Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Спостерігав доволі іронічну картину біля бювету з "безплатною" водою. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 050 Vistas/Alcance 2026-01-26 06:02 Mensaje №7538
Спостерігав доволі іронічну картину біля бювету з "безплатною" водою. Приїхали два дядьки з пляшками 19-літровими. Ну, такими, як доставляє Аляска, Лазурна та інші. Ця пляшка не влазить у віконце, яке явно розраховане на 5-6-літрові. Вони витягнули шланг та намагались поміряти, чи підійде діаметр. Хотів сфоткати цей каламбур, але якось непристойно.Я дивлюсь на це все та мені якось смішно та сумно це спостерігати. Річ у тім, що вода в цих бюветах дійсно якісна, але їх замало, щоб забезпечити пішу доступність, під яку вони розроблялись. Люди їздять на авто, бо тягнути декілька кілометрів пішки - це занадто. Якщо вже їдеш, то чому б не взяти великий бутиль? А він не влізає! То треба наливати спочатку в 5-літрові, а потім переливати у великі. Це забирає більше часу. На морозі ще додається одна принада "безплатності" - кнопка, яку треба постійно тримати, щоб набрати воду. В платних автоматах це вирішується просто - їм байдуже скільки води лити, бо за все платять. В безплатних за все платить громада, тому щоб отримати літр води, маєш стояти та тримати ту кнопку. Іронія цієї картини в тому, що це половинчасте рішення, яке допомагає, але не розв'язує проблему. Та люди й за таке вдячні. А взагалі, я подумав, що будь-яка багатоповерхівка може собі організувати свою чисту воду. Навіть є такі пропозиції на ринку. Обіцяють, що інвестиція окупиться за пару років. Ідея бюветів непогана, але не можна її масштабувати до абсурду, коли на кожні декілька будинків буде один бювет. Мабуть, вже буде дешевше ставити фільтри на будинок або ще краще - модернізувати фільтрацію центрального водопостачання. От ми і прийшли туди, звідки починали.🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#вода