Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - кисло-молочний крінж 🍼
Añadido 14 jul. 2024

кисло-молочний крінж 🍼

@kefirnuy
Número de suscriptores: 1 256
Fotos: 1,510
Videos: 460
Enlaces: 717
Descripción:
Все що відбувається на каналі та за каналом https://www.youtube.com/c/Кефірний Чат🤹 : https://t.me/+9WPKBAOa5TY1MzIy Бот для фідбеку (меми і тд.): @kefirnuy_feed_bot

👥 Número de suscriptores

1 256
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -23

👁️ Vistas promedio por mensaje

679
Promedio/Día:: 308
Promedio/Tiempo:: 624
ERR: 54.06%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

для мене напевно так і залишиться загадкою як люди здатні сидіти, або, прости господи, отримувати задоволення від проведення часу в подібних до твіттера застосунках, як от средсневже в інтернеті недостатня кількість місць, де люди можуть казати свою «нетаку»/контроверсійну/провокативну «думку»?соціальна мережа буквально заохочує озвучувати «контроверсійні» тейки, щоб зібрати більші обсяги. показує ідіотам, що їхня купа гівна в голові комусь взагалі цікава і заслуговує на якусь «дискусію»якщо згадати про той самий Ютуб або інстаграм, то там тобі, як мінімум, потрібно докласти зусиль, щоб тебе хоча б почули — вкласти енну кількість праці. а ось це… ну, самі розумієте: пукнув, понюхав, дав задоволено понюхати іншимп.с: у фелікса рєдькі беззаперечно є щось в голові, але, судячи з того, що він вкидає і як привертає до себе увагу, там або проблеми з причинно-наслідковими, або він насправді абсолютно нецікавий чєл, який, окрім подібних мувів, не здатен ніяк інакше якісно привернути до себе увагу глядача
Доля Ukami 2025 залежить від вас! 🥰Любі, думаю ви можете уявити що UKAMI це дуже ресурснозатратна подія не лише в плані часу, але і в плані фінансів. Особливо розуміючи, що треба переплютнути минулорічну нагороду, я боюсь що фінансову складову я сама не вивезу :(Але я не хочу давити на жалість, натомість я пропоную вам ІНВЕСТУВАТИ в Ukami 🙂Відкриваю баночку на створення фірмового мерчу Юкамі 2025 куди входитимуть: ножі, жетони, шеврони, наліпки та інше. Чому це інвестиція? Бо кожна гривня на цю банку буде конвертована в донат на збір в середньому в х10 разів. В деяких випадках мені вдавалось робити х100. Підтвердити ці коефіцієнти вам зможе пан Крапка)) Що я пропоную натомість:- примноження вашої суми в донати- публічна подяка у відео з оголошенням Юкамі для донатів від 500 грн (постараюсь для всіх якщо це буде фізично можливо) - за запитом надам звіт за витрати - а також всі не використані кошти підуть на те саме ЮкаміНу і як невелика мотивація розіграю Скачившогося Наруто за квитковою системою (100 грн - 1 квиток. Більша сума - більше шансів) 🥴🟩 Банка: https://send.monobank.ua/jar/6i9F5Cr69t*розіграш лише Качки Наруто, все інше приклала, як приклад мерчу
Останнім часом відчуваю тотальний розпач, який періодично вдається чимось перекрити, але дуже ненадовго і ,за враженнями, з ще сильнішим відкатом. Ще цієї весни відчував себе на коні: стосунки, про які й мріяти не міг, компанія друзів, у якій мені завжди раді, ютубчик хоча не без проблем, але потихеньку собі йшов; а в голові — плани, уявлення про майбутнє, легка амбіційність і радість майже кожному дню. Зараз же навпаки: стосунки лишилися приємним спогадом, ледь не всі друзі за межами країни, а з ютубом натхнення стає дедалі менше. Куди не глянь — суцільне пекло та невтішні тенденції; я навіть не берусь говорити за новини, котрі банально боляче читати. Не знаю, що це за стан і яка це криза, але життя мене до такого не готувало.. Що робити далі й як буде краще — не маю жодного уявлення.Можливо, теж зібрати чемодани і звалити іммігрантом, поки є з ким? А може, лишитися і спробувати вибудувати щось кардинально нове? Обидва варіанти звучать не надто надихаюче. Усе здається безглуздим — немає ані зовнішніх рушійних сил, ані внутрішніх. Та навіть так ця особистісна беззмістовність і невизначеність додають чимало стресу.Наразі точно знаю, що маю доробити останнє заплановане відео про Марка Аврелія, а що далі — це питання з зірочкою. Може взагалі візьму паузу від усього цього дійства, може й справді треба
Любі хлоп'ятка та дівчатка, вже на цьому тижні Sick Solution рушають у свій найбільший тур "1995". Оскільки ще свіжі спогади з Файного, то запевняю вас, що це гарантовано буде відвал всього, що тільки може відвалюватися😱 та я вам наполегливо гарантую сходити, якщо вони грають десь поруч з вами і сам з нетерпінням очікую 19 грудня, коли вони будуть у Львові🎧«1995 - дата заснування Сіків;1995 - це Дуся, Тоха, Паша і Тьома;1995 - наші взаємні цінності і переживання;1995 - це ми, але більш депресивні і щирі;1995 - нові пісні та концерти;1995 - це наш ювілей, на який ви запрошені» - коментує гурт.👹 ▪️7.11 - Хмельницький, Sympatia▪️8.11 - Вінниця, Docker Pub▪️9.11 - Одеса, More Music Club▪️14.11 - Харків, Taco Loco▪️15.11 - Дніпро, Махно Паб▪️16.11 - Запоріжжя, The Garage Party▪️21.11 - Луцьк, MIK Студіо▪️22.11 - Рівне, PRAVDA Concert Hall▪️23.11 - Житомир, Інфорум▪️28.11 - Черкаси, UKRиття▪️29.11 - Київ, Otel▪️5.12 - Тернопіль, Na Пошті▪️6.12 - Ужгород, Egan Pub▪️12.12 - Полтава, Арт Простір Культура▪️13.12 - Суми, TBA ▪️14.12 - Чернігів, Soul Pub▪️19.12 - Львів, !FESTrepublic▪️20.12 - Івано-Франківськ, Ваґабундо▪️21.12 - Чернівці, Grunge Hall👉🏻 Квитки
ПОТРЕБУЮ ДОПОМОГИ!Я не дуже люблю будь-що розповідати та виносити особисте життя на публіку, але наразі в мене та моєї сім'ї дуже складна ситуація. У мого батька рак шлунка 4 ст. з безліччю ускладнень (cT4 cN3 cM1 IV).Мій батько - Валентин Миколайович, 1974 року народження, підполковник, заступник командира (замполіт), який усе своє життя присвятив службі в Українській армії. Брав участь у бойових діях за часів АТО, ООС. Наприкінці 2019-го вийшов на пенсію і міг спокійно собі відпочивати, але в перший же день повномасштабного вторгнення добровільно повернувся на службу, хоч і міг цього не робити. Все життя лікував виразку (язву) і думав, що це "тимчасові ускладнення", але вже надто пізно виявилося, що це рак. Жодне ВЛК чи звичайні мед.перевірки цього не виявили завчасно. Наразі хіміотерапія неможлива, оскільки організм дуже ослаблений (стан важкий). Позавчора його виписали з онковідділення, щоб вдома міг від'їстися і відіспатися (втратив 25-30 кг за 2 місяці). Намагаємося відновити сили та готуємося до хімії. Переглядаємо абсолютно всі варіанти лікування, у тому числі в країнах Європи. Зараз ведемо переговори з однією лікарнею в Німеччині, де лікування стартує від 25 тис. євро. (поки не затвердили, роблю збір на загальне лікування, якщо лікарі погодяться, буду відкривати банку на лікування у Німеччині. На щастя, є багато фондів, які допомагають з цим ветеранам війни).Хоч наша держава і надає багато чого безкоштовно військовим, + вже проводилися збори, де побратими та військові частини, друзі та родичі збирали немалі гроші, але в будь-якому випадку витрати не зупиняються. ТОМУ, ХТО МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ФІНАНСОВО, БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ.Для мене батько це все в цьому житті. Він завжди робив і буде робити все для нашої сім'ї. Завжди вірив у мене і допомагав. Тепер моя черга допомогти йому.В кого є змога - посилання на банку знизу. Бережіть своїх рідних і регулярно обстежуйтеся, це може зберегти вам здоров'я.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3DZJgVx63X💳Номер картки банки4441 1111 2668 3261ПЕЙПАЛ ЗА ЦІЄЮ ПОШТОЮ: [email protected]
ГУРкіт ЗЕМЛІ ⚔️Це перша і єдина колаба Атаки Титанів та Ген. Управління Розвідки (поки неофіційна, але хто знає…) 🙂За донати на дрони для ГУР можна виграти, без перебільшення, артефакти, яких не існує більше ніде у світі!❗️Всього буде розігруватись більше 20 лотів, найрідкісніші з яких будуть наживо розігруватись на аукціоні під час стриму: 1) Накидка розвід корпусу з підписом К.О. Буданова2) Вишиванка з Гуркотом Землі3) Супер якісний ніж з гравіюванням підпису Буданова Крім того:- Повністю робочі 3D моделі мечів від ППМ- Ковдру АОТ - Голову Ерена та додатковий мерч від ГУР, який можна виграти за донат від 100 грн (чим більша сума донатів тим більший шанс).А також:За донат на будь яку суму можна виграти тематичні Жетони «ГУРкіт ЗЕМЛІ», мерч від ГУР та різні анімешні приколи 😏І це далеко не всі призи та можливості які «заплановані» на період збору. 📢 Усі новини, анонси та деталі будуть публікуватися у Кіміко (мене)найгарячіші лоти розіграємо наживо на стрімі у Олсіор 🤫а Антон Тимошенко під час збору має порадувати нас цікавим косплеєм 🎭Чим швидше закриємо збір, тим швидше дрони полетять, самі знаєте куди 🙂🫙 БАНКА: https://send.monobank.ua/jar/7uDsVgdfzmБільше фото призів в коментарях 👇
зараз буде трошки сумний пост, старалася не піднімати цю тему у блозі, бо поки намагались справлятися своїми силами та й час такий що дуже багато кому потрібна допомога, але останнім часом стало вже важкувато…Мій тато, вже досить давно має рак підшлункової залози. Ми вже пройшли купу обстежень, декілька операцій, пару десятків циклів хімії, опромінення а також встановлення дренажу для відводу жовчі. На разі, йому капають досить жостку хімію (гемцитабін + цисплатин), яку досить складно переносити фізично. Лікарі рекомендують перейти на інший протокол - гемцитабін + nab-paclitaxel, але вона набагато дорожча (180 000 грн на місяць) а скільки буде тих місяців не відомо.. а ще постійні аналізи, які тягнуть ще десятки тисяч гривень.Тому, мушу звернутися до вас по допомогу. Знаю, що подібні збори зараз далеко не в пріоритеті, тому буду дуже вдячна за кожну гривню!Документи, які підтверджують діагноз: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1EUVZM7LbHbAuZmEWBkI4Y1oM5wzO3EnBРеквізити мами, на яку оформлені всі платежі:Моно: https://send.monobank.ua/jar/5rRT6A2M5WПриват: 4149609026163263
Запрошуємо на презентацію-обговорення 2-го тому «Добраніч, Пунпуне»🌖Історія від Ініо Асано про життя Пунпуна доволі швидко стала бестселером та запала в душу багатьом читачам з усього світу. Та чи запитували ви колись себе, чому так сталося та в чому ж її особливість? Запрошуємо завітати на презентацію другого тому «Добраніч, Пунпуне» й усе дізнатися! Разом зі спікерами з'ясуємо, який первинний задум автор вкладав в історію дорослішання хлопчика, що насправді криється за милими мінімалістичними образами головного героя та його сім'ї і чому, раз прочитавши цю манґу, забути її вже неможливо.Не пропустіть нагоди дізнатися більше про улюблену манґу та її ключових персонажів, послухати думки експертів, а також посмакувати шоколадними солодощами — на особисту вимогу Пунпуна — та отримати тематичний подарунок!Учасники:💙Кефірний — ютуб-блогер;💙Тетяна Степанченко — соціологиня;Модерує Владислав Шапоренко.📍Де: Книгарня «Є», м. Київ, вул. Левка Лук'яненка, 29 (станція метро «Мінська»)🕓Коли: 5 квітня о 16:00Чекаємо на кожного та кожну з вас 🤗
чач, закупив приколів і пошерстив наявні вдома для розіграшу серед вас за донати на ЗБІР, тому доєднуюсь до ініціативи благодійного фонду «ТВОЄ МАЙБУТНЄ», а саме до проекту «ПРИСУТНІ»Якщо коротко: Фонд збирає 4 240 000 гривень на реабілітацію 100 військових, реабілітація одного військового в програмі фонду коштує - 42400 гривеньЧому це важливо? - Військові, які повертаються з фронту або знаходяться у війську, не завжди мають змогу отримати повноцінну реабілітацію та відновлення. Повернення військових до нормального життя без болю і травм — це відповідальність кожного з нас.Повний опис програми фонду по реабілітації бійця (натисни на текст)‼️ Моя ціль - 30 000 гривень ‼️Донат від 100 гривень приймає участь в розіграші таких айтемів:1️⃣ Місце: Манга «Dark Souls: Спокута. Том 1» + Фігурка, що світиться «Кришталева Ящерка з Dark Souls» + Брелок «Dark Souls: Praise the Sun»2️⃣ Місце: Місце: Манхва «Тільки я Візьму Новий Рівень. Том 1» + Брелок «Elden Ring: Finger Seal»3️⃣ Місце: Комікси «Химерна Планета та Химерніша Планета» + Брелок «Elden Ring: Godfrey Icon»4️⃣ Місце: Комікси «My Little Pony. Герої 1-4» та «My Little Pony. Дружба це Магія. Том 1» (від серця відриваю) + Брелок «Elden Ring: Ranni the Witch»💶 Донателло (замовлення музики і скрімери на етері працюватимуть): https://donatello.to/lusty_dog💵 Банка: https://send.monobank.ua/jar/AEAn9rCXeC‼️ ОБОВ'ЯЗКОВО ПИШІТЬ НІКНЕЙМИ, ЧИ БУДЬ-ЯКІ КОНТАКТИ В ДОНАТІ, ХОЧ ЧЕРЕЗ БАНКУ, ХОЧ ЧЕРЕЗ ДОНАТЕЛЛО ‼️*Паперові видання крім «Dark Souls: Спокута. Том 1» я вже відкривав, бо виграв це на зборі/розіграші від МангЮА, ще 2 роки тому, але все як нове, я був обережний і беріг це на такий випадок.
🦅 Йо, нове відео вже на каналі! 🦍👉🏻 https://youtu.be/xQwrIXqsf8EІдея зробити відео про стоїцизм з'явилася ще в жовтні минулого року, відтоді залучившись підтримкою хорошого товариша, ми сіли писати сценарій. Для початку вирішили розім'ятися на темі Свободи Волі, оскільки вона, по суті, дотична до Стоїцизму. На сценарій пішло десь біля двох місяців часу, враховуючи прочитання джерел, підготовку, створення каркасу та внесення фінальних правок до вже готового варіанту. Через хронометраж записувати голос було теж пекельним борошном — я мучався понад два тижні, намагаючись, щоб це звучало натурально, не надто швидко, але виразно. Ну й фінальна стадія —зібрати футажі, завантажити мільйон різних стрічок, нарізати їх, зліпити до купи й намагатися витримати в одній стилістиці. За цей тиждень я просидів за монтажем понад 80 годин, і навіть сьогодні о 6 ранку ще тривав рендер. Десь всередині хотілося, щоб це виглядало як красива коротметрівка, але навіть не знаю, чи це реальна задача для відео, яке складається з футажів.🗣 Цим я хочу сказати, що це відево дуже важливе для мене! Рідко щось запалює настільки, щоб витрачати ледве не квартал часу на розбір і правильне висвітлення. Можливо, це також тому, що тема стоїцизму виявилася мені близькою. Під час створення відео я зміг відповісти собі на декілька питань, які обережно та повільно виїдали мій мозок впродовж минулого року.Ой коротше, бажаю приємного перегляду! Якщо відео такого формату будуть збирати, то однозначно виходитимуть частіше. Буду дуже вдячний будь-якій підтримці, не соромтесь зайвий раз написати коментар або поділитися з друзями💋