Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BEAT.ON | БЕТ.ОН
Añadido 06 dic. 2025

BEAT.ON | БЕТ.ОН

@khh_beat_on
Número de suscriptores: 334
Fotos: 188
Videos: 79
Enlaces: 213
Descripción:
🧱ВОНИ БУДУЮТЬ ІНДУСТРІЮ ДЛЯ ВАС🧱 Кхх релізи, новини, скандали, плітки, переклади, дискусії та інше. 🧱Всі посилання: https://linktr.ee/beat.on_ua

👥 Número de suscriptores

334
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +2

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 506 26-05-24 11:32
Вітаю, друзіСьогоднішня ніч була, певно, найстрашнішою в моєму житті (я з Лук'янівки, деанон)Мій мікрорайон є одною із ключових цілей терористичних дій росіян вже далеко не перший рік. Але ця ніч ні з чим не зрівняєтьсяКоли я була на межі панічної атаки, моя подруга запропонувала мені послухати музику. Тоді я згадала, як в перші роки повномасштабки в моменти страху та паніки під час обстрілів я буквально виживала завдяки музиці моїх улюблених кхх виконавців. Серед них були і сумнозвісний Bewhy i Bloo, Kid Milli, Okashii та багато іншихЗараз я розумію, що була доволі наївною і хотіла бачити тільки хороше, а ще у мене в голові постійно крутиться спогад про те, як на День Незалежності України минулого року, я спілкувалася з двома мемберами крю Archype, яких я всією душею обожнювала, підтримувла та з якими подружиласьТоді один із них, Бенні, почав заливати наратив про те, що не всі росіяни погані та що це все лише влада(цікаво чи в курсі він хто створює та запускає ці ракети, лічно путін, да?). І що в Сеулі є багато класних росіян і варто з ними познайомитись. Тоді я пропустила це повз вуха та змінила тему бо не хотіла псувати собі настрій, але осад після цього лишився неприємнийІ проблема в тому, що таких людей в Кореї - більшість. І я зустрічала там купу таких людей особисто. Тому це чергове нагадування не толерувати русофілію, навіть коли ви помічаєте її в оточенні ваших улюблених виконавців, а не у них особисто. Бо саме так за Sik-k в росію поїхало все його KC кодло, саме так Wuuslime потягнув Метта із Okashii в росію, саме так ракові клітини поширюються в організмі. Бо все починається з чогось малого та ледь помітногоРізні дії корейських виконавців, що під впливом нової політики Кореї летять рубити бабло в росію, створений там контент, вкладені в росію гроші тощо, все це причина чому сьогодні від місця мого дитинства, від мого рідного мікрорайону, від моєї улюбленої станції метро, запах якої я так любила в дитинстві, та першого в Україні Макдональдсу, що відбудовувався та відкривався після кожного минулого обстрілу, залишився лише попіл та плавлений металЯкщо колись я постійно намагалася комусь щось довести, показати та пояснити, то зараз в мені не лишилося абсолютно нічого окрім болю та відчаю, тому я бажаю всім цим мразям поголівно потрапити під російський обстріл хоча би раз в житті, щоби відчути на своїй шкурі що це таке бачити як палає до тла твоє рідне місце поки на тебе летить нова порція ракетБудь ласка, ніколи не забувайте підтримувати одне одного, бути поруч з людьми, яким потрібна допомога та донатити щоби росіяни отримували кешбек у виді повної руйнації своїх вонючих осередків снохачєства: РусорізШтурмовий збірПовернись живим
👁 703 26-05-03 12:39
ми тут і таке розкопали з 2024го, тому робіть висновки про okashiiя була величезною фанаткою з 2023 року, вела їхній пінтерест, постила їхню лірику та вікіпедію корейську вела. я рекламувала їх всюди, перекладала їхні треки, та, як ви знаєте, писала статті ознайомчі про них. я поїхала на рік в корею, витративши купу часу, грошей, нервів тощо на те щоби з ними тусити, дарувала їм брелки україна і каталась на концерти. також разом із іншими українськими фанатами ми зібрали пакунок подарунків для них та я оплачувала доставку посилки в корею своїми коштами. вони реально були ледь не найважливішими виконавцями для мене. в результаті все закінчилося сьогодні поїздкою @ okamatthew в росію. якщо ви маєте бажання/сили/наснагу, я прошу в інстаграмі звернути їхню увагу на те, яку ж їбану хуйню він витворив@ okashii.web - спільний акк@ okamatthew - той шо в росію поїхав@ okajef - той шо носив роснявий шмот, вибачався а потім знову носив рубчінскава@ okarsandou - той шо на скріні@ okamasonhome@ okapullupboi
👁 572 26-03-03 13:42
Тема:Request Regarding Participation in Russian FestivalЛист:Dear *назва компанії* Team,I am writing to you as a concerned fan and supporter of your artist.It has come to public attention that your artist is scheduled to perform at 82 EDITION MAY FLOW in Russia. In the current context of Russia’s ongoing aggression against Ukraine, such participation raises serious ethical concerns for many fans, particularly those directly affected by the war.For Ukrainian supporters and for people who stand in solidarity with Ukraine, appearances at events held in Russia may be perceived as indirect normalization of the current political situation and the actions of the Russian state. Regardless of artistic intentions, cultural events can carry symbolic weight, especially during times of active conflict.I respectfully ask your company to reconsider and cancel the planned participation in this festival. This decision would demonstrate sensitivity to the suffering caused by the war and show that your artist values the safety, dignity, and lives of those impacted.Many international artists and organizations have chosen to distance themselves from events in Russia as a matter of principle. I sincerely hope that your company will also take this step and stand on the side of humanitarian responsibility.Thank you for taking the time to read this message. I truly appreciate your consideration and hope for a thoughtful decision.
👁 1,080 25-12-14 13:59
Давненько у нас не було скандалів не про поїздки на росію, так? Тому сьогодні поговоримо аж про ДВА! І один із них змусить вас повірити в існування карми.1. Репера Owen, або ж Owen Ovadoz, звинувачують в сексуальному насильстві над неповнолітньою, що написала пост в твітері та надала докази, в числі яких були скріни його істерик. Слідом за нею, також інші жертви почали публікувати інформацію про його діяльність. Нагадаємо, що раніше він потрапляв в незліченну купу скандалів, пов'язаних із расизмом, сексизмом та всім що вам може спасти на думку. Оригінальний пост: https://x.com/i/status/19995846704810928972. Джекі Вай, вже колишня дівчина Vangdale, так, так, це ті самі шо катались в росію і цілували гошу рубчінскава в щічки, звинувачує його в побитті, психологічному і сексуальному насильстві тощо. (ну а чого вона очікувала від русофіла, отримала традиційну рускую сємью як і мріяла.) Чесно, нам не дуже цікаво в це вникати, але детально можете почитати тут: https://x.com/i/status/2000064559865045155