Fuente
Харків для Людей | Павло Храмов | За Філатова не скажу жодного слова, але на цій пресконференції (до реч...
1 190 Vistas/Alcance
2025-12-30 17:29
Mensaje №7439
За Філатова не скажу жодного слова, але на цій пресконференції (до речі, у Харкові таких не буває) він все правильно сказав щодо #безплатний_транспортВзагалі це вже не перший випадок такий. Виглядає, що мерів деяких міст трохи дістало, що всі тикають на Харків, який сидить на дотаціях зі світлом, гірляндами, безплатним метро та не соромиться хизуватись витратами на весь світ.І вони вже починають порушувати етику «не критикуй інші громади». Тому починають вголос говорити, що взагалі-то у Харкова серйозні проблеми. Наприклад, найбільші борги за газ та електроенергію. Філатов просто найнахабніший, тому говорить перший. Але якщо так буде продовжуватись, то і більш культурні мери заговорять. А їм є що сказати, бо майже в усіх сферах за лаштунками у нас перманентне відставання. І тоді буде дуже боляче нашому муніципалітету. Цей моховик вже не зупинити, бо, навіть, якщо мер спростить риторику, то голодних мешканців вже не зупинити. Про це я колись вже писав. Все рухається за тією логікою. 🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись