Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов
Añadido 14 jul. 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Número de suscriptores: 3 343
Fotos: 5,700
Videos: 586
Enlaces: 3,420
Descripción:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Fuente

Харків для Людей | Павло Храмов | Чую сигнал клаксона та бачу, як поважний водій на Toyota Camry спокійн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
704 Vistas/Alcance 2025-03-12 04:59 Mensaje №5639
Чую сигнал клаксона та бачу, як поважний водій на Toyota Camry спокійно пригальмував перед бабусею, яка переходила дорогу на острівець (біля правої стрілки), де запарковані авто. Посигналив він їй, мабуть, щоб «нагадати її місце» — мовляв, не можна тут переходити. Або натякнути, щоб поспішала. Ніякої небезпеки вже не було, адже він її побачив та спокійно загальмував. Просто робить так, бо може.Там були ще кілька людей. Взагалі тут постійно так переходять. Ситуація трохи абсурдна, адже поруч є перехід, який додає до маршруту лише метрів 10-15. Чому ж люди все одно йдуть саме так? Думаю, це через неправильну оцінку відстаней. Коли ти йдеш прямо і маєш трохи повернути назад, аби перейти вулицю, здається, що це великий гак.І не має значення, чи ти на авто, чи пішки. Подивіться на цей намальований острівець: навіщо тут зробили розворот? Невже автомобілі не можуть проїхати зайвих 30 метрів? Це ж аналогічна історія — так само, як і пішоходи не хочуть йти трохи далі.І ще одне: чому пішоходи повинні обходити, якщо водіям дозволено паркуватися прямо на цьому острівці та виходити з авто з тими ж самими порушеннями? Чому водіям доступна опція «перейти, де зручно», а пішоходам — ні?Немає справедливих відповідей на ці питання. Єдине пояснення — автомобілецентричне середовище. Тут можна було б продовжити сквер та облаштувати зручніший перехід для людей.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#перехід #пріоритет