Fuente
кисло-молочний крінж 🍼 | для мене напевно так і залишиться загадкою як люди здатні сидіти, або,...
1 320 Vistas/Alcance
2026-01-21 14:57
Mensaje №3823
для мене напевно так і залишиться загадкою як люди здатні сидіти, або, прости господи, отримувати задоволення від проведення часу в подібних до твіттера застосунках, як от средсневже в інтернеті недостатня кількість місць, де люди можуть казати свою «нетаку»/контроверсійну/провокативну «думку»?соціальна мережа буквально заохочує озвучувати «контроверсійні» тейки, щоб зібрати більші обсяги. показує ідіотам, що їхня купа гівна в голові комусь взагалі цікава і заслуговує на якусь «дискусію»якщо згадати про той самий Ютуб або інстаграм, то там тобі, як мінімум, потрібно докласти зусиль, щоб тебе хоча б почули — вкласти енну кількість праці. а ось це… ну, самі розумієте: пукнув, понюхав, дав задоволено понюхати іншимп.с: у фелікса рєдькі беззаперечно є щось в голові, але, судячи з того, що він вкидає і як привертає до себе увагу, там або проблеми з причинно-наслідковими, або він насправді абсолютно нецікавий чєл, який, окрім подібних мувів, не здатен ніяк інакше якісно привернути до себе увагу глядача