Fuente
BEAT.ON | БЕТ.ОН | Вітаю, друзіСьогоднішня ніч була, певно, найстрашнішою в моєму житті (...
506 Vistas/Alcance
2026-05-24 11:32
Mensaje №452
Вітаю, друзіСьогоднішня ніч була, певно, найстрашнішою в моєму житті (я з Лук'янівки, деанон)Мій мікрорайон є одною із ключових цілей терористичних дій росіян вже далеко не перший рік. Але ця ніч ні з чим не зрівняєтьсяКоли я була на межі панічної атаки, моя подруга запропонувала мені послухати музику. Тоді я згадала, як в перші роки повномасштабки в моменти страху та паніки під час обстрілів я буквально виживала завдяки музиці моїх улюблених кхх виконавців. Серед них були і сумнозвісний Bewhy i Bloo, Kid Milli, Okashii та багато іншихЗараз я розумію, що була доволі наївною і хотіла бачити тільки хороше, а ще у мене в голові постійно крутиться спогад про те, як на День Незалежності України минулого року, я спілкувалася з двома мемберами крю Archype, яких я всією душею обожнювала, підтримувла та з якими подружиласьТоді один із них, Бенні, почав заливати наратив про те, що не всі росіяни погані та що це все лише влада(цікаво чи в курсі він хто створює та запускає ці ракети, лічно путін, да?). І що в Сеулі є багато класних росіян і варто з ними познайомитись. Тоді я пропустила це повз вуха та змінила тему бо не хотіла псувати собі настрій, але осад після цього лишився неприємнийІ проблема в тому, що таких людей в Кореї - більшість. І я зустрічала там купу таких людей особисто. Тому це чергове нагадування не толерувати русофілію, навіть коли ви помічаєте її в оточенні ваших улюблених виконавців, а не у них особисто. Бо саме так за Sik-k в росію поїхало все його KC кодло, саме так Wuuslime потягнув Метта із Okashii в росію, саме так ракові клітини поширюються в організмі. Бо все починається з чогось малого та ледь помітногоРізні дії корейських виконавців, що під впливом нової політики Кореї летять рубити бабло в росію, створений там контент, вкладені в росію гроші тощо, все це причина чому сьогодні від місця мого дитинства, від мого рідного мікрорайону, від моєї улюбленої станції метро, запах якої я так любила в дитинстві, та першого в Україні Макдональдсу, що відбудовувався та відкривався після кожного минулого обстрілу, залишився лише попіл та плавлений металЯкщо колись я постійно намагалася комусь щось довести, показати та пояснити, то зараз в мені не лишилося абсолютно нічого окрім болю та відчаю, тому я бажаю всім цим мразям поголівно потрапити під російський обстріл хоча би раз в житті, щоби відчути на своїй шкурі що це таке бачити як палає до тла твоє рідне місце поки на тебе летить нова порція ракетБудь ласка, ніколи не забувайте підтримувати одне одного, бути поруч з людьми, яким потрібна допомога та донатити щоби росіяни отримували кешбек у виді повної руйнації своїх вонючих осередків снохачєства: РусорізШтурмовий збірПовернись живим