Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хуткар_Elita_simracing
Añadido 14 jul. 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Número de suscriptores: 1 089
Fotos: 377
Videos: 229
Enlaces: 549
Descripción:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією

👥 Número de suscriptores

1 089
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 041
Promedio/Día:: 769
Promedio/Tiempo:: 1,025
ERR: 95.59%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 2
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Хуткар_Elita_simracing 2024-07-24
Хуткар_Elita 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 732 25-05-05 11:19
Так ну діалог виник і гарно) Питання до еліти я ставив тому, що сам був покараний за точно такий епізод. І тоді я подумав - а от у нас в чемпах обгін з ударом об суперника вважався б чимось нормальним. Власне і протест на Марі я подав винятково зі спортивного інтересу, бо, направду, нічого кримінального тут не сталось. Однак, мені після таких обгонів, чи подібного захисту позиції неприємно, є відчуття бруду. Але я би тут не хотів маніпулювати, бо, власне, із самого нашого діалогу зрозуміло що одностайності тут нема. Ми або приймаємо це за норму, або приймаємо інше за норму. Тобто, питання винятково у послідовності дій і все. Що ж до мене, то поясню. Я не бачу проблеми в контактах бокових, це цілком окей, але нема нічого красивішого в гонках за боротьбу суперників, які поважають один одного в повороті і лишають достатньо місця один одному. І конкретно на цьому скріні чітко видно скільки залишив місця супернику водій Астона і куди направляється водій Макларену...Але, так це просто моє імхо, і нічо більше.