він пішов до першоджерела.Нагадаю, якщо ви живете в місті з кінотеатром IMAX 70mm, то йдіть туди!Це велике щастя подивитись епік, який був знятий повністю на нові IMAX камери в такому форматі.17.07.2026 🖤P.S. жарти дня- те, як герої Метта Деймона постійно повертаються додому —це вже окремий піджанр кіно.- Нолан настільки не любить використовувати CGI, що змусив Землю зробити вир в морі.
«Кіллхаус» — тактичний екшн!Що це за жанр, чесно кажучі, не маю уявлення, але тактично рекомендую йти саме в кіно!Любомир Левицький давно хотів знімати в Голлівуді, але життя повномасштабна війна додає своі корективи в мрії…Хоча «Кіллхаус» вийшов дійсно голлівудщиною (в хорошому сенсі).Без уявних чужих нам супергероїв, зате з реальними героями — військовими, від яких перехоплює подих. Немає штучності в сценах боїв або відчуття, що щось зроблено «для кадру». Знаєте, як в нас буває, фейково потримали зброю в руках і пішли далі в не зрозумілі діалоги.Тут все чітко. Може через це і придумали жанр «тактичний екшн» ху ноуз)Це перший художній фільм, який був знятий на FPV і виглядає це класно!Від постановки сцен операцій (а їх там не одна і не дві) — адреналінови мурахи по шкірі.Операторська робота, монтаж — супер.Немає хвилини, де можна відволіктись, глядача постійно тримають в напрузі (навіть якщо у вас ADHD).В основі сюжету реальна історія першого у світі порятунку дронами, де бійці 93-ї бригади «Хододний Яр», що відбулась під Ізюмом влітку 2022 року.На перших хвилинах про це розповідають детально, не переживайте.Спочатку було складно зрозуміти, чому мені розповідають сюжет фільму, але потім здогадалась, що історія буде, звісно, масштабніша, з художніми перипетиями, камео, а також матиме багааааато ліній і багаааато «фіналів».Все, як в голлівудських екшенах (хронометраж дві з половиною години).Часом було відчуття, що дивлюсь серіал, який обʼєднали в фільм.Після перегляду побачила, що пан Любомир планує зробити режисерську версію для Netflix, саме в серіальній формі, додавши вирізані сцени.Чесно, не зрозуміла, для чого було дублювати героя Валерія Величко іншим голосом, інших акторів, військових та взагалі, чутно, що 80% персонажів тонували і зроблено це дивно. На жаль.Без «святого награшу» в деяких сценах теж не обійшлось.Не хочу змірятись з тим, що наші актори не можуть позбутись «театральщини», але це говорить про школу. Саме кіношну школу.І що цікаво, перед камерою вільніше почувались військові, думаю через те, що грали себе)Було пару зворушливих моментів, але особисто я зловила себе на думці, що саме такі художні фільми про військових я хочу бачити зараз.Хочу бачити звитяги, хочу бачити перемоги, хочу бачити військових / ветеранів в фільмах про війну, яка триває зараз.На своїх лекціях про українське кіно я постійно кажу, що насправді, нам, як суспільству, потрібно пройти декілька поколінь рефлексії, щоб зняти без болю фільми про те, що відбувається зараз… Ось згадайте ваші улюблені фільми про Другу Світову. Готова закластись, що в більшості відповідей це будуть фільми, які були зняті через 10-15-20 років.Список Шиндлера, Життя Прекрасне, Тонка Червона лінія, Врятувати Рядового Райана та інші… вони всі були створені пізніше.Проте не знімати і не фіксувати події ми не можемо (інакше це буде робити ворог).Але «Кіллхаус» якісний приклад того, на чому б варто було сфокусуватись.Розповідати більше про операції, але без натяжного пафосу, як в простігосподі «Мирному 21» / «Бучі».Щиро радію, що все склалось!Сходіть в кіно!!!!Відчуйте гордість за наших!Здається, в нашому вирії часу, ми цього потребуємо.Енджой 💙💛P.S. не можу не додати знову… які ж красиві в нас військові 😍
Вийшла 1 серія 3 сезону довгоочікуванної «Ейфорії»… і я можу зрозуміти, чому цей сезон може наловити багато хейту#безспойлерівЧотири роки очікування, купу пліток та суперечок між шоураннером Семом Левінсоном та акторським кастом (зверніть увагу в прес турі всі доволі холодні в офлайн і в онлайн), неодноразове переписування сценарію, різке звільнення Labrinth, знову плітки та скандали, тож нарешті, ми отримуємо новий сезон.На 99% він стане останнім.Але за що ми любили «Ейфорію»?За провокацію, сенсорну чесність в хаосі проблем Gen Z та сучасної Америки, візуальне поєднання артовості та мейнстріму, контраверсійність тем та гумор на грані, музичну складову від Labrinth, яка підсилювала та часто додатково коментувала відчуття / дію в сценах… за гламур в трагедії кожного персонажа.Сему Левісону вдалось створити Breaking Bad для підлітків… і це було неймовірно!Два яскравих сезона позаду (ще один невдалий “The Idol”, який став сном селебріті при температурі 39), тому певна, напруга була величезна.Проте нагадаю, наші очікування — це наші проблеми.Я не можу судити весь сезон по перший серії, але те, що він буде інший відчувається вже.Це вестерн з елементами soft tik-tok erotica culture (навіть не питайте, Сем Левінсон хорошо вміє в протиріччя).Дітки виходять в доросле життя, де боротьба за себе — це дуель з ковбоями проблемами кожного дня.Зустрічатимуть вони їх самостійно або будуть створювати, подивимось протягом сезону (скоріш за все друге, вони все ще підлітки, які тільки почали гратись в дорослих).Цікаво, що я вгадала суть сезону по першому трейлеру (писала тут).Там я розібрала, до чого пісня Луї Армстронга і вони буквально сказали про біблію та ізраїльтян. Хах прікол 😎Бажання збігти з оков сталого життя, здобути свободу жити, як хочеться… здобути ту кляту американську мрію, але якою ціною?Нова форма.Референси на Breaking Bad, фільми Серджио Леоне, Джона Форда та культуру blaxploitation фільмів зчитуються моментально.Ганс Циммер (він один залишився в композиторах) — це суцільний омаж на музику Енніо Морріконе. Дійсно додає ваги всьому сеттінгу, але… це все, наче з і-н-ш-о-ї опери.Загалом, в серіалах треті сезони, зазвичай, мають радикально змінюватись або мати huge plot twist.Згадайте, Game of Thrones, Succession, Better Call Saul, Sherlock, The Sopranos, House MD… та будь що згадайте. Класичний троп)Все ж таки поки по пілоту все це виглядає, наче відчайдушне бажання здивувати, ніж структурне продовження лінії персонажей.Хотілось би помилятись…Я мала можливість взяти інтервʼю у декількох акторів касту (всі нові, нікого з цікавих селебріті), там не склалось за різними причинами, але тепер я розумію, чому представники не хотіли давати переглядовки перших серій… напевно, ми були б не в захваті.Проте Зендея — фантастична.Фінальна сцена першої серії вааааау.Заради неї я буду чекати з захватом на нові серії. Сідні Суінні та Джейкою Елорді, наче несолодкий десерт в цьому вирію хаосу.Про всіх інших нагадали номінально, Шерон Стоун в епізоді (🤷🏻‍♀️ не знаю поки).Сем Левінсон сказав, що третій сезон для нього — це третій крок в програмі АА.Прийняли рішення передати нашу волю і наше життя під опіку Бога, як ми Його розуміли.Чи можливо це в сучасному світі та у всесвіті Ефорії… подивимось.Маю сказати, що серію я подивилась двічі, адже думала, що очікування мене теж обманули.Але дійсно, поки що, структурно виглядає хаотично, при всій повазі до радикальної зміни стилю.Наче дивлюсь новий серіал або сезон антології з тими самими персонажами.Що думаєте? Хто вже подивився?Які враження?*тільки закривайте спойлери спойлерами, будь ласкаP.S. відмову від музики Labrinth я їм точно не прощу… як багато вона робила для серіалу: суті, естетики та стилістики. Це ужос, що його немає…P.P.S. Тільки-но побачила, що він сьогодні випустив пісню “Shut Your Damn 95.7892” про індустрію, очікування та те, що слова нічого не важать без дій.пу пу пу
Did Judas Iscariot have God on his side?Все почалось в 1964 році з пісні Боба Ділана “With God on our side”.Вона піднімала питання моральної неоднозначності, коли люди виправдовують свої дії, стверджуючи, що Бог на їхньому боці.Поет Тім Райс почув цю пісню і одразу зустрівся з композитором Ендрю Ллойд Вебером, де запропонував створити мюзикл про останні шість днів життя Ісуса.Але одразу зійшлись на тому, що хочуть сконцентруватись більше на Іуді та чому він зрадив того, кого дійсно любив.Це зараз Тім і Ендрю впливові постаті, а в кінці 60-х це були молодики, які хотіли створювати, вражати і звісно, робити не так як всі. Вони вирішили змінити оптику на традиційну оперу та зробити музику більше претензіозною.Рок-музика стає голосом покоління, тому пан Ендрю вирішив поєднати класичні оркестровки з рок, соул та госпелом.Текста не було, від самого початку до фіналу, були тільки пісні та музика.Таку радикальну постановку(і за змістом, і за музикою) ніхто не хотів спонсорувати.Що не дивно )Але ризикувати — справа молодих, тому Тім та Ендрю вирішили спродюсурувати її самі, записати альбом і видати на платівці.Каст підбирали інтуїтивно, з тих, кого знали, насправді)Записати понад 60 вокалістів.Зараз складно уявити, що партію Ісуса заспівав тоді починаючий співак Ієн Гіллен, якого зараз ми знаємо, як фронтмена гурту Deep Purple.А партію Іуди віддали актору та співаку Мюррею Хеду.Але це 70-ті. Всі чітко відчували, що недостатньо просто випустити альбом… треба зачепити увагу.Тому спочатку випускають сінгл “Superstar” у виконанні Мюррея Хеда (це фінальна пісня Іуди після смерті Ісуса (соррі за спойлер ахах) і пісня стає хітяо!Очолює рейтинг Billboard, платівку розкупають, молоде покоління (на яке була розрахована рок-опера) в захваті, релігійні суперечки несуться, чим більш підігрівають інтерес.Далі ефект доміно.«Все сталося так, як мало бути.Ми зібрали людей, доробили альбом, змінили його під час запису, заінтригували людей і ця популярність альбому дала змогу вмовити продюсерів зробити постановку. Так співаки остаточно вивчили слова.»Вже за рік сталась премʼєра на Бродвеї, а за два — зустріч з режисером Норманом Джуїсонои, який закоханий в історію і пропонує зняти фільм. Веббер і Райс погоджуються і навіть дають йому повну свободу адаптації.На роль Ісуса взяли актора Теда Нілі. Це була його перша робота, тому було багато питань, хто ж співає: він чи Ієн Гіллен?Але голос пана Гіллена є виключно на альбомі, а в фільмі співає Тед.Якщо послухати, наприклад, мою навічно улюблену «Gethsemane (I only want to say)» в двох версіях, вони реально відрізняються.*в коментарях кину, скажіть, хто вам подобається більшеКіно…. Ох, любі. Просто подивіться!Зухвало, неоднозначно, контраверсійно та глибоко (таке ми любим).Треба казати, що грошей було мало, але хотілось зробити масштабно?Поїхали в Ізраїль. Знімали на натурі в пустелі під пеклом та з перепадами температури.Тому виснаженість в акторах та масовці часто не грим.Зйомки були складними не тільки через умови, з головними акторами траплялись різні містичні речі (від безсоння та панічних атак до галюцінацій).Постановка та візуальна мова фільму — неперевершена!Боротьба світло та тіні, як постійний конфлікт між героями.Сеттінг та костюми спеціально зробили таким чином, наче цю рок-оперу просто приїхав грати театр… щоб релігійні організації не сприйняли, як оскорблєнія чувств вєрущіх.Хоча коли фільм подивився Папа Римський Павло IV, то сказав, що це неймовірна робота, яка приєднає до християнства багато людей.Згадуючи, Ендрю Ллойд Веббера і Тіма Райса, в якому часі вони створювали цю роботу… це був щирий захват історією і бажання зробити її людяною.Як раз тоді в Голлівуді теж панувала неоднозначність — розкривали антигероїв.Скорсезе, Коппола, Де Пальма, Пенн, Аллен, Полянськи… всім хотілось повітря та розуміння мотивації «антагоністів».Тому “Jesus Christ Superstar” ідеально поєднався з духом часу та залишився в вічності.Обожнюю… ох, ця музикаЕнджой 🤍
Зняли випуск подкасту про те, як наші роботодавці знімають документальні фільми і навіщо 💅🏼Про фільм «Весна-Літо», найдорожчий і найдовший «рекламний ролик» Skvot в історії, документальний серіал про українську рекламу «3 в 1», а ще Багінського, Літковську, Фролова і багато інших мастодонтів українського фешну сучасності!👉🏻сам фільм тут👈🏻👉🏻наш подкаст про нього тут👈🏻Це останній випуск сезону. Так сумно, що подивилась двічі))Ми на канікули (я сподіваюсь), адже цей сезон вийшов ще більш крутішим.Дякую Юрі за Юру, кайфовим гостям за їх історії та команді за віру в нас.Дякую кожному за перегляд і ваш час. Цінно роздяліти його з вами.Для тих, хто пропустив, в цьому сезоні було:👉🏻про «Ти — Космос» з Павлом Остріковим та Вовою Кравчуком👈🏻👉🏻топ найкращих фільмів 2025👈🏻👉🏻різдвяне кіно 2.0.👈🏻👉🏻про серіал «Ховаючи Колишню» з Сергієм Кулибишевим та Славою Бабенковим👈🏻👉🏻про жахливі українські серіали з Лєною Чиченіною👈🏻👉🏻фільми, на які ми чекаємо в 2026 році 👈🏻👉🏻наш топ фільмів про кохання👈🏻👉🏻про українську анімацію з Настею Фалілеєвою👈🏻👉🏻за традицією про Оскар 👈🏻Енджой 🤍Пишіть, кого покликати в новий сезон?Окрім Джессі Племонса, з ним я особисто буду вести перемовини ))
«The Drama» [Любить не любить] — чи реально «жити довго, щасливо і при тому чесно?»#безспойлерів Величезна проблема сприйняття цього фільму саме в Україні — адаптація назви.«Любить не любить» обманює очікування глядача, який йде тільки на акторів.Це не романтична комедія, а скоріше соціальний трилер в сеттінгу препарування стосунків.Режисер і сценарист Крістофер Боглер вміє подати буденну ситуацію так, що з кожним подальшим кроком глядачу може ставати боляче від скальпелю чесності.Здається, що це абсурд, але камон в нашому житті і не таке відбувається.Не можу і не буду розповідати про головний плот-твіст, але ця тема дійсно болюча для американського суспільства (тому не нам судити, наскільки це доцільно).Проте архетипічність та сучасність персонажів талановито прописана в сучасних реаліях стосунків. «Не чіпати, якщо все добре», але розвиток стосунків полягає в динаміці. Треба йти в напругу, треба йти в незручність, адже тільки так може формуватись справжність.Певні режисерські рішення нагадали мені серіал «The Affair» (2014 року), де нам показували різну реакцію на одні й ті самі події.І звісно… класна знахідка сцен спілкування з дитиною (потім зрозумієте).Коли ми вразливі, ми всі почуваємось дітьми…Зендея, як завжди, неймовірна.Роберт Паттінсон — улюблений британський додік (in a good meaning). Його палітра тривожності зачаровує і відштовхує водночас, а це означає, що робота зроблена добре. Дюже добре. Молодець)Якщо звісно, ви дивились з ним лише Сутінки, то вас Паттінсон здивує (але подивіться «The Lighthouse», «Good Time» або «Die My Love»).Зверніть увагу ще на операторську роботу і те, чому Нью-Йорк в деяких сценах дуже схожий на Київ ахах та музику… Деніель Пембертон добре розійшовся))Другий його проєкт за місяць (Проєкт Аве Марія теж він робив).Радію, що можу чути його більше.«The Drama» — абсолютно моє кіно. Люблю, коли я можу дивитись на ті ситуації, в яких я би не хотіла опинитись, але про які хотіла би подумати «щоб зробила я?».І звісно, темп і гумор… особливо чорний. Love it love it love it!Так що без очікувань і гоу ставити собі незручні питання.Краще в кіно, ніж в житті.Енджой 🖤P.S. Жартувала, що це фентезі, тому що хто зараз, взагалі, робить весілля… особливо в Нью-Йорку 😂
«Peaky Blinders: The Immortal Man»#безспойлерів Фізично не хочеться проговорювати такі речі, але з нами стався «El Camino: A Breaking Bad Movie».if you know you know…Можливо, завищені очікування. Можливо, запізно (з моменту виходу останнього сезону пройшло 4 роки).А можливо, все одночасно.Не можу сказати, що це прям погане кіно і не треба витрачати час на нього, але все банально і просто — чистий фансервіс.Ми сумували за Томасом Шелбі…Ми сумували за атмосферою серіалу, Бірмінгеном, красивими костюмами, скляними очима та харизмою Кілліана Мерфі.Але… побачити midlife crisis головного героя, на фоні Другої Світової, ще й з екстрасенсорно-відьмацьким втручанням.Hell no…Шоураннер Стівен Найт колись змінив телебачення цим серіалом.Поєднання історичних подій з гангстерсько-сімейною сагою, нестандартною візуальною подачею, скурпульозним підходом до деталей, сучасними саундтреками, які буквально коментували настрій сцени і харизматичним акторським складом зробили «Peaky Blinders» культовим.Але повторити те саме з фільмом, на жаль, не вийшло.Закінчити історію — так, але не більше.Від чого я майже візжала поки дивилась кіно, так це музика!Написаний score Ентоні Дженном і Мартіном Слеттері ідеально підкреслюють драматичні моменти.Але підібрані саундтреки (кавери пісень, які раніше звучали в серіалі) — це щооооось!!!Не втомлювалась захоплюватись і шазамити всі півтори години.Це якесь боже благословіння, яке для мене врятувало фільм.Навіть якщо не будете дивитись, плейлист маєте послухати!👉🏻apple👈🏻👉🏻spotify👈🏻👉🏻youtube👈🏻Храні Боже Кілліана Мерфі та його талант. Fuckin’ genius.Баррі Кеоган, Стівен Грем, Ребекка Фергюссон, Тім Рот теж молодці.Сподіваюсь. Я дуже сподіваюсь, що вам сподобалось більше і ви не будете мати завищених очікувань та просто зможете кайфанути.Тож фокін енджой 🖤P.S. щоб ви трохи розуміли, наскільки я люблю цей серіал.після розлучення єдине, що я забрала у колишнього чоловіка — це лімітований вініл зі всіма саундтреками «Peaky Blinders».Досі цим пишаюсь і нє жалєю ахахах