Fuente
Харків для Людей | Павло Храмов | Ого! Чиновники найняли ерудованого піарника! — спочатку подумав я. Але...
977 Vistas/Alcance
2026-02-24 11:51
Mensaje №7687
Ого! Чиновники найняли ерудованого піарника! — спочатку подумав я. Але чим далі читав, тим більше схилявся до думки, що текст написано за допомогою ШІ та трохи контекстуалізовано. Як можна поставити Віктора Франкла поруч з цим — «Попри обстріли та ризики, у місті будують підземні школи, створюють нові громадські простори, відкривають ковзанки й парки, реалізують масштабний проєкт «Енергетичний острів»»? Навіть якщо не враховувати абсурдність такої логіки, тут є просто відверта брехня. Далі вони продовжують про харківський особливий характер та заготовлення квітів на літо. Виявляється, що все це не популістські проєкти, а необхідність, щоб глузувати з ворога.А потім закінчують: «А війна, навіть така довга, все одно колись скінчиться, як і сили у ворогів. Натомість, місто, в якому розщепили атом, ніколи не втомиться, не зупиниться і обов'язково переможе!»Стоп! Це ж був пост на річницю вторгнення. Як так сталось, що ми знов говоримо лише про Харків? Агов, писаки, ви там взагалі кордони втратили? Ми добре знаємо, що ваше підприємство — це велика корумпована система, до якої чимало питань (приклад). Але можна хоча б для форми у таку важливу дату говорити про Україну?