Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хуткар_Elita_simracing
Añadido 14 jul. 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Número de suscriptores: 1 089
Fotos: 377
Videos: 229
Enlaces: 549
Descripción:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією
Fuente

Хуткар_Elita_simracing | Так ну діалог виник і гарно) Питання до еліти я ставив тому, що сам бу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Хуткар_Elita_simracing Хуткар_Elita_simracing @khutkar_sim
732 Vistas/Alcance 2025-05-05 11:19 Mensaje №1102
Так ну діалог виник і гарно) Питання до еліти я ставив тому, що сам був покараний за точно такий епізод. І тоді я подумав - а от у нас в чемпах обгін з ударом об суперника вважався б чимось нормальним. Власне і протест на Марі я подав винятково зі спортивного інтересу, бо, направду, нічого кримінального тут не сталось. Однак, мені після таких обгонів, чи подібного захисту позиції неприємно, є відчуття бруду. Але я би тут не хотів маніпулювати, бо, власне, із самого нашого діалогу зрозуміло що одностайності тут нема. Ми або приймаємо це за норму, або приймаємо інше за норму. Тобто, питання винятково у послідовності дій і все. Що ж до мене, то поясню. Я не бачу проблеми в контактах бокових, це цілком окей, але нема нічого красивішого в гонках за боротьбу суперників, які поважають один одного в повороті і лишають достатньо місця один одному. І конкретно на цьому скріні чітко видно скільки залишив місця супернику водій Астона і куди направляється водій Макларену...Але, так це просто моє імхо, і нічо більше.