Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Історія з переходом на Центральному ринку продовжується…На цих відео #...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 100 Vistas/Alcance 2025-06-23 09:35 Mensaje №6289
Історія з переходом на Центральному ринку продовжується…На цих відео #від_підписника видно, як встановлюють делініатори, щоб на "вафлі не паркувались". І це не найгірше рішення, адже особисто я в середу трьом водіям пояснював, що вони порушують, бо для них це відкриття, що не можна паркуватись біля переходу.Одначе я не можу назвати це рішення в комплексі гарним. Скажімо так, було на «3», стало «3+». Перехід досі залишається неадекватно довгим. Як я зазначав в основному відео, його можна звузити до 6 метрів. Тоді він стане значно безпечнішим та комфортнішим. Наявність світлофора — це вже питання другорядне.Тут той випадок, коли можна було зробити значно краще невеликими зусиллями, але зробили погано та тепер намагаються хоча б якось виправити проблему. Можна було б зараз звузити, але світлофори переставляти складніше вже. Словом, все як завжди…Шкода, що більшість пішоходів буде сприймати все це як покращення.P.S. До речі, вчора групі підлітків розповідав про урбаністику в рамках освітнього проєкту «Підліткова Академія». Один з них дуже ясно сформулював проблему без моїх підказок: стало безпечніше, бо раніше водії просто наїжджали на тебе, щоб проїхати. Тобто безкарність дозволяла водіям відверто порушувати та загрожувати пішоходам, бо їм набридло очікувати. Якби у нас за таке карали водіїв, то пішоходів, які б раділи тому, що у них забрали 30 секунд життя зараз півтора десятка водіїв, було б значно менше.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#пріоритет #перехід