Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Вчора о 17:30 в пікову годину "пощастило" мені проїхатись Полтавським ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 230 Vistas/Alcance 2026-02-27 10:48 Mensaje №7702
Вчора о 17:30 в пікову годину "пощастило" мені проїхатись Полтавським шляхом. Вкотре спостерігаю там затор. Вчора він починався майже від вокзалу... Іноді затори через #ДТП, але й без них кількість авто на вулицях явно збільшується. Та й сам факт, що одне ДТП, яке краде лише одну смугу, здатне створити затор на декілька кілометрів, говорить про те, що транспортна система вразлива та працює на межі.Ось скриншот прогнозу Google Maps, який приблизно передає картину для пікової години. 4,2 км можна подолати за 10-22 хв. Середня швидкість в найкращому сценарії (коли немає трафіку) буде дорівнювати 25 км/год. В найгіршому сценарії, який вчора спостерігав я, буде лише 11 км/год! Мабуть, на велосипеді навіть на гірку буде не сильно повільніше. Які з цього висновки? 1) Трафік потрохи повертається у Харків. Далі буде ще складніше. 2) Ми маємо думати про мобільність. Нам не уникнути цієї теми. 3) Велоінфраструктура та громадський транспорт - це речі, якими не можна нехтувати. 4) Один трамвай може забрати з цієї вулиці одночасно декілька десятків авто. Але для цього він має працювати стабільно. Це має бути не "транспорт для бідних", а якісна надійна альтернатива, яка за невелику ціну розвантажує дороги. В наших умовах це також означає, що має бути альтернатива для електротранспорту. 5) Мобільність - це для всіх. В тому числі для військових, які служать в цьому місті. Багато хто з них може обходитись без авто. Також автівки ламаються. Через це вони змушені на прості справи витрачати пів дня, адже громадський транспорт працює в режимі мінімального виживання. Але якщо є авто, то ось такі несподіванки з трафіком ускладнюють логістику.6) Не можна нехтувати безпекою на дорогах. Будь-яке ДТП зупиняє значну частину міста. Так не має бути. Треба контролювати швидкість, забороняти ліві повороти, їзду по рейках, та багато чого іншого. Це якісь елементарні речі, які крадуть наше життя. P.S. Зростання кількості заторів спостерігається й на інших вулицях. На Гончарівській греблі нерідко можна побачити чергу для повороту наліво, яка перетинає навіть греблю - як у 2021.🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#мобільність #авто